Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2] ALfheim Online [ 2 EDYCJA ] [Survival, Frakcje, Rasy, Klasy, Skille, Poziomy, Listy, Plecaki! ]


Hrabia Rybeusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Server off, mysle ze dzis bedzie dzialal bo chcialbym zagrac :]

 

Uwielbiam SAO <3

21ostq8.png

 

Dysk C: wydaje się bardziej zadowolony od dysku D:

 

Opublikowano

Przez ten off nie obronię się dziś wieczorem przed Hermanem :angry:

Mam jedynie diamentowy ekwipunek a w tym zenchantowany miecz i napierśnik na 30 poziom.

A Bóg wie co on ma.

Jeżeli nie włączy się przed wieczorem to jedyną moją szansą będzie iluzja mojego spirggana :ninja:

 

~Will

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

I tak mam problemy z zasypianiem, grałem wczoraj - dzisiaj do 4 nad ranem, nie miałem nic a teraz mam dobry ekwipunek, 14 poziom, 2 warstwy siedziby, expiarke i parę nowych ludzi. Nie poddamy się tyranii Bojowników! Nasza konfederacja Was zniszczy! Wypuścimy nowych spod waszej klatki, nie będziemy płacić za przejście przez las!

Tak na dopomóż Eönwë :ninja:

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Ale ludzi przegląda ten temat, wszyscy czekają na rybeusza :D

--------------------------------------------------------------------------------

Nie dajcie się zwieść ciemnej stronie mocy! Nie dochodźcie do Sharka, właśnie rekrutuje nowych bojowników piekła.

Przeciwstawcie się mu! :angry:

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Rybek na Spoutcrafcie bylo ciekawiej a teraz grać się odechciewa trochę :/

i jest ktoś ze starszych graczy ?? Rk czy pustelników ?

Rk rekrutuje tych co byli kiedyś :P

Opublikowano

Ze starych jestem ja, ciernik, jerdan i inni na pewno ;d

RK i Pustelnicy się rozpadli :( Była 2 reaktywacja RK (utrzymali się 1-2tyg.) i padli.

Opublikowano

Tylko że ten Ciernik jest pod nickiem Will jak coś ^_^

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

I tak już prawie każdy wiedział :unsure:

Dokładnie, przydało by się zwiększyć do 25

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

ref

Nie zajmuję się już dłużej serwerem, celuję wyżej i porzucam minecrafta, jednak serwer będzie dalej stał bo są na to fundusze, jeśli jesteś zainteresowany prowadzeniem serwera i jego modernizacją pisz na PW.

Opublikowano

Post wyżej nieaktualny.

Informuję że serwer zamykam.

Powód:

-ostatnio nikt nie wchodzi na serwer,

-konflikty związane z nowymi wersjami minecrafta i pluginami których używałem,

Dziękuję że na początku było duże zainteresowanie i trzymało się ono dość długo, zdobyłem wiele nowego doświadczenia które niebawem wykorzystam.

 

DO ZOBACZENIA!

 

 

Do administracji: temat można przenieść do kosza.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...