Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób chętnych do gry w Drakensang? | Publikacja bractw


Sto0rm

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wczoraj zacząłem przygodę w tej gierce, całkiem fajna ;) Szukam kompanów do wspólnej gry. Pozdrawiam.
---

Nazwa postaci: Cyganajp
lvl: 7
Profesja: Strażnik Lasu
Serwer: Grimmag

---


Nazwa postaci: KatyaPL
lvl: 10
Profesja: Czarodziej Kręgu
Serwer: Grimmag

---


Nazwa postaci: Katariinka
lvl: 8
Profesja: Rycerz Zakonu
Serwer: Grimmag

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

PROFESJA:STRAŻNIK LASU                                                                                                                                                                           SERWER:heretyur                                                                                                                                                                                       IMIE :------------                                                                                                                                                                                                 LYL:--------====== <_<                                  

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa Postaci - Xshusix

 

LvL - 27 (Coraz Wyżej)

 

Profesja - Strażnik Lasu

 

Serwer - Heredur

 

Chętnie  POGADAM przez SKYPE pisać w grze ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nazwa postaci: Ania12 konto mojej dziewczyny która mi je oddala

LvL: 39 i rośnie

Profesja: łucznik

Serwer: weriana

       Nick: ⓉⒽⒺ ⓉⒺⓁⒺⓉⓊⒷⒾⓈ ⓅⓁ

       Serwer: PL1

       Firma: EIC

       LvL: 15

 

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Nazwa postaci: Hejterkaklanu
LvL: 19
Profesja: Czarodziej Klanu
Serwer: Grimmag
 

 

Nazwa postaci: Polskizakon
LvL: 16
Profesja: Rycerz Zakonu
Serwer: Grimmag
 

                                                                  

Nazwa postaci: Maximumpl

LvL: 15
Profesja: Łucznik
Serwer: Grimmag
 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam.

Gram z bratem, mamy po 32lvl, mag i łucznik. Heredur

Jakieś bractwo z aktywnymi osobami?

Bądź ktoś chętny do gry i komunikowania się poprzez ts?

Opublikowano

na heredurze jest jedno moze dwa wielkie polskie bractwa i kilka malutkich najlepiej bedzie ci wejsc na forum drakensanga polskie i tam od razu w dziale bractwa bedziesz mial wszystkie promujace sie na serwie heredur, przeszkodą moze być lvl aczkolwiek jezeli gracie na powaznie pewnie nie powinno byc to wielkim problemem. Polecam szukac bractwa/ludzi do gry tylko na forum polskim drakensanga bo znajdzie sie tam wszystko najszybciej oraz jest w czym wybierać no i mozna tam znalesc duzo wiecej informacji takie jak eventy czy jak rozwijac swoja postac co moze wam sie przydac jezeli gracie po raz pierwszy.

76561198013232167.png

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Azort
Rycerz
lv 20

Teletubis00
lucznik
lv 8

Tredas
mag
lv 8

teletubis i tredas... chce zrobic z nich kiszonki ale niestety trudno znalesc bloka np do farmowania cubes!
Azorta chce wbic na 45 tylko mi sie nie chce samemu wbijac
Mam 15 lat napiszcie mi na skypie [ Azart ] :)^^


a serv grimmag :)

 

Opublikowano

Nick: jacenty502

Poziom: 40 (dzisiaj podexpie i 41)

Klasa: Łucznik

Serwer: Werian

 

Itemy słabe bo 4 legendy 1 unikatowy reszta nadzwyczajna i prawie zrobiłem już a1 na międzyświecie licze na zaproszenie :)

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nazwa postaci: Blackscale
LvL: 15
Profesja: Mag
Serwer: grimmag 

 

Przydała by się pomoc kogoś doświadczonego :)

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...