Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.1][50s]Wojny frakcji![Factions][McMMO][Survival][Autorskie Pluginy][Ogarnieta Administracja][NOWY!]


Iliver

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

---> Fun4u.yfun.pl :---> Start 19:00

Witam, mam do zaprezentowania unikalny serwer Survival+Frakcje+RPG !

Postaram się go pisać jak tylko mogę, by prezentacja zachęciła was do grania na naszym serwerze :)

A więc Zaczynamy !

(-------)Wstęp:(-------)

Serwer posiada 50 slotów, mamy go na dość dobrym Hostingu którym jest

hosting mojego wujka, więc nie powinno być żadnych lagów :)

Oczywiście w przyszłości sloty zostaną powiększone :)

Na wstępie to tyle, ale prosimy poczytać dalej :D

Żeby nie było IP na dole tematu :)

(-------)Nowości na serwerze Fun4u:(-------)

-System przyjaciół [Fun4u] /blf :)

-System czarów dla Vipa oraz SuperVIP [4FunCraft] /warp Vip/SuperVIP :)

Narazie w tym czasie to na tyle nowości :)

Ale czytamy dalej !

(-------)Zaplanowane nowości:(-------)

Dodanie pluginy na klasynp wojownik itp. - 22 kwiecień

Dodanie pluginu trade - 20 kwiecień

O Gildiach

By miec gildie musisz miec

Są za darmo!!

O Vipkach

EQ jakie dostają poszczególne klasy można zobaczyć jedynie kupując range:

"VIP-Dużo itemów+Mniejsze Uprawnienia+200 lvl w swords w mcmmo"

"SuperVIP-WIęcej itemów+Dużo uprawnien+600 lvl w swords w mcmmp"

Vip kosztuje 11 zl przed startem 7

svip 23 przed startem 11

Jezeli chcesz kupic wczesniej napisz na gg 45760639


(-------)Informacje:(-------)

IP:Fun4u.yfun.pl
Whitelist:Nie
Potwory:Tak
Zwierzęta:Tak
Premium:Nie
End:Tak
Nether:Tak
Sloty:50

(-------)Rekrutacja:(-------)

Poszukujemy

-KidModeratora[ON]

-Reklamatora[ON]

(-------)Wzór podania na KidModeratora:(-------)

Wiek:
Nick:
Ile Grasz na serwerze:
Dlaczego ty:
Jak myślisz, co powinienieś robić jako KidModerator:
Dlaczego nasz serwer:
Reklamy[Linki]:

(-------)Wzór podania na Reklamatora:(-------)

Wiek:
Nick:
Ile Grasz na serwerze:
Dlaczego ty:
Ile będziesz reklamował:
Liczba reklam na 1 dzień:
Reklamy[Linki]:

(-------)Podania pisać na PW, pod Tematem !(-------)

Opublikowano

Wiek: 18
Nick: DraG
Ile Grasz na serwerze: Zobaczymy
Dlaczego ty: Znajomość plików / własne serwery / miły charakter
Jak myślisz, co powinienieś robić jako KidModerator: eventy / pomoc dla graczy / wprowadzanie nowosci / pomoc w plikach etc.
Dlaczego nasz serwer: Y bo tak 0.0

x2n.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...