Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zielona Kraina Polaczenie Starozytnej Krainy z Kwadratowa masakra NOWY SERWER !


Zetek123456789

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

itam!


Wiem ze jest duzo kwadratowych masakr


Ale ten serwer nie upadnie po tygodniu!


Serw jest oplacony na pare miesiecy !


I mamy sponsorow!


Mapa narazie ma 1000 Kratek


Mozemy zwiekszyc lub zmiejszyc


Na serwerze jest 15 slotow myslimy ze narazie wystarczy


Jezeli bedziecie chcieli zrobimy ts3 lub mouble (czy jakos tak :D)


Podanie!


Nick:


Imie:


Wiek:


Czy bedziesz nagrywal cos na youtube?:


Jezeli tak to podaj linka do kanalu?:


Cos o sobie:


Dlaczego ten serwer?:




Zycia za diaxy LogBlock ograniczenie mapki! zapraszamy!


Na serwerze sa pluginy z kwadratowej masakry reszta normalnie jak na starozytnej :D!


IP:sandcraft.maxc.pl:25910

4e30192cbc2d87f123df5cf5ec5dcffc46.169.1

"Widzę, widzę, widzę więcej

Wiem więcej, tak to jest mniej więcej

Uczę się sztuki życia, hip hop to mój sensei

I rzucam tym, a to jak kauczuk"

Opublikowano

Nick: 1sharp


Wiek: 17+


Czy bedziesz nagrywal cos na youtube?: Nie


Jezeli tak to podaj linka do kanalu?: -


Cos o sobie: Mam na imię Marek i mam 17 lat, nie będę więcej pisać bo mi się nie chce -.-


Dlaczego ten serwer?: Bo wybrałem 1 lepszy i chciałbym na nim zagrać.

Opublikowano

1sharp dodany!

4e30192cbc2d87f123df5cf5ec5dcffc46.169.1

"Widzę, widzę, widzę więcej

Wiem więcej, tak to jest mniej więcej

Uczę się sztuki życia, hip hop to mój sensei

I rzucam tym, a to jak kauczuk"

Opublikowano

Oczywiscie zapraszam do czytania pisania podac tagze na gg

4e30192cbc2d87f123df5cf5ec5dcffc46.169.1

"Widzę, widzę, widzę więcej

Wiem więcej, tak to jest mniej więcej

Uczę się sztuki życia, hip hop to mój sensei

I rzucam tym, a to jak kauczuk"

Opublikowano

nick:Ticu


Wiek:16


Czy bedziesz nagrywal cos na youtube?:Możliwe


Jezeli tak to podaj linka do kanalu?:ZagrajmyzTicu(prawie 100 widzow)

Cos o sobie:Nazywam się Szymon kończe właśnie gimnazjum, zamieżam iść w do technikum na kierunek technik informatyk, interesuja mnie ksiazki fantastyczne i horrory:)


Dlaczego ten serwer?:Bo tak:)

Opublikowano

Nick: MONST3R333


Imie: Sebastian


Wiek: 13


Czy bedziesz nagrywal cos na youtube?: Będę, jeśli ktoś będzie chciał nagrać coś ze mną :)


Jezeli tak to podaj linka do kanalu?: KayosGame


Cos o sobie: Mam na imię Seba, i jestem ogarniętym graczem :P


Dlaczego ten serwer?: Grałem na 4 KM. I Na wszystkim grały jakieś 6 latki dzieci neo.. Zobaczymy czy ten będzie lepszy :)

pkgKpWv.png


Baj Mi


Pomóż, I Daj Lajka < 3


Opublikowano

MONST3R333 i Ticu dodani ;D!

4e30192cbc2d87f123df5cf5ec5dcffc46.169.1

"Widzę, widzę, widzę więcej

Wiem więcej, tak to jest mniej więcej

Uczę się sztuki życia, hip hop to mój sensei

I rzucam tym, a to jak kauczuk"

Opublikowano

@ref co 24h

4e30192cbc2d87f123df5cf5ec5dcffc46.169.1

"Widzę, widzę, widzę więcej

Wiem więcej, tak to jest mniej więcej

Uczę się sztuki życia, hip hop to mój sensei

I rzucam tym, a to jak kauczuk"

Opublikowano

Nick: segu2

Imie: Sebastian

Wiek: 16

Czy bedziesz nagrywal cos na youtube?: Tak

Jezeli tak to podaj linka do kanalu?: Stary Kanal http://www.youtube.com/user/thesegu2 Nowy Kanal http://www.youtube.com/user/segu2gaming?feature=mhee

Cos o sobie: Na Czas obecny mieszkam w Niemczech,lecz gram z Rodakami :),mojim Zdaniem jestem mila Osoba ktora pomaga chetnie.

Dlaczego ten serwer?:Poniewaz mnie przekonaliscie i chcialbym moze i nawet u was polepszyc moj Kanal YT

Ps.. Sory jak nieraz nie ma przy Literach Znakow Polskich ale czasami na tym Windowsie ( Niemieckim ) moge po niemiecku pisac a czasami nie :D

mca.png

Opublikowano

Nick: Myster02

Imie: Adam

Wiek: 15

Czy bedziesz nagrywal cos na youtube?: nie

Jezeli tak to podaj linka do kanalu?: @up

Cos o sobie: Mam na imię Adam, w MC gram od Alphy :)

Dlaczego ten serwer?: Lubię KM

Moje Tuty

 

Cs 1.6:

Opublikowano

ADMINIE SSIJ MI

!!!



MPCFORUM TO GOWNO ADMINI TO PEDALY!

4e30192cbc2d87f123df5cf5ec5dcffc46.169.1

"Widzę, widzę, widzę więcej

Wiem więcej, tak to jest mniej więcej

Uczę się sztuki życia, hip hop to mój sensei

I rzucam tym, a to jak kauczuk"

Opublikowano

2 podania moje i brata :)


Nick: Patrykx77


Imie: Patryk


Wiek: 14


Czy bedziesz nagrywal cos na youtube?: Możliwe . Sam raczej nie .


Jezeli tak to podaj linka do kanalu?:


Cos o sobie: Mam na imię Patryk , mam 14 lat i lubię grać w mniecraft'a . Gram w MC około 2 lata i ogarniam :)


Dlaczego ten serwer?: Ponieważ chce znaleźć serwer który będzie ogarnięty , a nie taki , że przez cofkę stracę cały dom i eq...



Nick: HeeCreator


Imię: Kamil


Wiek: 14


Czy bedziesz nagrywal cos na youtube?: Chyba.


Jezeli tak to podaj linka do kanalu?:


Cos o sobie: Mam na imię Kamil i chcę zagrać z bratem na ogarniętym serwerze .


Dlaczego ten serwer?: Bo dobrze się zapowiada :P

Hangamoon_eune_24_3_logo.png

Opublikowano

jeBAC ADMINOW MPC!

4e30192cbc2d87f123df5cf5ec5dcffc46.169.1

"Widzę, widzę, widzę więcej

Wiem więcej, tak to jest mniej więcej

Uczę się sztuki życia, hip hop to mój sensei

I rzucam tym, a to jak kauczuk"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...