Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdybym miał dużo pieniędzy to [...]


Vante7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Villa w Las Vegas, Ferrari, najlepszy komp na rynku, wszystkie nowiutkie gry po premierze, xbox 360 z kinecketem. A tak poza tym to wszystkie skiny i postacie w LoLu. Wyjechał bym również na mistrzostwa świata w LoLu i kibicował mojej ulubionej drużynie Gambit Gaming.

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Prawo Jazdy,Dobre i szybkie auto,Pozwolenie na broń,skład broni w swojej piwnicy/domu/altance pochowane oczywiście.

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Kupił bym najlepsze gry i komputer , konsole... Reszta w firme i inwestycje . Jak miał bym coś dawać na organizacje to tylko na schroniska. Tacy ludzie którzy mają te chore dzieci nie czują nic do zwierząt, równie dobrze mogli by je zabić jak by dostali miesięczne lekarstwa, a takich kurew to nie lubie...

21515.jpg

Opublikowano

Zapewne uciekł bym z tego kraju oraz podróżował po świecie.

Mam wiele zachcianek które z chęcią bym zrealizował zresztą jak każdy : >

N3aQbHb.jpg

Opublikowano

Móc utrzymać dom i żonę oraz dzieci. No i oczywiście stary amerykański samochód :D

Opublikowano

Wybudowałbym sobie porządny domek jednorodziny albo chociaż kupił nowoczesne mieszkanie w bloku na jakimś nowym osiedlu w moim mieście,Zbudowałbym sobie własną siłownie, wynają jakiegoś pro trenera i bym pakował, kupiłbym sobie dobry komputer, oddałbym część pieniędzy na dom dziecko czy coś takiego, zwiedziłbym całą Skandynawię, a przedewszystkim uwaliłbym się na miękiej kanapie mając w dupie kryzys i cały zakłamany świat :x

Opublikowano

1. Zmienilbym prezydenta...

2. Zapewnilbym jakis osrodek dla bezdomnych.

3. Wyjechalbym do Hiszpanii

4. Wpłaciłbym kase na konto by rosła

5. Kupiłbym jakis samochod.

Nigdy nie trać czasu dla kogoś, kto nie ma go dla Ciebie ! :))

Opublikowano

Wpłaciłbym wszystko do AmberGold.

 

Po prostu kupiłbym wszystko co by się dało.

Wpłaciłbym dużo kasy na schroniska oraz zrobiłbym najlepszy serwer Metin2 :D

Opublikowano

wyjechałbym do usa tam się uczył i studiował

kupił dobrego kompa i pełno książek do programowania

no i tyle jak dla mnie no i jakieś mieszkanie ofc

Opublikowano

Zależy ile, ale ja wyjechałbym w pizdu stąd i oczywiście dobry apartament na 99. piętrze, świetny komp + własna siłka + dokształcanie się wszechstronne ;)


7yo9.png

Opublikowano

Kupił bym dom, auto, zainwestował w coś(akcje ...) a potem cieszył się życiem nie pracując do końca życia oraz ustawił rodzinę by im też niczego nie zabrakło :) ale to już jak bym miał tej kasy baaaaardzo dużo :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...