Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Pod co bardziej się opłaca robić Nidalee?


Gość koxxxik12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Moja pytanie to pod co bardziej opłaca się robić nidalee pod ad czy ap? prosze o sensowne odpowiedzi. Chce grać w kocie i człowieku i robić przyzwoity dmg

Opublikowano

Myślę, że dobrą koncepcją championem Nidalee jest gra pod AP.

Jedyna słuszna pozycja tej pogromczyni głów(oprócz mida) jest pozycja Supporta, na bocie z adc.

Składamy buty z przebiciem odporności, następnie rabadona i co nieco PŻ, oraz przymusowo(regularnie) wardy.

Maksujemy Q, dzida miażdży przeciwnikom HP, stawiamy pułapki w krzakach i leczymy naszego adc.

Aż do końca linii, niepowinniśmy zabierać farmy sojusznikowi. Nadrabiamy w late pod postacią pumy, oraz wtedy, gdy adc idzie do bazy.

Jest to jedna z najlepszych koncepcji Nidalee wg. mnie. :)

Opublikowano

AD solo top <3 To niszczy szybkie ataki + duży dmg . Pod ap niby dobrze ,ale to gówno robi , nie trafisz rzuci się na cb 5 leżysz . W tf ap się nie przydaje wgl .

Nie graj by wygrać...

Graj by stać się lepszym .

 

 

Opublikowano

Pod ad nie warto. Jedynie co wtedy ma to mobilność i boost do attack speeda.

Pod ap jest świetnym champem. Na początku poke, a puma do dobijania. 2 dobre dzidy przed teamfightem mogą wyłączyć 1 postać przeciwnika z walki.

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

Pod ad nie warto. Jedynie co wtedy ma to mobilność i boost do attack speeda.

Pod ap jest świetnym champem. Na początku poke, a puma do dobijania. 2 dobre dzidy przed teamfightem mogą wyłączyć 1 postać przeciwnika z walki.

 

Wcale że nie eMode, gram pod AD Nidką na solo top i niszszy :)

AP. z q ponad 700-1000 dmg jebniesz:]

Tylko jaki idiota na przyzwoitym elo ma tak zwalone pozycjonowanie że dostanie za 1000dmg? Tanki są pierwsze a takie tanki dostaną może za 300...

 

 

Jak dla mnie AD TOP > Ap mid/supp i tyle.

Ap nic nie robi w teamfightach bo jak stoisz i czekasz na CD dzidy to twój team obrywa i przegrywacie, jak się wbijesz w AP w TF'a to masz focus i gg.. w AD offtank ma się dość sporo resów/HP więc taki TF idzie wytrzymać.

Opublikowano

Pod ad nie warto. Jedynie co wtedy ma to mobilność i boost do attack speeda.

Pod ap jest świetnym champem. Na początku poke, a puma do dobijania. 2 dobre dzidy przed teamfightem mogą wyłączyć 1 postać przeciwnika z walki.

Ehem szczególnie gdy tf wokół minionów , na pewno trafisz adc 2-3 razy gdy bd go bronić .

 

 

AP. z q ponad 700-1000 dmg jebniesz:]

Gdy ktoś ma resy rlly ?

 

@EDIT

Proste , że jak ap nida się nafeeduje to bd dostawać największy focus z adc .

Nie graj by wygrać...

Graj by stać się lepszym .

 

 

Opublikowano

według mnie ap nida na normale a ad na rankedy. I na tym mozna zakonczyc temat

Nie można powiedzieć jaka postać idzie pod ranki a jaka pod normale...

I ad i ap jest dobre, oczywiście mają swoje plusy i minusy, ale to nie znaczy, że nie da się nimi grać na danym trybie gry.

 

Ap jest bardzo dobre do poke'ów i ksucia, ale co dalej? Oczywiście, że jak się nafeeduje to pure ap może już sama zabijać.

Lecz uważam, że jak ktoś gra nidalką ap to powinien zostawiać kille adc jak może.

1994993994.png
Opublikowano

Zdecydowanie AP nida. W sezonie 2 jeszcze dawała radę pod ad, teraz już raczej nie w dobie dużo lepszych topperów jak Rengar czy Jayce. Robiąc pod AP masz bardzo mocny poke z dzidy, ładny heal i duże obrażenia w panterze.

Opublikowano

AP nidalee = 4v5 w late game.

 

Tak gz budujcie nidalee pod ap i jako powod dawajcie ze ma duzy dmg z dzidy.

Q nidalee jest bardzo ciezkie do trafienia robiac duzo dmg.

Zeby dobrze walnac dzida to:

1.Czesto sa miniony ktore oslaniaja

2.Na wooden V chyba walniecie komus 1000 dmg pozdro. Zaden ogarniety gracz nie bedzie stal odsloniety i czekal az dostanie od nidalee.

3.Trafienie maksymalnym dmg dzidzy to bardzo mala szansa

 

AD/AS jest 10x bardzie uzyteczna

Opublikowano

Kto kogo obchodzi pod co wy lubicie robić, autor tematu powiedział, że chce mieć spore dmg na kocie i humanie więc

 

AP - Dmg Human / Jak grasz z dobrym przeciwnikiem to pzdr jak trafisz z tej włóczni przez miniony, tanków.

 

AD - Dmg Kot

lucyfergif.gif

Opublikowano

Kto kogo obchodzi pod co wy lubicie robić, autor tematu powiedział, że chce mieć spore dmg na kocie i humanie więc

 

AP - Dmg Human / Jak grasz z dobrym przeciwnikiem to pzdr jak trafisz z tej włóczni przez miniony, tanków.

 

AD - Dmg Kot

Przez to, że mówimy czym lubimy grać wypowiadamy sie na ten temat i autor tego tematu dowie sie czegos na temat nidalee ap/ad i sam moze zdecydowac...

 

PS. Moglibysmy dac jeszcze jakies buildy dla autora, bo jak dla mnie samo "AD/AP" nie wystarcza :3

1994993994.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...