Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Bota do Might and Magic: Duels of Champions


TajaRrR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Nie wiedzialem w jakim dziale to napisac wiec wybralem ten ( nie krzyczcie na mnie :< )

A wiec.... Szukam bota to gry : Might and magic: duels of champions.

Wiem ze takie cos istnieje bo wiele razy sie z tym spotkalem, chodzi o to ze moj przeciwnik gral bohatera ktory zabiera mi HP po dropieniu karty.

I tak caly czas....

wiec jesli ktos wie gdzie to moge dorwac prosil bym o pomoc :)

Z gory dzieki ;3

ypfjznzpyzvx_t.jpg

Opublikowano

@GarfieldCat wiem ze jest taki bohater ale mowie ze spotykalem wiele takich "ludzi" co robili tylko to... i to na pewno jest bot.

ypfjznzpyzvx_t.jpg

Opublikowano

PPM sprawdzasz wszystko o bohaterze etc. Jak @up napisał są bohaterowie, którzy tak biją, mają po prostu mniej um. na początek ale mają ten jeden unikat. Ja spotkałem się z takim co jak uderzyłem jego bohatera postać otrzymywała 1 dmg za to. Najczęściej są to chyba karty pustki.

wobqx.jpg
Opublikowano

Koles Czytaj opis kart ..... Taki BoT nie istnieje a jedynym BoTem jaki jest dla tej gry to ty i twoj brak czytania ze zrozumieniem .....

 

[Ale ze mnie hejter ^^ ]

76561198013232167.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...