Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Źle działający spoiler


Regman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

Mam taki problem iż źle działa spoiler nie wiem czy u was jest tak samo ale u mnie to wygląda tak ,że w spoiler ukrywa się tylko pierwsza linijka zdania

 

Wygląda to tak:

 

 

Pierwsza linijka

Druga linijka
Trzecia linijka

 

Wziąłem wszystkie trzy linijki w spoiler a i tak się schowa tylko jedna.

 

Wy też macie taki problem?

Regmannn

Opublikowano

Cześć.

Mam taki problem iż źle działa spoiler nie wiem czy u was jest tak samo ale u mnie to wygląda tak ,że w spoiler ukrywa się tylko pierwsza linijka zdania

 

Wygląda to tak:

 

 

 

Pierwsza linijka

Druga linijka

Trzecia linijka

 

 

Wziąłem wszystkie trzy linijki w spoiler a i tak się schowa tylko jedna.

 

Wy też macie taki problem?

Kod dobrze napisany O_O.

 

Nie mam takiego problemu. Sprawdź ten w mojej sygnaturze - tam są aż 4 linijki.

QtiV6xY.gif

Opublikowano

A spróbuj napisać ręcznie [.spoiler][/.spoiler]


Albo wejdź w Specjalne BBCODE i wybierz spoiler, na obu masz tak samo?

 

 

lolo

heheh

trututu

 

 

 

 

heheh
lolo
trututu
xdd

 

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

 

 

ASD

ASD

ASD

 

 

Nie mam takiego problemu - NIE.

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Cześć.

Mam taki problem iż źle działa spoiler nie wiem czy u was jest tak samo ale u mnie to wygląda tak ,że w spoiler ukrywa się tylko pierwsza linijka zdania

 

Wygląda to tak:

 

 

Pierwsza linijka

Druga linijka
Trzecia linijka

 

Wziąłem wszystkie trzy linijki w spoiler a i tak się schowa tylko jedna.

 

Wy też macie taki problem?

Może być problem po twojej stronie, sprawdź to jeszcze

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

Admin Cienia
Opublikowano

Wczoraj lub przedwczoraj miałem problemy z otwarciem spoilera, jednak dziś wszytko jest ok.

1294477714-U1.png

Opublikowano

Kod dobrze napisany O_O.

 

Nie mam takiego problemu. Sprawdź ten w mojej sygnaturze - tam są aż 4 linijki.

 

Twojego spoilera w sygnie nie mogę otworzyć, ale tymi przy postach nie mam najmniejszego problemu.

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Kodowanie działa dobrze i w edytorze też nic nie przeskakuje. Naucz się pisać a nie głupie sugestie niema nic do naprawiania.

Ja piszę dobrze lecz spoiler U MNIE źle działa.

Jeżeli wam dobrze dział to tyle w tym temacie.

 

elo

elo

elo

 

 

 

@edit

o.O działa

Problem rozwiązany :) temat do zamknięcia.

Regmannn

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...