Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WarCraft [Druga Wojna Światowa] [Launcher] [Mody]


ChippendeizZ

Czy zagrasz na serwerze?  

128 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na serwerze?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@2up Generałami zostają osoby pomagające przy tworzeniu serwera. Ja robię paczkę serwerową(kończę) i paczkę grywalną(Gotowa.).

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

1. Nick w Minecraft : albicoolvod


2. W jakim kraju chcesz występować? : Francja


3. Czy masz TeamSpeak 3 ? : Tak



@EDIT Dlaczego robienie paczki tak dlugo wam zajmuje czasu ??? Przeciez przygotowanie takiego czegos to 2 godzinki, tylko mapa do zrobienia... Dodajcie jeszcze Weapons mod i na Obozy ( Nie pamietam nazwy-bodajze tilt mod ) I czy mapa bedzie wielka? Tj. Jestem we Francji i wychodze to mam np: Jungle i musze z niej przejsc do Niemiec żeby się z nimi bić.



Czyli na spawnie wybor miasta-wybor permisi i teleportacja do wlasnego miasta gdzie otrzymasz dom na przygotowanie do wojny. Kazde miasto ma wielkie Mury i wiekszosc rzeczy mozna niszczyc...



Jakby co to moge pomoc, choc nie jestem pewny czy to wszystko wypali ;>


Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

@2up Aktualnie kończę permissions a potem jeszcze tyko przetestować i będzie okej. Nie wiem jak tam z mapą stoją.

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

Nick w Minecraft : cman778


W jakim kraju chcesz występować? : ZSRR

Czy masz TeamSpeak 3 ? : Tak



1. Nick w Minecraft : england90111


2. W jakim kraju chcesz występować? : ZSRR


3. Czy masz TeamSpeak 3 ? : Tak

I AM JUSTICE


 


hellsing_forum_signature_4_by_edd000-d3j

Opublikowano

1. Nick w Minecraft : MonsterQ


2. W jakim kraju chcesz występować? :Francja

3. Czy masz TeamSpeak 3 ? : Ta



Przepraszam ale to jako 1 napisałem podanie do ZSRR,nie powinienem być Generałem? -.-

ale ty skronmy ... nie chcialbym miec takiego generala ktory wypomina sie o swoje ...

Opublikowano

Dobra już mam. Paczka gotowa, czekam na kontakt z h@.

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

Podania na Żołnierza


1. Nick w Minecraft : Mielonek

2. W jakim kraju chcesz występować? : ZSRR

3. Czy masz TeamSpeak 3 ? : Tak

Nieregulaminowa sygnatura. Majkel

Opublikowano

Podania na Żołnierza


1. Nick w Minecraft : ProM

2. W jakim kraju chcesz występować? : Niemcy

3. Czy masz TeamSpeak 3 ? : Tak

20998702874517236159.jpg

Sygna wykonana przez czarnaaa

Opublikowano

1. Nick w Minecraft :Zibro


2. W jakim kraju chcesz występować? :ZSRR


3. Czy masz TeamSpeak 3 ? :Tak :D

Opublikowano

1.Nick w Minecraft: MurzynZJamajka
2.Wiek: 11 Wiem niestety mało ale zachowuję się dosyć normalnie :p
3.Doświadczenie: 8/10
4.Staż w minecraft: Po wieku widać, że nie za bardzo wiem co to ;d.
5.Kontakt: skype : szymon.spizak / Priv MPC
6.Przykładowe budowle: Bunkry, czołgi, auta wojskowe. Mam przykłady do aut i czołgów bo mam gre BF3
7.Znajomość komend: 7/10
8.Na ilu serwerach byłeś budowniczym: Na wieelu ;*

Pozdrawiam Murzynek ;3

DAJ LIKE DLA MURZYNA :3

mca.png

Opublikowano

@up3

 

Jestem przeciw zbyt mały, wiek przykro mi. Kto też tak uważa daje PLUSA a kto nie to hu* mnie to obchodzi xD ale dla mnie i tak mały wiek to ktoś kto nie powinien być adminem modem na serwerach bardziej poważnych :)

Opublikowano

@up menel ja to bym raczej już mu zawierzył niż tobie. Ty byś podczas pisania komendy nie postawił jednej kropki/spacji i pół mapy poszłoby w pizdu....

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

@up

 

Zgadzam się z tobą nie lubię być adminem ponieważ nie lubię nim po prostu być :). Jednak ze i tak uważam że mody lub admini to osoby powyżej +15 :) i proszę odpowiedz mi co ja ci zrobiłem ?? :D

Opublikowano

On chce być budowniczym.....

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

1.Nick w Minecraft:Assasyn
2.Wiek:15
3.Doświadczenie:Zależy od kontekekstu pytania to znaczy budowy czego?Ja specjalizuje się w śrendiowieczu ale myślę ,że to też spokojnie pociągne.
4.Staż w minecraft:2latka
5.Kontakt:skype,ts
6.Przykładowe budowle:Nie moge ich dac na mpc bo mi sie 30min laduje jak bedzisz chcial to na pw ci wysle

7.Znajomość komend:8/10
8.Na ilu serwerach byłeś budowniczym:4 z tego 3 z modami

Dodam ,że bardzo zależy mi na zostaniu budowniczym czemu na 1 zdjęciu mam eq jak z survivalu bo skończyłem budować i zaczołem tak grać:) ,żeby nie było

Mam nadzieję o pozytywne rozpatrzenie potania,przepraszam za wszelakie błędy ortograficzne,interpunkcyjne oraz stylistyczne:)

Pozdrawiam Assasyn

Uczeń
Opublikowano

Wiek to tylko liczba ;] Nie można oceniać, że tak powiem "stopniu ogarnięcia" po tym, że ktoś ma np. 9 lat. Chciałbym tylko powiedzieć, żebyście nie oceniali ludzi po wieku. Amen.



1. Nick w Minecraft : JayFG

2. W jakim kraju chcesz występować? : ZSSR

3. Czy masz TeamSpeak 3 ? : Posiadam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...