Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrzebuję pomocy w kupnie komputera


skolima5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuję komputera do płynnej gry w minecrafta,(nie znam się na wymaganiach gry), procek intela, I KONIECZNIE Z WINDOWS 7. do dyspozycji mam 2 tyś zł. prosiłbym o linki z allegro :)

Opublikowano

Minecraft nie zalezy od komputera ponieważ działa on na javie!

IP: smallpixel.srvmc.pl


Survival + Mapa przygodowa

Opublikowano

Minecraft nie zalezy od komputera ponieważ działa on na javie!

-.- Taaa... czyli mam rozumieć że na 1Mb ramu oraz 200Mhz zadziała? pfff

 

Co do tematu:

Nie radzę ci kupować gotowców z allegro sam mam :C I nie jestem zadowolony.

Opublikowano

Bądzmy rozsądni trzeba mieć komputer a nie kalkulator

IP: smallpixel.srvmc.pl


Survival + Mapa przygodowa

Opublikowano

Ta jasne, taki komputer za 2k... Mój kosztował 3k, a jest 16x gorszy :O

 

@2up Na takim to Ci pójdą wszystkie gry na najwyższych detalach...

 

@up Grafika zintegrowana, syf.

Opublikowano

Na tamtym Readonie 7770 Call of duty Black ops mi śmiga na ULTRA 50 fps :) tobie też tak będzie.

Jak wyjdzie Gta V to też napewno pójdzie na ultra :) Readon 7770 To bardzo wysokiej klasy karta graficzna :)

Mi na niej minecraft na 300Fps :D przy Far oraz Fancy

Opublikowano

tka weź się puknij. GTA IV na ultra + FHD przy 7770 jest ledwo grywalne ^_-

gta4h.png

 

 

W takim budżecie jak masz to może zmieścisz jakąś i5 + 7850. Jeśli nie to i3/Phenom + 7850.

Opublikowano

@UP Chciał z Windowsem, więc MAX 7790 wchodzi w grę, co będzie za dużo jak na Pentiuma, którego będzie się dało wepchnąć.

 

Poza tym jak wiadomo GTA IV miało zrytą optymalizację, może jak w V poprawią ? ;>

 

 

 

Na tamtym Readonie 7770 Call of duty Black ops mi śmiga na ULTRA 50 fps :) tobie też tak będzie.

Jak wyjdzie Gta V to też napewno pójdzie na ultra :) Readon 7770 To bardzo wysokiej klasy karta graficzna :)

Mi na niej minecraft na 300Fps :D przy Far oraz Fancy

Radeon 7770 to niższa półka, nie wysoka, ani średnia, niemniej w większość tytułów można pograć na Medium/High.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...