Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na wspólną grę!


Sneakysu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

shadeFTS

27lat

Poziom: 90

Standard

Pm tutaj lub w grze.

 

Poszukuje gildii na endgame, osob ktore chca wspolnie robic mapy a takze dominus i piety farm (drop)

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w grze: Ababababax

Wiek: 21

Klasa postaci: Templar, poziom 50

Hardcore

Kontakt: Wiadomość na forum.

Osobiście preferuję zagranie od nowa.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick w grze:  Spolet

Wiek: 24

Poziom: 60
Klasa postaci: Marauder

Liga(Hardcore/Default): default

Kontakt:
w grze

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nick w grze: COCEKLIGHT
Wiek: 24
Poziom: 44
Klasa postaci: Ranger
Liga(Hardcore/Default):  Default
Kontakt:
TS3 : srv2.multigaming.pl:10667 (hasło PW) lub Skype : korendan

narutot.png
Opublikowano

Witam!

 

Z nowym dodatkiem chciałbym zaprosić wszystkich do naszej ekipy, którą będziemy grać aktywnie w Path of Exile. Planujemy oczywiście założyć własną Gildię w grze. 

Oferujemy kanał ts na prywatnym serwerze Teamspeak 3. Zapraszamy zainteresowane osoby.

Jedyny wymóg to głos po mutacji.

 

Zainteresowanym podam adres ts3 na priv.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nick w grze:  NawalamLukiem
Wiek: 17
Poziom: Jedna postac lvl 17 druga 38
Klasa postaci: Ranger/Maruder
Liga(Hardcore/Default): Rampage
Kontakt:Na forum albo na steamie : thimon1/lick my pussy m8

albo skype: pezemos

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Witam, od pewnego czasu myslalem nad powrotem do poe lecz chcialbym grac z gildia a nie solo, kiedys mialem 60lvl rangera a teraz chcialbym zaczac od nowa, chcialby mnie ktos przyjac do polskiej gildii?


Nick w grze: Senevi
Wiek:19
Poziom:60/1
Klasa postaci: Ranger/Witch
Liga: Default/Rampage
Kontakt: Forum/gg 51621606

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nick w grze:  Podam jutro 

Wiek: 17
Poziom: 12
Klasa postaci: Podam jutro
Liga(Hardcore/Default): Normalna  
Kontakt: Mpcforum

Wymagam tylko mikrofonu,17+ lat

sygna00e9.png
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nick w grze:  Mam kilka
Wiek: 18
Poziom: 1-80
Klasa postaci: Wszystkie
Liga(Hardcore/Default): Default
Kontakt: mowmidjx na skype.

 

Moge grac od nowa jesli ktos chce. Mam serwer teamspeak.

Opublikowano

Yo!

Nick : Jeszcze nie wiem ^^

Wiek : 20

Klasa postaci : Raczej Witch albo Hunter ^^

Liga : Standard? ^^

Kontakt : przez mpc forum;p Jakies gg czy cos jeszcze bedzie ^^

Skype/TS : po swietach, wiadomo rodzina itd itp to spokoju nie ma ^^

 

Szukam osoby do dluzszej wspolpracy, moze nie tylko w samym PoE ^^

 

Osoby uwazajace gry za swoj jedyny realny swiat i nie umiejace czerpac przyjemnosci z grania nie sa mile widziane ^^

Spinaczom wstep wzbroniony!

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...