Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zbugować Wojsko! Magiczny Guzik!


SmallDodger

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.



Chciałbym pokazać wam jak zbugować wojsko na serwerach plemiona.



Odrazu piszę: Działa to na plemionawars.pl (chyba)



Najlepiej robić to na Mozilli Firefox!



1.Robimy nowe konto


2.Robimy dowolną ilość wojska


3.Klik na mape


4.Znajdujemy wioskę najbliżej nas


5.Klikamy wyślij wojska


6.Wybieramy wojsko np. 4k Lekkiej


7.Klikamy napad


8.I teraz następuje CZARY MARY


9.Mamy potem przycisk OK


10.Musimy go klikać bez przerwy myszką. Trzeba tak klikać około 5 sekund. Jednocześnie jak klikamy myszką WCISKAMY enter RAZ. Gdy klikniemy enter to raptownie trzeba przestać klikać myszką, ponieważ enter wykonuje bez przerwy skrypt na silniku na którym jest postawiony serwer (Niektórzy wiedzą oco chodzi).


11. Ilość wojska zależy od czasu trzymania tego magicznego guzika : )



DZIAŁA TO TEŻ Z RYCERZAMI I SZLACHCICAMI!



Liczę na ''Lajka''



Pisać czy działa!


 
Opublikowano

a w tej grze nie chodzi o bugowanie wojska więc ten temat jest nie potrzebny

A o co ?

Wchodzisz do gry robisz trochę wojska wykorzystujesz błąd i w ciągu 2-4h jesteś top 1 ;)

Po kilku latach w każdej grze liczą się tylko cheaty i błędy

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

A o co ?

Wchodzisz do gry robisz trochę wojska wykorzystujesz błąd i w ciągu 2-4h jesteś top 1 ;)

Po kilku latach w każdej grze liczą się tylko cheaty i błędy

 

 

skoro tak myślisz to jesteś nikim w tej grze

jeśli ma się dobrych przeciwników to bugi są nie potrzebne

wystarczy trochę umiejętności

Opublikowano

Wyjdź z tego forum jak ci coś nie pasuje... To jest forum o bugach, hackach i cheatach jak byś nie zauważył :)

Opublikowano

 

 

skoro tak myślisz to jesteś nikim w tej grze

jeśli ma się dobrych przeciwników to bugi są nie potrzebne

wystarczy trochę umiejętności

Prawy górny róg " WYLOGUJ " :) Bo to jest forum o cheatach/bugach ;)

Co mają umiejętności w grze jeżeli ktoś ma przewagę np. tygodnia ?

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Został ten bug opisany w innym temacie. Sprawdziłem każdy priv do strony 4 i na żadnym nie działa.

//Mamy od tego dział.

Opublikowano

Ha ha!

 

a tak dla waszej informacji, w kolejnych silnikach będą specialne zabezpieczenia przeciw takim bugom!Typu blokady przycisków po pierwszym kliknięciu w niego i może jeszcze jakieś:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...