Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Aktywacja Komputera Klawiatura


Awangard

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam troche dziwne pytanie, czy da sie wlaczyc komputer klawiatura?
Ogladalem poradniki i wnioskuje ze robi sie to z poziomu biosa.
-ustawiłem opcje wpisałem sobie hasło ale niestety nie odpala.. raz odpalil chyba gdy wylaczylem go ''Startem'' Ale po wylaczeniu zasilacza sie nie da.

Klawiature posiadam bezprzewodowa, i przewodowa. Mam przejscie Ps/2 wiec moge probowac.

Serdecznie Pozdrawiam Awangard.

Opublikowano

da bez problemu

 

tylko klawiatura i płyta główna musi wspierać ta opcję, no i trzeba oczywiście ustawić płytę główna jak należy by działało

od tego jest manual płyty albo mózg by chwile pomyśleć

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

da bez problemu

 

tylko klawiatura i płyta główna musi wspierać ta opcję, no i trzeba oczywiście ustawić płytę główna jak należy by działało

od tego jest manual płyty albo mózg by chwile pomyśleć

Ustawiłem w biosie zeby sie dało. Uspałem komputer i wpisałem haslo zatwierdzajac enterem i sie odpalił. A wie ktos jak to zrobic aby po odłaczeniu zasilacza tez sie dało? . Bo gdy wylacze i ponownie wlacze w zasilania juz sie tego nie da zrobic.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...