Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2][SkyBlock][NonPremium][Autorskie Pluginy][24/7][Hostowany][ItemShop] Kradzieje Minecraft SkyBlock


artur9010

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick : Kokoszka


Wiek : 15


TS3 : Tak/Nie Tak


Mikro : Tak/Nie Tak


Ogarniasz pluginy : Tak/Nie W 50%.Podstawowe tak,jednak te zaawansowane już nie :(


Dlaczego ty : Interesuję się MC od 2 lat.Mam sporę doświadczenie jeśli chodzi o bycie administratorem na serwerze.Umiem zachować się kulturalnie.Jestem konsekwentny w porównaniu do większości administratorów ( nie mówię tu was )


Plec : Mężczyzna


Ranga : ( obecna ) Na serwerze ? Gracz





1.Co bedziesz robic jako Moderator ?


min. 4 linijki


Przede wszystkim będę bardzo odpowiedzialny za to co dzieje się na serwerze.Będę organizował wiele eventów ( z umiarem,jeśli wyrazicie zgodę )


Będę bardzo konsekwentny.Gdy zobaczę np.spam na chacie,cheatera używającego perfidnie tzw. hacków "wyznacze mu odpowiednia karę" w postaci Kick/Bam


Mogę także składać się na serwer ( Kwota 10-15 zł )



2.Umiesz budowac ?


Tak


3.Ogarniasz Essentials ?


W miarę



4."Gracz robi wyspe , dodaje do niego kolega i wlacza pvp na niej wlasnie zeby zabic tego kolege."


Co zrobisz ?


Jeśli będzie taka możliwość to nagram to lub zrobię SS.Zgłoszę to do kogoś wyższego z administracji ,a on zdecyduje co z tym zrobić.Jeżeli na serwerze nie będzie nikogo z administracji to owy gracz dostanie Temp Bana na np. 7 dni


5."Gracz lata w strefie pvp , zabija innych i ucieka poza teren pvp"


Co zrobisz ?


Tak jak powyżej : Zrobię SS,zgłoszę do administracji lub gracz otrzyma Temp Bana



6."Gracz oszukuje administracje przykladowo oferuje giftcode za op'a"


Co zrobisz ?


Ban : Reklama/Przekupstwo



7."Gracz ma problem , np. nie wie jak zrobic wyspe"


Jak na to zareagujesz ?


Oczywiście mu pomogę,pisząc : Wyspę możemy stworzyć za pomocą komendy : /is create


8."Graczowi nie wyszedl generator cobblestone , prosi cie o pomoc"


Pomozesz mu ?


Oczywiście



Proszę o rozpatrzenie mojego podania i dania mi odp. na PW

Admin Cienia
Opublikowano

 

Konkurs

Napisz cyfre od 1 do 50 , co 3 dni losowanie vipka

 

Regulamin Lokalny Działu Publikacje Serwerów

14.Zakaz prowokowania do spamu.

Regulamin lokalny działu Minecraft

 

23. Zakaz zamieszczania konkursów. Kara : temat ląduje w koszu.

1294477714-U1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...