Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Krótki poradnik zdobycia Achievment Bugatti Veyron


Roiccrx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najnowszy Edit z Maja.2014. Obecnie możliwe Achievementy do osiągnięcia:

 

- A-Class Champion - 250 pkt - Tu z Lobby Kickiem i Autofinishem od Gamerz musisz dzielnie wygrywać klasę A (Ja wszystkie klasy wygrałem legalnie z tym, że chyba 3 klasy mam nie zaliczone na maxa   :P )

- Aftermarket Specialist - 250 pkt - Jest hack, który z pomocą bodajże Art Moneya wbija to osiągnięcie w kilka minut

- Airtime - 50 pkt - Tu też jest hack, który zalicza dość szybko to osiągnięcie

- Alfa Romeo Collector - 75 pkt - Tu potrzebne jest SB, ja nie mam ani jednej Alfy

- Aston Martin Collector - 75 pkt - Niestety teraz tylko za SB

- Audi Collector - 75 pkt - Audi S5, 650 000 IGC za sztukę, tylko kupować

- B-Class Champion - 250 pkt - To samo co w 1szym osiągnięciu

- Bentley Collector - 75 pkt - Ja mam niestety tylko 1 Bentleya bo przegapiłem gdy był on za IGC ale pojawia się on w rotacjach więc da się to zaliczyć. Obecnie ciężka sprawa

- BMW Collector - 75 pkt - Też łatwa sprawa, Sport Evo za 850 000 IGC

- C-Class Champion - 125 pkt - Znana już nam historia

- Cadillac Collector - 75 pkt - Tu niestety tylko SB ale ja tez nie mam ani 1ego 

- Car Artist - 50 pkt - No trzeba użyć bota albo samemu nawalać naklejki (ja nawalałem sam bo bot dość wolno działał)

- Caterham Collector - 75 pkt - Nie mam bo tylko SB

- Chevrolet Collector - 75 pkt - Zbieraj szybko hajs i kupuj Cobalty za 300 000 IGC

- Chrysler Collector - 75 pkt - Ja mam 1ego wylosowałem go z pakietu aut w prezencie ale inaczej to tylko SB więc tego nie liczymy

- Collector - 500 pkt - Wspominałem już wyżej o kupnie 150 aut za pomocą hacków, które nadal działają

- Crew Racer - 50 pkt - Polecam przejechanie jak narazie 250 priwów ewentualnie 1000 jeśli to będzie kluczem do zwycięstwa bo 5000 to chyba przesada z czasem (30 pkt więc)

- D-Class Champion - 125 pkt - Znowu trzeba finishować

- Daily Hunter - 250 pkt - Trzeba 180 dni zbierać diamenty, to chyba nie tak dużo

- Dodge Collector - 75 pkt - No chyba nic prostszego nie ma, nabijesz to przy okazji zdobywania 150 aut w garazu

- Drag Racer - 125 pkt - Ja mam przejechane tylko za 50 pkt ale bez problemu powinienes dać radę zdobyć 100 pkt za 750 Dragów 

- E-Class Champion - 125 pkt - Prościzna

- Enemy Of The State - 50 pkt - Trzeba bocić pościgi pursuit botem i tyle 

- Explore Modder - 125 pkt - Dzięki TE botowi możesz bardzo szybko nabić te 250 skilli (tak samo w przypadku pozostałych Modderów więc tu zaliczmy 375 pkt)

- Ford Collector - 75 pkt - Proste zadanie związane z forsą, GT 40 za 900 000 IGC

- Shelby Collector - 75 pkt - Ja mam tylko 1 sztuke ale Cobra Daytona jest tez za IGC w rotacjach więc pewnie kiedyś się pojawi. Obecnie lipa

- Fresh Coat - 50 pkt - 1000 malowań botem bądź ręcznie (ja jeszcze 1000 nie mam   :D )

- Getaway Driver - 50 pkt - TE bot i jazda

- Heavy Hitter - 50 pkt - No trzeba troszkę pojeździć ucieczki z Tank Mode

- Hummer Collector - 75 pkt - Niestety ciężka sprawa bez SB

- Infiniti Collector - 75 pkt - Infiniti było kiedyś za IGC ale narazie nie ma co liczyć na to, że szybko się pojawi

- Jaguar/Jeep Collector - 150 pkt - Tylko SB

- Koenigsegg Collector - 25 pkt - CCXa z osiągnięcia 150 aut dasz radę mieć

- Lamborghini Collector - 75 pkt - da radę na szybko Countach jest po 900 000 IGC

- Lancia Collector - 75 pkt - Niestety tylko za SB, ciężka sprawa

- Level Up - 250 pkt - No łatwiej się nie da

- Lexus Collector - 75 pkt - Rób póki tanio Lexusy, IS F za 550 000 IGC

- Long Haul - 50 pkt - No tu trzeba trochę pośmigac ale jak pozaliczasz klasówki to sporo nabijesz a jak nie to polecam nabijać Hastingsa (ja mam tu 40 pkt)

- Lotus Collector - 75 pkt - Teraz chyba jeszcze możliwe, Elise za 1 000 000 IGC

- Marussia Collector - 75 pkt - Tylko SB   :P

- Mazda Collector - 75 pkt - Proste jak drucik, 3ka za 200 000 IGC

- McLaren/Mercedes Collector - 75 pkt - Tu tylko SB, chodź co prawda był na weekend niedawno dany za IGC Mercedes SLR ale nie było mnie w domu i nie miałem możliwosci więc tez mam 0

- Mitsubishi Collector - 75 pkt - Da radę Eclipse GT po 150 000 IGC

- Nissan Collector - 75 pkt - Da radę Silvia po 175 000 IGC

- Outlaw - 50 pkt - Pursuit bot i do boju

- Pagani Collector - 75 pkt - Tylko SB niestety

- Payday - 50 pkt - Z TE Botem zarobić 25 mln to kilka godzin gry

- Plymouth Collector - 75 pkt - w tej chwili chyba niedostępne

- Pontiac Collector - 75 pkt - GTO jest po 175 000 IGC

- Porsche Collector - 75 pkt - Porsche 959 po 1 800 000 IGC

- Powering Up - 50 pkt - Jest do tego nowy programik który ostro daje po pałerach   :P

- Pro Tuner - 250 pkt - Jest temat o tym na forum gdzies z ostatnich dni więc dasz radę, potrzebny będzie TE Bot od GMZ

- Renault Collector - 75 pkt - Clio jest po 500 000 IGC

- S-Class Cahmpion - 250 pkt - To juz wiemy jak zrobić

- Scion Collector - 75 pkt - Teraz nie ma opcji

- Shelby Collector - 75 pkt - (wcześniej był Ford Shelby) więc teraz poprawie błąd ale i tak tylko SB

- Solo Racer - 50 pkt - Trzeba trochę pobocić na SIngle Player

- Subaru Collector - 75 pkt - Obecnie nie ma żadnego Subaru za IGC :(

- Threading The Needle - 50 pkt - Trzeba trohę blokad pounikać

- Toyota Collector - 75 pkt - Mamy Supre po 750 000 IGC

- Treasure Hunter - 50 pkt - Nie wiem ile masz dni ale myślę, że 100 zaliczysz za 30 pkt

- Vauxhall Collector - 75 pkt - Jeszcze go nie ma w grze jak narazie

- Volkswagen Collector - 75 pkt - Scirocco się do tego nada

- World Racer - 50 pkt - Jak wygrasz klasówki to  i to zaliczysz powoli

 

Teraz podsumujmy, nie będę liczył przyciemnionych zaznaczonych pkt, bo obecnie moga być niemożliwe do zdobycia.

Wychodzi 4980 pkt więc trzeba będzie jeszcze Crew Racera zaliczyć na maxa ewentualnie może jakies punkty za auto które zaliczyliscie wcześniej kiedy to było możliwe   :)

 

Jak dobrze będziesz sobie radził to myślę, że w 2 tygodnie dasz radę. Wyścigi pościgi itp zostaw sobie na później, najpierw pokupuj samochody póki są za IGC i zalicz 150 aut   :)

Oczywiście wiąże się to z tym, że w każdej chwili możemy uzyskać status banned na NFSTimes

 

 

 

Otóż policzyłem wszystkie Achievmenty (mam nadzieję, że dobrze) i sprawdziłem w jaki sposób można zdobyć Bugatti, które wymaga 5000 pkt

 

Maximum pkt to 6075 więc na pewno Bugatti jest do zdobycia. Co jednak zrobić aby mieć Bugatti czyli 5000 pkt?

 

Po pierwsze, za wszystkie achievment opróc kolekcji aut (za 10 aut kazdej marki jest p 75 pkt) można zdobyć 3225 pkt.

Ale zaraz zaraz, co trzeba osiągnąć aby miec te 3225?

W skrócie wymienię najtrudniejsze wg mnie osiągnęcia. (Oczywiście prawie wszystkie z nich dotyczą gry Multipayer, zaliczanie tras lub zwycięstw na Single nic nie da)

 

1. W każdej z klas od E do S należy zaiczyć po 250 zwycięstw.

2. W garażu mieć 150 aut

3. Zbierać diamenty przez 180 dni pod rząd oraz zebrać je 500 razy

4. Przejechać 5000 Race'ów i 2500 Dragów

5. Przejechać 40223 km drogi ^^

6. Przejechać 2000 pościgów robiąc w tym szkody na 25 milionów $ z czego w ucieczkach drużynowych rozbić 3000 radiowozów i ominąć 1500 bokad

7. Zainstalować do swoich aut 200 części conajmniej 3 gwiazdkowych czyli Pro

8. Zarobić 25 milionów $

9. Użyć 2500 Power Up'ów

10. Na koniec do tego trzeba przez godzinę latać w powietrzu, pomalować troche aut, ponaklejać mnóstwo naklejek, mieć 60 lvl i to tyle

 

Co teraz? No brakuje nam jeszcze prawie 1800 punktów, które możemy zdobyć kolekcjonując po 10 aut z poszególnych marek.

Będzie trzeba więc Kupić łącznie jakieś 260+ samochodów... Oczywiście po zaliczeniu achievmenta auta można sprzedac aby zrobić miejsce na kolejne

(tu myślę o kupowaniu np 10 nissanów za IGC a potem sprzedaniu ich i kupieniu w to miejsce 10 pontiaków itp itd...)

 

I ot mamy piękne Bugatti Veyron w garażu :D. Trzeba się liczyć też z tym, że może nie wystarczyć IGC do skolekcjonowania punktów i teraz sprawa się komplikuje

bo obecnie sa 21-22 marki aut do kupienia za IGC na ktore tzreba miec sporo baniek więc zabraknie nam do skolekcjonowania jakies 2 marki aut za SB ewentuanie po 1 aucie klilku Marek i mamy

nasze wymarzone 5000 pkt :D Trudno powiedzieć od czego zacząć ale zbieranie hajsu na kupowanie po 10 aut tej samej marki za IGC jest ciekawym pomysłem a bot nam pomoże na pewno :P

 

Jeżei popełniłem jakies błędy to przepraszam, proponuję też zrobić oficjalny temacik z Achievmentami gdzie będa szczegóły o nich i będzie można porozmawiać, zapytać o coś itp.

Pozdrawiam :)

 

 

e/ Obliczyłem szybko jak można zdobyć 1650 punktów kupując 22 razy po 10 aut danej marki (22 marki są obecnie dostępne za IGC) i po najtańszej linii oporu wyszło mi, że

aby zakupić owe auta, trzeba będzie wydać na chwile obecną 173 miliony IGC :D odjąć ewentualne koszta tego, że niektore z aut już po 1 sztuce mozemy miec :P

(To jednak w większości wykluczę bo miejsc w garażu za darmo jest mało więc albo musielibyście być nowymi graczami i mieć je niewykorzystane albo dokupić np te 10 miejsc za 5000 SB)

142g9ox.png
Retired Need For Speed: World Player 2pocfa1.png

Opublikowano

Ale z tym dowalili :f

No jest tego za dużo, ale to bugatti jest w końcu dobre :)

A i tak połowa graczy bd grac na car changerach :(

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Ten punkt "150 aut w garażu" to jakiś żart. Na 60 levelu mamy do dyspozycji 8 miejsc w garażu i żeby mieć więcej trzeba kupć je za SB.

Jedno miejsce kosztuje 500 SB, czyli 142 miejsca będą kosztować 71.000 SB. Czyli będzie trzeba kupić 2 pakiety po 50k SB po 200 zł. To wychodzi 400zł żeby zdobyć 1 achievment.

Nie zapominajmy, że trzeba jeszcze czymś wypełnić te miejsca. Nie ma tyle aut za IGC, więc są to dodatkowe wydatki prawdziwnych pieniędzy na SB.

Za taką kwotę można mieć kilka naprawdę dobrych aut z klasy S, którę są lepsze niż buggati veyron. No i oczywiście to jest tylko 1 achievment, zostało jeszcze 9.

Dziękuję za uwagę. :D

Opublikowano

Nie o to chodzi w Achievemencie, żeby koniecznie nabić go w jakikolwiek sposób. Kupując za 70 000 SB miejsca na samochody za IGC tylko byś stracił. Każdy samochód za SB to też miejsce na samochód a w pakietach SB od 8000 w górę zwykle dostaje się jakieś auto gratis z miejscem na samochód :) No i zgromadzenie tego Achievementu to problem dla graczy nowych... Najstarsi gracze już maja po 150 samochodów :P

142g9ox.png
Retired Need For Speed: World Player 2pocfa1.png

Opublikowano

łoł trochę dużo tego trzeba zrobić;/ szkoda xD zawsze można kupić koenigseg albo lambo aventador xDD

Autorze* widzę że dużo się napisałeś i dużo obliczyłeś xDD gratuluje wytrwałości :D

11793260_452992293.jpg

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Pytanie mozna zdobyc veyrona tylko i wylacznie za IGC ?

Można, za SB są tylko kolekcjonerzy niektórych aut (np. kolekcjoner pagani, kolekcjoner caterhamów)

Opublikowano

Szkoda, że nie mam tematu kogoś kto pytał, tam dokładnie opisałem co jest w obecnej chwili możliwe do osiągnięcia i jak to najszybciej zrobić.

Jedynie co to mogą się zmienić auta do kolekcjonerów z powodu rotacji 

142g9ox.png
Retired Need For Speed: World Player 2pocfa1.png

Opublikowano

Konieczne jest te 180 dni i 5000 race'ów?

Autor wypisał przykładowy układ osiągnięć, które należy zaliczyć, aby zdobyć bugatti.

Istnieje wiele różnych kombinacji dobicia 5000 D.

Ja osobiście nie mam zaliczonych wyścigów single player, ani dragów, 500 dni diamentów i wielu innych również (np. naklejek, lakierów), a mimo to brakuje mi jedynie klasówek (i to nie wszystkich) do osiągnięcia veyrona.

HB5fLf7.png

Opublikowano

 

Nie pamiętam, bo to już dawno temu w zeszłym roku miałem 5k

Musisz użyć wszystkich możliwych botów, aby się tego dorobić, wypiszę Ci jakoś w miarę możliwości ile można zdobyć w miarę cierpliwości pkt i byćmoże zabraknie tu trochę do 5k ale sprawdzimy:

 

- A-Class Champion - 250 pkt - Tu z Lobby Kickiem i Autofinishem od Gamerz musisz dzielnie wygrywać klasę A (Ja wszystkie klasy wygrałem legalnie z tym, że chyba 3 klasy mam nie zaliczone na maxa  :P )

- Aftermarket Specialist - 250 pkt - Jest hack, który z pomocą bodajże Art Moneya wbija to osiągnięcie w kilka minut

- Airtime - 50 pkt - Tu też jest hack, który zalicza dość szybko to osiągnięcie

- Alfa Romeo Collector - Tu potrzebne jest SB, ja nie mam ani jednej Alfy

- Aston Martin Collector - 75 pkt - Zarabiaj IGC botem i do roboty (oczywiście najpierw zalicz sobie Achievementa ze 150 autami)

- Audi Collector - 75 pkt - To samo co wyżej, trzeba miec tylko hajs

- B-Class Champion - 250 pkt - To samo co w 1szym osiągnięciu

- Bentley Collector - 75 pkt - Ja mam niestety tylko 1 Bentleya bo przegapiłem gdy był on za IGC ale pojawia się on w rotacjach więc da się to zaliczyć

- BMW Collector - 75 pkt - Też łatwa sprawa

- C-Class Champion -125 pkt - Znana już nam historia

- Cadillac Collector - Tu niestety tylko SB ale ja tez nie mam ani 1ego 

- Car Artist - 50 pkt - No trzeba użyć bota albo samemu nawalać naklejki (ja nawalałem sam bo bot dość wolno działał)

- Caterham Collector - Nie mam bo tylko SB

- Chevrolet Collector - 75 pkt - Zbieraj szybko hajs i kupuj póki się da

- Chrysler Collector - Ja mam 1ego wylosowałem go z pakietu aut w prezencie ale inaczej to tylko SB więc tego nie liczymy

- Collector - 500 pkt - Wspominałem już wyżej o kupnie 150 aut za pomocą hacków, które nadal działają

- Crew Racer - 50 pkt - Polecam przejechanie jak narazie 250 priwów ewentualnie 1000 jeśli to będzie kluczem do zwycięstwa bo 5000 to chyba przesada z czasem (30 pkt więc)

- D-Class Champion - 125 pkt - Znowu trzeba finishować

- Daily Hunter - 250 pkt - Trzeba 180 dni zbierać diamenty, to chyba nie tak dużo

- Dodge Collector - 75 pkt - No chyba nic prostszego nie ma, nabijesz to przy okazji zdobywania 150 aut w garazu

- Drag Racer - 125 pkt - Ja mam przejechane tylko za 50 pkt ale bez problemu powinienes dać radę zdobyć 100 pkt za 750 Dragów 

- E-Class Champion - 125 pkt - Prościzna

- Enemy Of The State - 50 pkt - Trzeba bocić pościgi pursuit botem i tyle 

- Explore Modder - 125 pkt - Dzięki TE botowi możesz bardzo szybko nabić te 250 skilli (tak samo w przypadku pozostałych Modderów więc tu zaliczmy 375 pkt)

- Ford Collector - 75 pkt - Proste zadanie związane z forsą

- Shelby Collector - 75 pkt - Ja mam tylko 1 sztuke ale Cobra Daytona jest tez za IGC w rotacjach więc pewnie kiedyś się pojawi

- Fresh Coat - 50 pkt - 1000 malowań botem bądź ręcznie (ja jeszcze 1000 nie mam  :D )

- Getaway Driver - 50 pkt - TE bot i jazda

- Heavy Hitter - 50 pkt - No trzeba troszkę pojeździć ucieczki z Tank Mode

- Hummer Collector - Niestety ciężka sprawa bez SB

- Infiniti Collector - Infiniti było kiedyś za IGC ale narazie nie ma co liczyć na to, że szybko się pojawi

- Jaguar/Jeep Collector - Tylko SB

- Koenigsegg Collector - 25 pkt - CCXa z osiągnięcia 150 aut dasz radę mieć

- Lamborghini Collector - 75 pkt - da radę na szybko

- Lancia Collector - 75 pkt - Nie wiem jak teraz ale za IGC na pewno często się pojawia

- Level Up - 250 pkt - No łatwiej się nie da

- Lexus Collector - 75 pkt - Rób póki tanio Lexusy

- Long Haul - 50 pkt - No tu trzeba trochę pośmigac ale jak pozaliczasz klasówki to sporo nabijesz a jak nie to polecam nabijać Hastingsa (ja mam tu 40 pkt)

- Lotus Collector - 75 pkt - Teraz chyba jeszcze możliwe

- Marussia Collector - Tylko SB  :P

- Mazda Collector - 75 pkt - Proste jak drucik

- McLaren/Mercedes Collector - Tu tylko SB, chodź co prawda był na weekend niedawno dany za IGC Mercedes SLR ale nie było mnie w domu i nie miałem możliwosci więc tez mam 0

- Mitsubishi Collector - 75 pkt - Da radę

- Nissan Collector - 75 pkt - Da radę

- Outlaw - 50 pkt - Pursuit bot i do boju

- Pagani Collector - Tylko SB niestety

- Payday - 50 pkt - Z TE Botem zarobić 25 mln to kilka godzin gry

- Plymouth Collector - 75 pkt - obecnie chyba możliwe jeszcze

- Pontiac Collector - 75 pkt - Jest chyba firebird za IGC

- Porsche Collector - 75 pkt - Cayman S i do boju

- Powering Up - 50 pkt - Jest do tego nowy programik który ostro daje po pałerach  :P

- Pro Tuner - 250 pkt - Jest temat o tym na forum gdzies z ostatnich dni więc dasz radę

- Renault Collector - 75 pkt - Kiedyś będzie pewnie za IGC obecnie niestety nie da rady

- S-Class Cahmpion - 250 pkt - To juz wiemy jak zrobić

- Scion Collector - 75 pkt - Teraz nie wiem czy jest ale niedawno był za IGC

- Shelby Collector (wcześniej był Ford Shelby) więc teraz poprawie błąd Shelby da rade przez Daytona jak bedie na rotacji natomiast Ford Shelby to raczej tylko SB)

- Solo Racer - 50 pkt - Trzeba trochę pobocić na SIngle Player

- Subaru Collector - 75 pkt - To proste raczej teraz chyba jest dostępne jeszcze

- Threading The Needle - 50 pkt - Trzeba trohę blokad pounikać

- Toyota Collector - 75 pkt - Tu raczej da radę za IGC jak nie teraz to po rotacji jakiejs bo nie pamietam czy jest teraz za IGC

- Treasure Hunter - 50 pkt - Nie wiem ile masz dni ale myślę, że 100 zaliczysz za 30 pkt

- Vauxhall Collector - Jeszcze go nie ma w grze jak narazie

- Volkswagen Collector - 75 pkt - Scirocco się do tego nada

- World Racer - 50 pkt - Jak wygrasz klasówki to  i to zaliczysz powoli

 

Teraz podsumujmy, nie będę liczył przyciemnionych zaznaczonych pkt, bo obecnie moga być niemożliwe do zdobycia/

Wychodzi 5185 pkt więc możesz sobie niektóre trudniejsze zadania odpuścić  :)

 

Jak dobrze będziesz sobie radził to myślę, że w 2 tygodnie dasz radę. Wyścigi pościgi itp zostaw sobie na później, najpierw pokupuj samochody póki są za IGC i zalicz 150 aut  :)

 

Tu jest mój opis sprzed około miesiąca, obecnie może być kilka nieaktualnych kolekcjonerów aut ale prawdopodobnie doszło tez w rotacji kilka zamiennych więc nadal można zdobyć 5000 przez około 2 tygodnie :)

Oczywiście wiąże się to z tym, że w każdej chwili możemy uzyskać status banned na NFSTimes

142g9ox.png
Retired Need For Speed: World Player 2pocfa1.png

Opublikowano

Zrobić klasówki to chyba teraz nie jest wykonalne-same boty na kick loby:(

 

jaki bot do czas w powietrzu i wyścigi single?

 

 

 

 

 

Opublikowano

Jeśli mogę się wypowiedzieć, to teraz z tego co zauważyłem są nie do wykonania zadania na kolekcjonerów samochodów tzn. chciałem wykonać osiągnięcie na kolekcjonera BMW, kupiłem BMW zaliczyło mi +1, jednak po sprzedaniu go znowu spadło mi o jedno w dół. Więc w tym momencie musiałbym kupić miejsca a co się wiąże z kupnem boostów. :/

Opublikowano

Jeśli mogę się wypowiedzieć, to teraz z tego co zauważyłem są nie do wykonania zadania na kolekcjonerów samochodów tzn. chciałem wykonać osiągnięcie na kolekcjonera BMW, kupiłem BMW zaliczyło mi +1, jednak po sprzedaniu go znowu spadło mi o jedno w dół. Więc w tym momencie musiałbym kupić miejsca a co się wiąże z kupnem boostów. :/

Jeśli masz 60 level, to możesz zdobyć miejsca za darmo, z użyciem pursuit bota.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja tam zrobiłem te buggatti chociaż się namęczyłem sporo czasu ale dałem rade zrobić i nie chce nic mówić ze 180 Dni Diamentów to jest dużo bo mam dzień diamentowy 426 to jest jednak grania czasu 

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ten punkt "150 aut w garażu" to jakiś żart. Na 60 levelu mamy do dyspozycji 8 miejsc w garażu i żeby mieć więcej trzeba kupć je za SB.

Jedno miejsce kosztuje 500 SB, czyli 142 miejsca będą kosztować 71.000 SB. Czyli będzie trzeba kupić 2 pakiety po 50k SB po 200 zł. To wychodzi 400zł żeby zdobyć 1 achievment.

Nie zapominajmy, że trzeba jeszcze czymś wypełnić te miejsca. Nie ma tyle aut za IGC, więc są to dodatkowe wydatki prawdziwnych pieniędzy na SB.

Za taką kwotę można mieć kilka naprawdę dobrych aut z klasy S, którę są lepsze niż buggati veyron. No i oczywiście to jest tylko 1 achievment, zostało jeszcze 9.

Dziękuję za uwagę. :D

hahaha to sie uświałem :| do rzeczy mozna kupić auta i je sprzedać więc...

       Nick: ⓉⒽⒺ ⓉⒺⓁⒺⓉⓊⒷⒾⓈ ⓅⓁ

       Serwer: PL1

       Firma: EIC

       LvL: 15

 

Opublikowano

hahaha to sie uświałem :| do rzeczy mozna kupić auta i je sprzedać więc...

Nie rozumiesz sensu tamtego posta?

Autorowi tej odpowiedzi chodzi o to, że na 60lv masz do dyspozycji 8 miejsc w garażu i jak niby chcesz zaliczyć osiągnięcie "Kolekcjoner" - gdzie trzeba POSIADAĆ 150 aut w garażu?

Dodatkowo uświadom sobie, że cytujesz post z 13 kwietnia 2013 roku (wtedy nie było buga na darmowe sloty).

HB5fLf7.png

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...