Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak unbrickować Galaxy Y


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak unbrickować Galaxy Y

i jednocześnie jak wgrać na niego oryginalny soft (Android 2.3.6)

(którego można potem aktualizować)

Dodam jeszcze że poradnik jest jedyny taki w sieci ponieważ inne poradniki miały zły plik PIT przez który podczas instalacji wyskakiwał błąd.

1.Co nam będzie potrzebne:

-Samsung Galaxy Y (oczywiste)

-Kabel USB

-Komputer z systemem Windows lub Linux z programem Wine

-Program Odin v. 1.85

-Oprogramowanie

-Plik totoro_0623.pit

2.Pobieramy wszystkie pliki

-Program Odin

http://tnij.org/odin185

Skan :

https://www.virustotal.com/pl/file/4b6ebdf5fbee7e6db95c7e634747f145ff9802c280fa3ad3b0f81fea1c81ed51/analysis/1365237514/

 

-Oprogramowanie

https://hotfile.com/dl/201778948/fc41f04/DDKK1.rar.html

Plik PIT

 

https://hotfile.com/dl/201759866/5c14a80/totoro_0623.pit.html

Skan :

https://www.virustotal.com/pl/file/e2693b318effe52e2be9533bdeb28dbf24138e4aa13f23b2f2336149f6068f27/analysis/1365237271/

 

3. Wypakowujemy pliki Softu

Najlepiej do jednego folderu

4.Uruchamiamy Odin

5.Uruchamiamy telefon w trybie download

Musimy jednocześnie nacisnąć

Home+Power+Volume -

Tak jak na obrazku

Samsung-Galaxy-Y.png

Gdy tak zrobimy pojawi nam się ostrzeżenie wtedy naciskamy Przycisk Podgłaszania

6.Podłączamy telefon do komputera kablem USB

Wtedy w programie odin powinien się pokazać żółty kwadracik

Tak jak na obrazku

Odin11.jpg

7. Ładujemy soft do programu

Do PIT wybieramy plik

"totoro_0623.pit"

Do BOOTLOADER wybieramy plik

"BOOT_S5360DDKK1_REV05.tar"

Do PDA wybieramy plik

"PDA_S5360DDKK1_REV05.tar"

Do PHONE wybieramy plik

"MODEM_S5360DDKK1_REV05.tar"

Do CSC wybieramy plik

"GT-S5360-MULTI-CSC-ODDKJ3.tar"

Wszystko musi być jak na tym filmie:

http://youtu.be/c2SaynPfmLs

8.Klikamy Start i Czekamy na wgranie softu

Wszystko powinno zająć jakąć minutę

9. Pierwszy raz Telefon będzie się włączał troche dłużej

Pamiętaj że wgrywając soft tracisz wszystkie dane zapisane w pamięci telefonu więc lepiej wszystkie ważne pliki skopiuj na komputer.

Pamiętaj że wgrywasz soft na własną odpowiedzialność i nie ponoszę żadnych konsekwencji za utracenie gwarancji lub uszkodzenie telefonu

W razie jakiś problemów proszę pisać do mnie na PW

Postaram się pomóc

Poradnik wykonał corbiac dla mpcforum.pl

Zabraniam kopiowania tego poradnika bez mojej zgody.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...