Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poprawa] Dungen nie tepa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

elo dlaczego nie tepa na Dungen

 

 

quest dungeon begin
state start begin
when 20355.chat."Rajd" begin
say_brzoskwinia(""..mob_name(20355)..":")
say("bla")
say_rudy("Musisz mieć 40 poziom ale nie wiekszy niz 60 ")
say_rudy("oraz 4 osoby w drużynie ")
wait()
if pc.get_level() < 40 and pc.get_level() > 60 then -- kiedy ma mniejszy niz 30 lub wiekszy niz 55
say_rudy("Wybacz, mogę wpuszczać tylko osoby od 40 poziomu.")
party.chat("lider ma nieodpowiedni poziom")
return
end -- if
if party.get_near_count() <= 2 then
say_rudy("Wybacz, musisz mieć ze sobą min. 2 osoby w grupie!")
return
end -- if
if not party.is_leader() then
say_rudy("Niestety nie jesteś liderem grupy...")
say("Tylko lider grupy może was przeteleportować!")
else
say_zloto("Spełniasz wszystkie warunki!")
say_zloto("Czy aby na pewno chcesz wejść?")
if select("Tak!", "Nie!") == 1 then
pc.setqf("dungeon", 1)
d.jump_all(208, 125, 142)
end -- if
end -- if
end -- when
when login with pc.in_dungeon() begin
if pc.getqf("dungeon", 1) then

 

Index Mapy to 208 W all Config dodany!

Opublikowano

daj d.join(208) jeśli nie zadziała to znaczy że zły index lub niepoprawnie dodałeś do confingów

nexi.png

 

CYTOWAĆ MOJE POSTY, JEŚLI LICZYCIE NA POMOC !!

Opublikowano

jak z m1 chcesz się tepać to musisz dać

wait()
pc.warp ( 12500 , 14200)

 

 

 

 

jeżeli jesteś w dungeonie to musisz tej funkcji użyć


d.jump_all(208, 125, 142)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M1 nie jest dungeonem dlatego jump_all nie teleportuje Cie...

 

 

 

 

poprawiony quest ( + kilka językowych poprawek) :)

 

http://wklej.to/PPXD0

//Sygnatura niezgodna z regulaminem

TheJeron78

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...