Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[HELP]Pomóżcie, nie ma w co grać.


Grimbert

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, podajcie mi dobre gierki. Mogą być wszystkie gatunki byleby ciekawa i na PC.

Gry w które grałem(i przeszedłem)

  • Seria Assassins'Creed
  • Mafia 1 i 2
  • Mass Effect
  • Gothic 1,2,3
  • Fable
  • Batman Arkham Asylum
  • Batman Arkham City
  • GTA SA,VC,IV
  • Just Cause 1i 2
  • Gears of War
  • SKYRIM
  • Thief

Z góry dziękuje, za odp.

Pozdrawiam Grimbert.

 

 

Poproszę o Like'a

Oczywiście, jeśli mój post Ci pomógł.

Albo Ci się spodobał. :P

Opublikowano

Wiedzmin,ale która częśc polecasz ?

Bordelands mi nie podeszło :C

Nie interesują mnie gry strategiczne.

 

Poproszę o Like'a

Oczywiście, jeśli mój post Ci pomógł.

Albo Ci się spodobał. :P

Opublikowano

Wiedzmin,ale która częśc polecasz ?

Bordelands mi nie podeszło :C

Nie interesują mnie gry strategiczne.

Jedynka ma klimat, ale gorzej z mechanikom(ą?) i grafiką.

Dwójka ma i klimat i przyjemnie się gra.

Jak nie czytałeś sagi Sapkowskiego to zacznij od jedynki, żeby podłapać klimat

Opublikowano

Sage czytałem i polecam :).

Ok ogarnę to.

Prosiłbym też o jakieś fajne sandboxy (oprocz Minecraft)

 

Poproszę o Like'a

Oczywiście, jeśli mój post Ci pomógł.

Albo Ci się spodobał. :P

Opublikowano

Dzięki za odp.

Ale czekam na więcej.

 

Poproszę o Like'a

Oczywiście, jeśli mój post Ci pomógł.

Albo Ci się spodobał. :P

Opublikowano

COD MW2 MW3 Battlefield 2142 Street Fighter X Tekken Left 4 Dead MX vs ATV Unleashed i Reflex Dark Sector Little Fighter :)

*Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Little Fighter, zajebista gierka :D
Half life 1,2 (Epizody też)
Call of duty 5
Legend of grimrock, ta lepsza wersja, nowsza.(Jak ją napisałem, to aż mi sie coś wspomniało.. Trzeba w to pograć :3)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...