Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Spaven

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,
Tak jak w temacie- mam problem posiadam taki komputer :



Karta Graficzna : NVIDIA GeForce 6200 TurboCache

Procesor : Intel Pentium 4 CPU 2.80GHz

Pamięć : 512MB RAM

Internet : 1 ( nie długo 3 )

System operacyjny : Microsoft Windows XP Home Edition

I chciałbym go troszkę ulepszyć ( nie posiadam aktualnie za dużo funduszy na to )
Zależy mi aby nie ścinał w grach , nie raz spotkałem się z dużo gorszymi sprzętami , które sobie radziły w grach typu metin2(mam tam lagi że max..) Counter Strike ( czasami ścinę załapię ).

Z góry dziękuje i Pozdrawiam :)

Opublikowano

Najpierw to niech poda mobo :P

 

Tyle wyczytałem z CPU-Z

 

Manufacturer : Gigabyte Technology Co., Ltd.

Model : 8l915P Duo

Opublikowano

Za 100zl mozesz kupic 512 ramu i jakis procesor dwurdzeniowy o ile plyta glowna jest na podstawce 775.

 

#EDIT

Dobra, widze ze masz 775 wiec dwurdzeniowy procesor bedzie sie dalo zapakowac. Napisz tylko jaki masz rodzaj pamieci ram, DDR czy DDR2, bo plyta obsluguje oba rodzaje.

 

Procesor:

http://allegro.pl/e4300-2x1-8ghz-2m-800-i3152824926.html
Podaj jeszcze model zasilacza, odczytasz go zdejmujac bok obudowy. Bo jesli zasilacz bedzie no-name (a podejrzewam ze tak) to +70zl na zasilacz 350w fortrona.
Opublikowano

Za 100zl mozesz kupic 512 ramu i jakis procesor dwurdzeniowy o ile plyta glowna jest na podstawce 775.

 

#EDIT

Dobra, widze ze masz 775 wiec dwurdzeniowy procesor bedzie sie dalo zapakowac. Napisz tylko jaki masz rodzaj pamieci ram, DDR czy DDR2, bo plyta obsluguje oba rodzaje.

 

Nie wiem czy dobrze patrze ale po otworzenie bocznej klapky na dole piszę : Dual Channel a wyżej DDR1 + DDR2

Opublikowano

Tutaj masz pamiec niewazne jaka masz teraz swoja wyjmujesz i pakujesz te:

http://allegro.pl/kingston-kth-xw4300-2gb-2x1gb-ddr2-667mhz-i3162899509.html
Tylko tak jak mowie, zasilacz moze nie wytrzymac dwoch rdzeni i popali ci elementy w komputerze jak nie jest markowy.

 

 

#EDIT

Nie, to nie to. Powinien byc numerek np. 350 i przy tym jakies oznaczenia.

Opublikowano

 

Tutaj masz pamiec niewazne jaka masz teraz swoja wyjmujesz i pakujesz te:

http://allegro.pl/kingston-kth-xw4300-2gb-2x1gb-ddr2-667mhz-i3162899509.html
Tylko tak jak mowie, zasilacz moze nie wytrzymac dwoch rdzeni i popali ci elementy w komputerze jak nie jest markowy.

 

 

#EDIT

Nie, to nie to. Powinien byc numerek np. 350 i przy tym jakies oznaczenia.

To może to : FEEL II-350ATX

Opublikowano

Jakoscia wykonania i dzialaniem pod obciazeniem. Modecom Feel II lubi palic pozespoly, ma niestabilne napiecia (moze uszkodzic dysk twardy, plkyte glowna, procesor, naped, karte graficzna itp), nie jest polecany przez ludzi.

 

Fortron jest zaufana firma i robi porzadne zasilacze.

 

#EDIT

Modecom Feel potrafi dzialac do momentu az pocujesz dym, otworzysz obudowe i zobaczysz takie cos:

http://obrazki.elektroda.pl/7458269700_1358944947.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...