Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nieaktywne funkcje w modzie kamera na PL'u


sk8ter27

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pewiem mały problem a mianowicie dzisiaj po aktualizacji ściągnąłem update'a ze strony kamera bo i w metku wprowadzili zmiany.

Uruchamiam metka, loguję się i po zaladowaniu postaci do gry wyskakuje mi komunikat że

,, Failed to load kamer Module. Some functions are now disabled,,

i jestem zalogowany. Nie działają w związku z tym funkcje takie jak wallhack, wykrywacz GM, autopickup i mobber, wszystko w w tymmulti hacku od kamera.

I teraz nie wiem czy to wina systemu (windows 8 32 bit) czy jednak po tej aktualizacji dzisiejszej mod trochę kuleje bo nie wiem czy szukać rozwiązania czy jednak trzeba czekać.

 

 

Poprawka, prawie cały moduł kamera mi nie działa xD

Opublikowano

Zrobiłem reinstal i nie pomogło ;P Dobrze by było jakby ktoś miał podobny teraz problem i to potwierdził ,to by rozwiało wszelkie wątpliwości xD

Opublikowano

Mi też nie działało.
Wydaje mi się, że nike sptachowałeś metina tylko wrzuciles nowego kamermoda. ??
Ja spatchowałem metka wrzuciłem kamera i było ok.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...