Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2] ALfheim Online [ 2 EDYCJA ] [Survival, Frakcje, Rasy, Klasy, Skille, Poziomy, Listy, Plecaki! ]


Hrabia Rybeusz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1365960751-U299054.png

Cechy serwera:

-4 rasy do wyboru (każda rasa posiada swój unikalny skill rasowy),

-8 klas - po 2 na każdą rasę,

-28 skilli do nauczenia się!

-30 poziomów do zdobycia,

-ulepszanie swoich umiejętności! im wyższy poziom tym twoje skille są lepsze,

-możliwość uczenia się dodatkowych skilli dropiących z bossów!

-wygodne przypisywanie skilli do przedmiotów,

-możliwość latania! jednak jest to ograniczone, latając drastycznie spada twój poziom głodu! jeśli się skończy spadasz w dół,

-targi z NPC,

-unikalne bossy, pojawiają się raz na jakiś czas i są sterowane przez żywego człowieka!

-pisanie listów do graczy,

-gildie wojenne i handlowe dzięki zastosowaniu Factions!

-paski życia nad głową gracza,

-statystyki PvP po prawej stronie ekranu,

U nas cheaterzy są skutecznie kontrolowani i banowani,

jeśli spotkasz kogoś z killaurą bądź innym badziewiem

zgłoś to do administracji a dostaniesz nagrodę jeśli zgłoszony

okaże się cheaterem!

Rasy i Klasy postaci:

 

 

salamandra.png

spriggan.png

undine.png

[ Rasa dostępna dla tych którzy wspomogą serwer! ]

\/

\/

\/

najemnicy.png

 

Strona www:

xxx

[ na stronie znajdziesz więcej informacji! ]

Uwaga! Strona www nie zawiera żadnego forum ani odnośników do innych for.

Do poprawnego działania na Firefox wymagana jest wtyczka javascript!

Ip serwera:

s124.csrv.pl:35054

Wersja serwera:

[ 1.5.2 ]

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wchodzimy na serwer poprzez zwykłego clienta minecraft 1.5/1.5.1

Wszystko jest od nowa, aby dać nowym graczom szanse.

Opublikowano

Moim zdaniem powinno się zmienić rasę najemników na sylphów z powodu:

- Jak najemnicy ich siedziba mieści się na statku

- Jak najemnicy mają zwiększoną szybkość

- Nie ma rasy najemników w SAO

Powinno być tak:

Demony szybkości, rasa ludzka, są zwinni i wysportowani od urodzenia.

Presstisnis, mistrz magii wiatru, szybki i niebezpieczny. Potrafi zatrzymać wroga w miejscu, warto go mieć w ekipie.

Yuxurfix, zabójca wiatru, potrafi tak przystosować do siebie wiatr aby móc wyżej skakać.

 

Siłę i % trzeba dostosować.

 

Pasywka rasowa:

Szybsze chodzenie/bieg

 

Presstisnis:

Detenertis:

Jak na maga wiatru przystało Presstisnis potrafi z taką siłą pokierować wiatrem że odpycha nim wroga. (odepchnięcie)

Tormentasir:

Cały wiatr w okolicy kieruje w stronę wroga poprzez co spowalnia jego ruchy. (spowolnienie)

Taparer:

Skupia wokół siebie wiatr poprzez co nieraz odpycha on ataki wroga. (pasywka która powoduje że co jakiś czas wróg nie trafia w przeciwnika)

 

Yuxurfix:

Saltakig:

Kieruje wiatr pod swoje stopy podwyższając swoje skoki. (wyższe skoki, pasywka)

Altoraltes:

Wiatr wspomaga jego broń co powoduje mocniejsze ataki. (zwiększone obrażenia od broni, pasywka)

Itxuras:

Tak szybko podbiega do docelowego miejsca że można by powiedzieć że się przeteleportował (teleportacja)

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gnome:

Urodzony w ziemi, wielki gruby i silny, choć jeden gnome powinien znajdować się w bractwie.

Nawyris, klasa całkowicie kopiąca. Dzięki swym umiejętnościom znajdują o wiele więcej rud.

Khilark, po mistrzowsku opanował magię ziemi, nikt nie dorówna jemu w sile.

 

Rasowa pasywka: szybsze kopanie

 

Nawyris:

Niskarskartis:

Dzięki swym wrodzonym zdolnościom "wyczuwa" gdzie znajdują się minerały. (pasywka, większy % do wykopywania minerałów)

Divyasparsaskre:

Skupia się poprzez co przez pewien czas wydobywa nienaruszone minerały. (Jedwabny dotyk przez pewien okres czasu)

(Dopisze coś)

 

Khilark:

Kavaramek:

Obtacza wokół siebie ziemię przez co nie dostaje obrażeń, lecz nie może się ruszyć. (Nie dostaje obrażeń, uziemienie)

Prabhawati:

Swoimi wielkimi rękoma potrafi zadać ogromne obrażenia. (pasywka, większe obrażenia od ręki)

Phasavari:

Za pomocą ziemi uziemia wroga poprzez co nie może się ruszyć przez dany czas. (uziemienie)

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Ciernik jestem na nie.

Tak jest dobrze i nikt się nie skarży.

Rybeusz napisał klasy i są według mnie dobre.

Opublikowano

Moim zdaniem powinno się zmienić rasę najemników na sylphów z powodu:

- Jak najemnicy ich siedziba mieści się na statku

- Jak najemnicy mają zwiększoną szybkość

- Nie ma rasy najemników w SAO

Powinno być tak:

Demony szybkości, rasa ludzka, są zwinni i wysportowani od urodzenia.

Presstisnis, mistrz magii wiatru, szybki i niebezpieczny. Potrafi zatrzymać wroga w miejscu, warto go mieć w ekipie.

Yuxurfix, zabójca wiatru, potrafi tak przystosować do siebie wiatr aby móc wyżej skakać.

 

Siłę i % trzeba dostosować.

 

Pasywka rasowa:

Szybsze chodzenie/bieg

 

Presstisnis:

Detenertis:

Jak na maga wiatru przystało Presstisnis potrafi z taką siłą pokierować wiatrem że odpycha nim wroga. (odepchnięcie)

Tormentasir:

Cały wiatr w okolicy kieruje w stronę wroga poprzez co spowalnia jego ruchy. (spowolnienie)

Taparer:

Skupia wokół siebie wiatr poprzez co nieraz odpycha on ataki wroga. (pasywka która powoduje że co jakiś czas wróg nie trafia w przeciwnika)

 

Yuxurfix:

Saltakig:

Kieruje wiatr pod swoje stopy podwyższając swoje skoki. (wyższe skoki, pasywka)

Altoraltes:

Wiatr wspomaga jego broń co powoduje mocniejsze ataki. (zwiększone obrażenia od broni, pasywka)

Itxuras:

Tak szybko podbiega do docelowego miejsca że można by powiedzieć że się przeteleportował (teleportacja)

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gnome:

Urodzony w ziemi, wielki gruby i silny, choć jeden gnome powinien znajdować się w bractwie.

Nawyris, klasa całkowicie kopiąca. Dzięki swym umiejętnościom znajdują o wiele więcej rud.

Khilark, po mistrzowsku opanował magię ziemi, nikt nie dorówna jemu w sile.

 

Rasowa pasywka: szybsze kopanie

 

Nawyris:

Niskarskartis:

Dzięki swym wrodzonym zdolnościom "wyczuwa" gdzie znajdują się minerały. (pasywka, większy % do wykopywania minerałów)

Divyasparsaskre:

Skupia się poprzez co przez pewien czas wydobywa nienaruszone minerały. (Jedwabny dotyk przez pewien okres czasu)

(Dopisze coś)

 

Khilark:

Kavaramek:

Obtacza wokół siebie ziemię przez co nie dostaje obrażeń, lecz nie może się ruszyć. (Nie dostaje obrażeń, uziemienie)

Prabhawati:

Swoimi wielkimi rękoma potrafi zadać ogromne obrażenia. (pasywka, większe obrażenia od ręki)

Phasavari:

Za pomocą ziemi uziemia wroga poprzez co nie może się ruszyć przez dany czas. (uziemienie)

Nie będę tego zmieniał...

Opublikowano

Tak, może graczy przybędzie.

Co do strony :

Mógłbyś zrobić to tak, by na firefoxie można było klikać na "obrazki"? :)

Opublikowano

Lepiej zrób tego bossa jutro, więcej ludzi będzie.

A dzisiaj napisz o której ma być, ludzie się przygotują.

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Zdecydowałem jednak że w Sobotę, więcej ludzi będzie bo więcej czasu, jutro dam jego zapowiedź, a aktywni gracze niech szykują oręża bo będzie na co :)

Opublikowano

Poprawka, jednak jutro nie idę do szkoły :D

A tak przy okazji, polecam grę strategiczno przeglądarkową vojna

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Ktoś nagrał nasz serwer na YT :D

Zachęcam do oglądania

 

 


Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Wcale nie off, jest ok.20 graczy, co ty wygadujesz

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Wiele osób zadawało te pytania, aż w głowie mi bębniło od natłoku głupoty, tak więc:

- Najlepiej na początku przeczytać poradnik

- Nie ma najlepszej klasy, wszystko zależy od tego w czym dobrze się czujesz, np.

- Spriggan jest podzielony na łucznika i ninje czyli:

Łucznik:

Dystansowy z możliwością zatrucia, oślepienia, widzenia w ciemności

Ninja:

Atak z zaskoczenia, niewidzialność, widzenie w ciemności, teleportacja

- Undine, mag i kleryk z możliwością pływania pod wodą, razem robią wielką rzez

Kleryk:

Uzdrowiciel, ma możliwość uzdrowienia prawie całego hp 5 osobom na raz co ok 45 sec, regeneracji życia i przyzwania creeperów

Mag: unieruchamia, strzela piorunami i ma najlepszą teleportacje

- Salamandra, dobra na pierwszy front, wojownik i obrońca

wojownik:

Więcej zadaje toporem, podpala, "szał bojowy"

obrońca:

Szansa na obronę przed atakiem, uziemia się w zamian za to że nikt mu nie może zadać obrażeń, "seria ciosów mieczem"

- NIE NIE MOŻNA ZMIENIĆ RASY, NIE DA SIĘ I JUŻ, NIE MA CO DYSKUTOWAĆ

- Komenda /me jest do RP czyli nie wolno podkreślać tą komendą swojego zdania, to jest karane

- Aby coś sprzedać musisz przysłowiowo uderzyć NPC i wsadzić mu itemy do torby. Na ludzki jak ktoś nie rozumie to:

1. LPM na NPC

2. Wkładasz dane itemy do danego NPC

3. Cieszysz się z zysku

- Aby założyć gildie potrzebujesz 1k ,kasy.

 

Więcej pytań nie słyszałem, mam nadzieję że na wszystkie odpowiedziałem i następnym razem CZYTAJCIE PORADNIK, PO TO ON JEST!

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...