Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie


Minecraftowiecx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ello

 

ej mam pytanie bo gram na servie i są tam devil's catacumb i jest to tak jak by takie dt 6 takich poziomów jak by i popatrzcie na to :

 

 

1. Na pierwszym poziomie zaraz po wejsciu trzeba dropnac klucz i przeciągnac go na ten o to pomnik:



StatulaKuda1.jpg



2. Po przejsciu na 2 poziom nalezy rozwalic kilka/kilkanascie bram aby dojsc

do Runicznego Palu, w nim przenosimy sie na kolejny 3 poziom. Wyglad :




RunicznyPal2.jpg



3. Po przejsciu na 3 poziom Catacumb nalezy rozwalic prawidlowy metin

Samotnosci, jest ich kilka i tylko jeden jest dobry, gdy rozbijemy
poprawny zostaniemy przeniesieni na kolejne pietro... O to kamien metin
ktory nalezy rozbic:




MetinSamotnosci3.jpg



4.
Na tym poziomie nalezy odnalezc Tartara i odebrac mu Totem... Po
zabiciu Tartara otrzymamy cenny Totem ktory jest niezbedny do przejscia
na kolejne pietro... Zalaczam wyglad Tartara + Wyglad pomnika na ktory
nalezy przeciagnac Totem... :




Tartar4.jpg

&&&

BazaltowyObelisk4.jpg



5.
Na tym przedostatnim juz poziomie nalezy rozwalic Charona , by
przenioslo nas na komnate Azraela. To jedyny sposob aby tam wejsc. O to
jego wyglad:




Charon5.jpg



6.
Tu juz spotykamy sie w bezposrednim pojedynku z Azraelem... Nagroda
jest warta przejscia tych wszystkich pieter, wiec zapraszam do zabawy. O
to wyglad Komnaty :




Azrael6.jpg

 

 

 

Jakie boniki na tego azraela i na to wszystko buffem? 100level?!

 

edit.

i czy da si ę iść we dwójke?

1341833700-U255743.jpg
Opublikowano

wez sobie do party buffka a ninja to zalatw sboie kruczka 40 sr +

i na marmurku przy 100 % na nieumarle dasz rade :>

a diabły działają bo mam eq 80% diabły ?

1341833700-U255743.jpg
Opublikowano

Moim zdaniem GŁOWNIE na nieumarłych i spróbowałbym dać na orki...

Ale nie gram na tym serwie więc to jest tylko mój instynkt.. ;p

Pzdr

Opublikowano

Z buffem ogarniesz, możesz w dwójkę wejść.

Bony najlepsze do bicia: Kryt, przeszywka, diabły, nieumarłe, otrucie, omdlenie.

;-)


1365971270-U906937.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...