Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] Chuck Norris vs. haRnasiek.


Chuck Norris

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Harnasiek każdy to wie,że jak kumpel kupi gume, lecisz jak na chleb.

żulisz od każdego,co tu sie dziwić skoro nikt nie chce takiego HaRnasia złego.

Zwany jesteś cipką bo grasz w metina,każdy napierdala że szamanki im zapinasz.

Słowa te idą do tego pedała co zimą skarpety nosi w sandałach.

Na koniec dodam dwa wersy dla Ciebie gimbusie,zdejmij pampers mały ojsrusie

Jesteś tak żałosny,boję się riposty

Jesteś mały pikuś a fikasz gdzie nie trzeba,lepiej uważaj bo nie dostaniesz chleba.

avatarszq.png

Opublikowano

Jestem jaki jestem ty sie dziecko pisać naucz
później mnie na diss wyzywaj, bo osmieszasz się na zabój
Kurwa nick dobrze przeczytaj bo sie pisze z małych liter
co ja pieprze o czytaniu jak ty z orto masz problemy
zamiast napierdalac wersy idz się poucz ty pedale.
Gówno jakieś tu skleiłeś bo dissem tego nie nazwe
bynajmniej takie moje mniemanie, że takie coś zlewam razem z panczem
z panczem które w moją strone są jak łaki tu gaszone
dobra co sie tu wysilam, z dzieckiem sie tyrac nie bede
jestes zerem, byles zerem teraz wypierdalaj szmato
takim milym wersem kurwo, zakoncze ten diss-maraton.

świat jest mój więc niech daje mi to, czego chce


1758318.jpeg

Opublikowano
Słabe to to było,rymy słabo składasz

Słaby jesteś cały,dlatego łepek mały.

Głowa bardzo mała bo mało zawiera,kiedy pójdziesz do fryzjera to wytną cię do zera,wtedy ludzie wiedzą że jesteś nendzą.

Poćwicz jeszcze troszkę,bo słabą masz ripostę.

Wyzywasz od dzieci , w łapie masz centymetr dwa dziwięćset

Jesteś mały smarek,piszesz słabe teksty,poćwicz trochę i wróc tu pisać wersy!

Na koniec tego maratonu,użyję rexony,a ty wypierdalaj na budowlę budować domy.



Zapraszam do głosowania

avatarszq.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...