Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Apokalipsa][Mody][TeamSpeak3][Launcher][80Slotów][Niedługo Start!] `HdCraft` Zombie Apokalipsa`


Deriuszovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Ref

INFORMACJA:

Start Serwera przewidywany na 10 maja!

Praca ruszyła pełną parą!

Lecz dalej brakuję nam tych moderatorów.

Zachęcam do składania kolejnych podań.

Godzina startu zostanie podana kilka dni przed startem.

INFORMACJA II :

Rusza nabór na Beta-Testerów.

Ilość Miejsc wolnych: 20

Na Testerów zgłaszacie się u mnie PW

Podajcie Nick z gry oraz dlaczego chcecie zostać Testerami.

Pozdrawiam

Goblin

N3aQbHb.jpg

Opublikowano

Zapraszam do wysyłania podań na moderatorów/testerów!!! Zostało dużo miejsc!!!

 

Zapraszam również do wchodzenia na naszego tsa ts.hdcraft.pl. Można spotkać tam adminów i porozmawiać na temat serwera itp.

Opublikowano

@Ref


Zapraszam do składania podań na moderatorów.


Dalej nam ich brakuje.



2 podania zostały rozpatrzone pozytywnie, prosimy autorów o odpowiedź w e-mailu :)


N3aQbHb.jpg

Opublikowano

Zapraszam do składania podań na moderatorów!!! Zostały 2 wolne miejsca.

 

Zapraszam również na serwer TeamSpeak3: ts.hdcraft.pl

Aktualnie jestem na nim więc można wejść i porozmawiać ze mną na temat serwera itp

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mamy małe problemy z hostem i start zostanie przeniesiony. Dokładny termin nie jest znany, ale miejmy nadzieje, że nastąpi to niedługo.

 

2 wolne miejsca na modów.

Opublikowano

Ogłoszenie dla czekających na serwer:

 

Są małe problemy z hostningiem. Nie działa już od tygodnia. Jak tylko to naprawimy. Temat nie został zrobiony do nabijania postów, to wszystko wina hostingu.

Opublikowano

Liste modów damy po starcie!!!

 

Ogłoszenie:

 

Start zbliża się coraz większymi krokami lecz są małe problemy z hostingiem. Już prawie wszystko gotowe! Postaramy się do czerwca wyrobić ze wszystkim.

 

 

 

Chcesz pomóc w stworzeniu serwera? Umiesz tworzyć lunchery, robić paczki z modami itp? Napisz na PW a znajdzie się dla Ciebie miejsce w ekipie!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...