Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] DeadCampeon vs Pleśniawek


DeadCampeon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok , lecz to mój pierwszy tekst

 

PIsać ten tekst, czuję to wkurwienie

Jest jak ból jak moje ukojenie

Blokuje wszystko, niszczy tego pana,

pluję krwią, niszczy wszystkie mosty

Jak wewnętrzny ty, kontroluje twoje zmysły

gniew nie psuję, nie pogarsza, tylko cię ulepsza

czyni hardym, czyni ciebie twardym

czyni ukojenie,czyni upojenie, nie kontroluj tego gniewu

Dąż tym sposobem, robię tak codziennie

wkurwiam się na świat, czuję się tutaj lepszy

z dnia na dzień bliższy do szatana, niech zbliży się do kilku centymetrów

posiądziesz ten stan umysłu, będziesz jak rasowy diabeł,

nie jak anioł, nie będziesz pluł grzecznością

wciągnij, zaciągnij a debila z siebie go wyciągnij

ten stan oznacza się moją codziennością

tworzy fundament gorszego od drania

nie mam wyrzutów, dąże do zakazanych czynów

pluję krwią, nie ogarniam teraz zmysłów

wpoić sobie gniew, jako cel najwyższej twojej wagi

zrozum skurwysynu, głąb w końcu cię opuści z gorszej rangi

Opublikowano

Przed chwilą niecałe 15min xD

 

 

Wracam ze szkoły rzucam plecak, w kąt jak zawsze,
Na głupie zeszyty, nie mam zamiaru nawet patrzeć.
Wkurwia mnie, że trzeba będzie zapierdalać za hajsem,
Ale w sumie to wolę już to, niż być jebanym bananem.
Wkurwiają mnie też ludzie, myślą, że są jacyś lepsi,
Patrzą się z góry, nawet jak mają metr trzydzieści.
Dzisiaj liczy się tylko flota, nie masz - jesteś nikim,
Kto chciał taki świat? Wolę rap i w nim dobre wyniki.
Wolę swoich prawdziwych przyjaciół, tych na całe życie,
A jak oni się zmienią, to chyba pójdę na szubienice.
Właściwie wkurwia mnie wszystko, co otacza dookoła,
Bo wszystko by chciało, mnie zostawić bez słowa.
Zostawić samego, bez najmniejszej wiary w siebie,
Ale się nie uda, bo niestety tylko w siebie wierze.
Nie wiem czy to dobrze, ale tak mnie nauczyło życie,
Bo wkurwia mnie co dzień, już o samym świcie.

1361879167-U286162.png

O to moja galeria z tekstami: http://www.mpcforum.pl/topic/872257-troch-rapu-dla-dobrych-chopakw-art-pleniawek/

Postaram się jak najczęściej wrzucać nowe teksty ;)

Opublikowano

Za głosem tłumu jak to mówią :D

Nie no tak serio spoczko ale dziwnie to brzmi "niż być jebanym bananem." Tutaj taki wkurw a tu jeb banan xD

Ale i tak pleśniak +1 Głos na cb .

1390144171-U592769.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...