Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wie ktoś jak zrobię gdzie pobiorę obejście do Hack Shield ? :D


mateuszpog

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o to samo co w temacie ;]

 

Szukam obejścia do Hack Shielda ;]

 

Nie chce grać na czitach tylko po prostu nie działa mi HS i nie mogę grać w ogóle :angry:

 

Z góry dziękuję :D



Zapomniałem dodać że do metin2 PL <_<

Opublikowano

Nie da się ominąć hackshielda.

Bez niego nie włączysz gry.

Możesz co najwyżej torrenta clienta ominąć, a hs sam się włączy.

Da się tylko zablokować wysyłanie logów do clienta poprzez zmiane adresu, na który wysyłane są logi.

Ale po co kombinować, Mod KaMeRa sam w sobie ma blokade, polecam go.

Jeżeli chcesz ominąć torrenta gry(gra włączy się bez torrenta), to zrób tak:

Uruchom program WinRar, następnie wyszukaj plik ' metin2.bin ' , po czym zmień mu rozszerzenie poprzez zmiane nazwy na metin2.exe

Opublikowano

Nic nie daje nie da się grać chyba na tym syf PL'u ;(

 

I tak bardzo dziękuję za to że próbowaliście pomóc ;]

 

Dzięki !!! :D



Wiecie może dlaczego mod mi nie działa ?

Opublikowano

Nic nie daje nie da się grać chyba na tym syf PL'u ;(

 

I tak bardzo dziękuję za to że próbowaliście pomóc ;]

 

Dzięki !!! :D

 

Wiecie może dlaczego mod mi nie działa ?

Opisz problem.

Powinieneś: spatchować pierw gre, a potem moda wgrać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...