Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[inne] Co z tą grą się dzieje?


YankeS96

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Otóż po długim czasie nie graniu w moją ulubioną gierkę (ok 3 miechy) wbijam na stronę i oto moje słowa które wypowiedziałem jaki pierwsze:

 

"Co to kurwa ma być?" za przeproszeniem, gra się zjebuje z dnia na dzień. Ta gra to już nie fps tylko jakieś popierdolone RPG z delikatną nutką strzelania. Kiedyś kochałem grać w tą gre, odkąd przejęli ją inni ludzie jest już dla mnie jednym wielkim gównem które nie ma nic wspólnego z tym czym było wcześniej czyli kreskówkowym FPS'em o tematyce II w.ś. Dodają cały czas jakieś popierdolone bronie począwszy na słynnym drake fire, zamiast zakończyć to na broniach z MoH'a Tier 1. Owszem mogli dodawać jakieś bronie ale sensowne a nie wyjebane z kosmosu(dosłownie).

Dobili mnie już całkiem tym przegiętym ulepszaniem broni za kase!&@%!@#%!@ CO TO MA BYĆ JA SIĘ PYTAM. Nooby kupują sb wszystkie ulepszenia ,drake fire etc i kampią gdziekolwiek sie da. Jeszcze dzisiaj jakieś helikopterki ZA PIENIĄDZE ! To tak samo jakby czołgi były za hajs What the fuck is this?! zamiast umilać grę graczom tylko ją psują i liczą pieniądze od napalonych dzieci na nowe super kosmiczne bronie , stroje i ulepszenia. I tak te 3 miechy temu kiedy wszedłem w moich znajomych (w bfh) na 500 znajomych grało koło setki a teraz? Patrze a tam max 20, czyli gra traci na popularności :D

 

Sory za błędy ort. Byłem pod wpływem emocji :)

Oto moja opinia na temat tego czegoś, czym się stało jakiś czas temu.

 

Pozdrawiam Adrian :) ps. Chce ktoś kupić dobre acc do bfh? Pw.

Opublikowano

O mój Boże ! xD wybaczie zagapiłem się :< , prosze o przeniesienie go do kosza..... Przepraszam najmocniej

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...