Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fun4U [Survival+Frakcje+MCMMO][Najlepsza osoba tygodnia dostaje VIP!@![Klasy Niedlugo][EVENTY godzina 20:00][Start 19:00][Tanie Gildie]


Iliver

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

: ---> Fun4u.yfun.pl :---> Start 19:00

Witam, mam do zaprezentowania unikalny serwer Survival+Frakcje+RPG !

Postaram się go pisać jak tylko mogę, by prezentacja zachęciła was do grania na naszym serwerze :)

A więc Zaczynamy !

(-------)Wstęp:(-------)

Serwer posiada 50 slotów, mamy go na dość dobrym Hostingu którym jest

hosting mojego wujka, więc nie powinno być żadnych lagów :)

Oczywiście w przyszłości sloty zostaną powiększone :)

Na wstępie to tyle, ale prosimy poczytać dalej :D

Żeby nie było IP na dole tematu :)

(-------)Nowości na serwerze Fun4u:(-------)

-System przyjaciół [Fun4u] /blf :)

-System czarów dla Vipa oraz SuperVIP [4FunCraft] /warp Vip/SuperVIP :)

Narazie w tym czasie to na tyle nowości :)

Ale czytamy dalej !

(-------)Zaplanowane nowości:(-------)

Dodanie pluginy na klasynp wojownik itp. - 22 kwiecień

Dodanie pluginu trade - 20 kwiecień

Kto ma Vipa i do kiedy

AnItsMe-Vip 19 czerwiec
Gabka- SuperVip 19 lipiec
Matis383 SuperVip 19 lipiec
_GuGus_ Vip 19 czerwiec
Farrlor Vip- 19 czerwiec

Mafiol98 Vip- 19 czerwiec

mikilej Vip- 19 czerwiec

 

O Vipkach

EQ jakie dostają poszczególne klasy można zobaczyć jedynie kupując range:

"VIP-Dużo itemów+Mniejsze Uprawnienia+200 lvl w swords w mcmmo"

"SuperVIP-WIęcej itemów+Dużo uprawnien+600 lvl w swords w mcmmp"

Vip kosztuje 11 zl przed startem 7

svip 23 przed startem 11

Jezeli chcesz kupic wczesniej napisz na gg 45760639


(-------)Informacje:(-------)

IP:Fun4u.yfun.pl
Whitelist:Nie
Potwory:Tak
Zwierzęta:Tak
Premium:Nie
End:Tak
Nether:Tak
Sloty:50

(-------)Rekrutacja:(-------)

Poszukujemy

-KidModeratora[ON]

-Reklamatora[ON]

(-------)Wzór podania na KidModeratora:(-------)

Wiek:
Nick:
Ile Grasz na serwerze:
Dlaczego ty:
Jak myślisz, co powinienieś robić jako KidModerator:
Dlaczego nasz serwer:
Reklamy[Linki]:

(-------)Wzór podania na Reklamatora:(-------)

Wiek:
Nick:
Ile Grasz na serwerze:
Dlaczego ty:
Ile będziesz reklamował:
Liczba reklam na 1 dzień:
Reklamy[Linki]:

(-------)Podania pisać na PW, pod Tematem !(-------)

Opublikowano

Wiek: 12 :)
Nick: Remik68
Ile Grasz na serwerze:Jak mi się spodoba to do 6h max :) ale tak normalnie 3-4 h
Dlaczego ty:Cóż... Jestem miły , ogarnięty , pomagam , znam się na pluginach , byłem na wielu serwerach Adminem / Modem , a poza tym choć jestem młody to i ogarnięty + mam bardzo dużo pomysłów :)
Jak myślisz, co powinienieś robić jako KidModerator:Bardzo dużo pomagać , być zawsze przygotowanym umysłowo , wspierać serwer ,

Dlaczego nasz serwer:Yyyyyy.... a co mam powiedzieć :) Fajna zapowiedź , widzę że ogar serwer :) , no iiii... fajnie by było zagrać :)

 

@edit

a tak wgl...

To dlaczego serwer ma : ''Can't Revolve Host'' name a nie ''Can't Reach server '' ???

O i w opisie serwera masz kilka błędów

Dodanie pluginy na klasynp ( POWINNO BYĆ KLASY NP ) wojownik itp. - 22 kwiecień

"SuperVIP-WIęcej itemów+Dużo uprawnien+600 lvl w swords w mcmmp(POWINNO BYĆ MCMMO )"


Pisałem Caps Lockiem aby było widoczne ^^ . Wiem że to takie tyci błędy ale ja bardzo cenię poprawną polszczyznę .

mca.png
Opublikowano

 

Wiek: 15

Nick: Flowus

Ile Grasz na serwerze: Od kiedy zobaczylem reklame na Mpc

Dlaczego ty: Jestem ogarniety, mily, sympatyczny, umiem pomoc w kazdej sytuacji graczowi jak i administracji

Jak myślisz, co powinienieś robić jako KidModerator: Przede wszystkim pilnowac porzadku.

Dlaczego nasz serwer: Wydaje sie dosyc unikalny i ciekawy.

Reklamy[Linki]: Zaraz beda

2dhww8h.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...