Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft W Poszukiwaniu Skarbów pomysł na nową serie


MultiVersePl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcesz zostać kimś lepszym niż zwykły minecrafter? Jeśli tak to ten temat jest dla Ciebie. Od wielu dni pracowałem nad planem zrobienia serii na youtube z własną fabułą coś w styl "Minecraft obcy"

Ja chcę zrobić coś podobnego lecz z inną fabułą tzn akcja będzie się toczyła w ruinach, pewna grupka będzie szukała skarbów. Nad fabułą posiedzimy wszyscy i każdy z nas będzie myślał nad swoim losem.

 

 

Każdy będzie miał jakąś postać np. króla czy złodzieja. Podsumujmy:

- Akcja będzie się toczyła na wyspach (na, których będą ruiny)

- Czas i miejsce: Około XIV wiek

 

 

Także otwieram nabór na bohaterów serii "Poszukiwacze skarbów"

Na razie w składzie mamy tylko dwie osoby.

 

Jeśli chcesz dołączyć do naszej serii musisz po prostu napisać podanie w tym temacie według wzoru.

 

Wymagania: Dobry nie szumiący mikrofon, mutacja, i wolny czas w weekendy bądź dni robocze.

Ekipa ma być sprawna, odpowiedzialna i przede wszystkim ogarnięta.

 

 

 

 

Nick:
Wiek:
Czy posiadasz dobry mikrofon (tak/nie):
Jesteś po mutacji:  
 

 

 

Kontakt ze mną przez gg,skype oraz pw.

Skype: barto0122

gg: 17700444

 

Opublikowano

nick: Th0e

Wiek: 16 lat

Mikrofon: w miarę dobry. Szumów nie ma.

Mutacja: Po

 

Od siebie: Prowadzę kanał Let's Play zawierający głównie filmiki z Minecraft. Mam już prawie 200 widzów. Mogę dać link na PW.

13383240635273632566.png

Opublikowano

Nick:Excorist69
Wiek:17
Czy posiadasz dobry mikrofon (tak/nie):Tak
Jesteś po mutacji:Tak

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...