Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka Pytań Dotyczących Gry Na Serwerze 123Wulin


tk371

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Gdzie expić na lvl 80+?

2. Gram na KamerModzie i gdy klikam na NPC typu strażnik lub ten gościo do ulepszania w dolinie nie wyświetla mi się żadne okno. To da się zrobić na chińskiej wersji, ale po ściągnięciu nie chce mi się w żaden sposób włączyć, albo ja coś źle robię. Pomocy!

 

 

PS: Kupie broń na szamana 70+ (najlepiej dzwon)

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano

Odpowiedzi :

 

1. na 80+ polecilbym jescze red las do 82-83 pozniej to juz atlantyda

2. Tu to juz niewiem..

Opublikowano

1. na 80+ polecilbym jescze red las do 82-83 pozniej to juz atlantyda

 

Jeszcze... mam 79 i wale w V2 jaki jest minimalny polecany lvl do red lasu?

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano

Ok. Dzięki za radę. Oferta kupna broni nie aktualna.

Dodatkowe pytanie:

3. Mam wachlarz 8 trigramów, wyświetla się, że ma DMG 0. Czy tak jest tylko na spolszczeniu czy na serio? Widzę gości co biegają z śmiercionośnym (o ile nie pomyliłem), a to mi się wyświetla także 0 DMG i ci gostkowie wymiatają. Jak to jest?

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano

Ok. Ci co pomogli mają 5*. Czekam na odpowiedź nr 2.

Może sprostuje:

2. Jak odpalić 123Wulin przez Chinola?

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano

2. Gram na KamerModzie i gdy klikam na NPC typu strażnik lub ten gościo do ulepszania w dolinie nie wyświetla mi się żadne okno. To da się zrobić na chińskiej wersji, ale po ściągnięciu nie chce mi się w żaden sposób włączyć, albo ja coś źle robię. Pomocy!

 

A co ma Ci sie wyswietlac? tam nie ma zadnego okna u tego goscia w dolinie co sie robi u niego hwangi, syriusze itd idziesz do niego wtedy jak masz cos do przerobienia np bojowy czy szpona oczywiscie +9 i przeciagasz na niego ta bron ( tak jak bys ulepszal u kowala ) i przerabia Ci ja na barona, syriusza itp

Opublikowano

2. Gram na KamerModzie i gdy klikam na NPC typu strażnik lub ten gościo do ulepszania w dolinie nie wyświetla mi się żadne okno. To da się zrobić na chińskiej wersji, ale po ściągnięciu nie chce mi się w żaden sposób włączyć, albo ja coś źle robię. Pomocy!

 

A co ma Ci sie wyswietlac? tam nie ma zadnego okna u tego goscia w dolinie co sie robi u niego hwangi, syriusze itd idziesz do niego wtedy jak masz cos do przerobienia np bojowy czy szpona oczywiscie +9 i przeciagasz na niego ta bron ( tak jak bys ulepszal u kowala ) i przerabia Ci ja na barona, syriusza itp

 

OK spoko, na US musisz (a przynajmniej musiałeś) kliknąć, aby coś ulepszyć. Ale nadal mam problem ze strażnikiem!

 

@UP:

Wszedłem na chinola i nie pisze nadal!

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...