Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta]Nieoficjalna reaktywacja serwera mpc


Zaid

Nieoficjalna reaktywacja mpc serwer  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcia?by? gra? na takim serwerze ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , mam pytanie , czy chcielibyście grać na nie oficjalnym serwerze mpc ? byłby to tryb hardcore z ogarniętą administracją (a nie jak to czasami było na oficjalnym serwie ;P) , i przejrzystą fajną mapą (ala skkf , ale przerobiona pod potrzeby mpc) śmierć = 5dni ban , cuboid tylko dla gildi (żeby ją stworzyć potrzebujesz jakieś tam itemy , nie ma łatwo) no i z serwerem ts , najważniejszą atrakcją było by zachowanie rang z mpc : np: user , prouser , postwriter itp itd za które byście dostawali dodatkowe przywileje , serwer byłby non premium , ale z wl do której można się dostać od 50 postów w górę , dodatkowo osoby z plakietkami dostawały by jednorazowy bonus eq , serwer na początek był by 80 slotowy , ale w miarę czasu rozbudowywany , jego źródłem zarobków byłoby przedwczesny unban (koszt +/- 2.46) i ewentualnie vip (ale to kwestia sporna) , byłby to czysty hardcore praktycznie bez komend (tylko te gildijne) ale prawdopodobnie byłby shop z diaxami itp itd , w którym można było by tylko sprzedawać trzcinę i kaktusy (farmy comeback!) , drop byłby ze stona ( na diaxy 0.8% szansy)

 

Więc chcielibyście grać na czymś takim? lub macie jakieś wskazówki? , piszcie!

Opublikowano

z chęcią bym zagrał, co do pomysłów to nie mam.

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...