Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak wgrać Jelly Bean na Galaxy Y (ROM Jelly Blast v3)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wgrać Jelly Bean na Galaxy Y

(ROM Jelly Blast v3)

Uwaga

Pamiętaj że na początku musisz zrootować swój telefon , jeśli nie wiesz jak to zrobić zajrzyj do innego poradnika na tym forum

Link:

Pamiętaj też że musisz mieć oryginalny kernel (stock kernel) , jeśli wgrywałeś jakieś inne kernel'e lub ROM'y na swój telefon musisz wgrać oryginalny system od nowa , jeśli nie wiesz jak to zrobić zajrzyj do tego poradnika

Link:

Screeny:

jellyblast-samsung-galaxy-young-2.pngjellyblast-samsung-galaxy-young-3.pngjellyblast-samsung-galaxy-young-5.png

 

1.Jeśli spełniłeś już wszystkie wymagania musisz ściągnąć te pliki :

Clockmod Recovery:

Link:

 

Skan:

 

JellyBlast V3:

Link:

 

Skan:

 

2.Przenosimy plik JellyBlastV3.singed2.zip i CMW.zip na kartę pamięci telefonu

3.Uruchamiamy telefon w trybie Recovery

(musimy nacisnąć jednocześnie klawisze Home+Power+Podgłaszanie)

4.Z menu wybieramy "Aply update from sd card"

(sterujemy klawiszami podgłaszania i przyciszania i zatwierdzamy przyciskem Home)

5.Wybieramy plik CMW.zip

6.Następnie znowu (już z zmienionego menu) wybieramy "install zip from sd"

7. Następnie "choose zip from sdcard"

8.I wybieramy plik JELLYBLASTV3.signed2.zip

9.Klikamy "Yes - Install Jelly..."

10. Czekamy aż Jellyblast v3 się zainstaluje

(pierwszy raz instaluje się dosyć długo więc proszę nie panikować)

Pamiętaj że wraz z instalacją JellyBlastv3 tracisz wszystkie dane zapisane na pamięci wewnętrznej telefonu Instalujesz JellyBlastv3 na własne ryzyko i nie odpowiadam za żadne uszkodzenie telefonu jednak w razie jakiś problemów proszę pisać do mnie na PW , postaram się pomóc.

Zabraniam kopiowania poradnika bez mojej zgody

Poradnik wykonał corbiac dla MPCforum.pl

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Własnie się istaluje, zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

@edit

no i telefon uwalony ;/ zrobilem jak Ty, i teraz animuje mi się minutę literka S. mam czekać czy co ?

Opublikowano

Juz to zrobiłem i próbuje jeszcze raz.

A jak już się zainstaluje to co zrobic?



Znowu mi nie działą. Zwonu wgrywam stocka. Nie wiem co się dzieje ;/ Albo jestem takim ciemniakiem że nie umiem wgrać Jelly Bean, albo coś jest nie tak z tym;/

Opublikowano

Obejrzałem filmik na yt że trzeba czyścić cache itp. i teraz działa i trochę się przycina. Polecacie jakiś inny system na mojego galaxiego ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...