Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra [Other] [Dedyk] [LogBlock [WL] [1.5.1] [Ogarnięta Administracja]


NarcoticTrust

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2 podania , moje i brata :)

 

Nick: Patrykx77

Wiek: 14
Ogarniasz: No raczej ;P

Coś o sobie: Mam na imię Patryk , mam 14 lat i lubię grać w MC .

 

Nick: HeeCreator

Wiek: 14
Ogarniasz: Tak
Coś o sobie: Mam na imię Kamil i chcę zagrać z bratem na jakimś fajnym serwerze ;P

Hangamoon_eune_24_3_logo.png

Opublikowano

Nick: 1krzys1

Wiek: 15

Ogarniasz: Oczywiście

Coś o sobie:
Mam na imię Krzysiek,mam 15 lat i interesuję się informatyką oraz Militarią,jestem ogarnięty oraz miły: )

KckC7.jpg

Opublikowano

Podania składajcie niżej;p
Nick: Akax
Wiek: 15
Ogarniasz: takk
Coś o sobie: Mam na imię Michał ,15lat lubię komputery xD

 

 

Podania składajcie niżej;p
Nick: Hayabusa
Wiek: 15
Ogarniasz: takk
Coś o sobie: Mana imię Karol ,15lat siedzi na fb ,muzyka.

 

Podania składajcie niżej;p
Nick: Lekarz
Wiek: 15
Ogarniasz: takk
Coś o sobie: ma na imię Marcin i spoko gościu xD

Opublikowano

Nick: spy1rex
Wiek: 13
Ogarniasz: No jak nie jak tak :D
Coś o sobie: Mam 13 lat staram sie zwracac uwage na orto jestem bardzo ogarnietym graczem wkurwiaja mnie ludzie co zabijaja bez powodu i tych poczatkujacych

 

PS. Umie budowac dosyc dobrze

Opublikowano

Nick: Luriix
Wiek: 13
Ogarniasz: Tak ;)
Coś o sobie: Mam na imię Łukasz, pochodzę z Legnicy, moja pasja to piłka nożna. Gdy mam czas, gram w minecraft'a, interesuje mnie ta gra :D

Opublikowano

Nick: recool001

Wiek: 16

Ogarniasz?: Pewnie, że ogarniam.

Coś o sobie: Mam na imie Dawid, interesuje się Informatyką, bardzo mnie irytuje, gdy ktoś jest chamski lub arogancki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...