Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy opłaca się jeszcze kupowanie xbox 360 ?


lokossi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja kupiłem w media expert z dodatkowym ubezpieczeniem na 3 lata. czyli moge go z piracic a ubezpieczenie nadal trwa ;p za 3 lata wyleje na xboxa kawe i dadza mi nowego ;)

Opublikowano

ja kupiłem w media expert z dodatkowym ubezpieczeniem na 3 lata. czyli moge go z piracic a ubezpieczenie nadal trwa ;p za 3 lata wyleje na xboxa kawe i dadza mi nowego ;)

 

Aż im się nie skończą te xboxy :P

 

 

Tak ponieważ zanim "nowa generacja" wyjdzie to minie ten rok albo dwa plus jakieś przyzwoite tytuły to dajmy kolejny rok to tak wszystko dodając na oko to będzie to około 2-4 lata a ludzie już panikują czy kupować tego xboxa 360 czy PS4 hehe.

 

Co do xboxa 360 to kupuj śmiało ponieważ masz masę tytułów w które jeszcze pewnie nie zagrałeś albo które chcesz zagrać a mają dopiero wyjść. Ja powiem śmiało że xboxa 360 mam od 2012 i jeszcze w masę tytułów nie zagrałem więc trochę to potrwa zanim zakupię nowego xboxa więc następne lata mało mnie interesują w temacie nowych konsol hehe.

Opublikowano

Polecam ci kupuj ale rada jaspera :D bardzo długa żwotność. A te inne to mają błędy rroty tak jak na fotce i wytrzymają zaledwie 2 lata do 4 a jasper wieczne !!! i tanie !



Polecam ci kupuj ale rada jaspera :D bardzo długa żwotność. A te inne to mają błędy rroty tak jak na fotce i wytrzymają zaledwie 2 lata do 4 a jasper wieczne !!! i tanie !

post-720016-0-33010300-1366208498.jpg

Proszę o zniesienie mi ostrzeżeń ponieważ mam już niestety 90% i za to przepraszam !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...