Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Nikt oprócz mnie nie może wejść na serwer


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Zrobiłem serwer hamachi na plikach serwerowych by derlin v2 : http://www.mpcforum.pl/topic/784160-dl-pliki-serwerowe-by-derin/

 

Robiłem wszystko tak jak w poradniku i ok, tylko że ja moge wejść tylko na serwer, chociaż koledze dawalem tego klienta z ktorego ja uruchamialem, on zmienil ip na swoje. Nie wiem o co kaman. Na hamachi jestesmy polaczeni. Prosze o szybka odpowiedz!

Opublikowano

Nie wejda jesli nie uzyja luncherav2 (glowa sury)

 

IP w root- serverinfo.py ma byc twoje z Hamachi a nie ich,podobnie przy wrzuceniu lunchera do katalogu z clientem tez w serverinfo.py IP twoje.

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Podsumuje:



1. Musisz włączyć wszystkie porty. Są w temacie Derina


2. Muszą być w twojej sieci


3. Muszą posiadać klienta dobrego - od Derina np. ze zmienią końcówkę. Czyli, jeżeli ty miałeś IP: '1.1.1.1.1.1' i w roocie dawałeś ' 1.1.1.1.1.100' U nich dajesz całe normalne swoje IP.


Podmieniasz tak w roocie i serverip


4. Muszą użyć launchera (Głowy sury)


Powodzenia :P


Opublikowano

Dziekuje Wam panowie. Wszystko działa!!!! Jak dać +++ ??; p

 

Po prawej str w postach uzytkownikow masz "Lubie to" takie zielone.

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...