Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

T28 czy T28 Prot?


MrDadosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

T28 Prot, gdyż umożliwia zrobienie obu drzew niszczycieli czołgów. Co do statystyk obu czołgów są podobne. Tylko T28 ma grubszy pancerz, a T28 Prot posiada wieżę, dzięki czemu można nim kątować.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Ja jednak polecam zrobić T25 AT i dopiero potem kupić T25/2 i odblokować Prota. Jeżeli tak nie zrobisz, będziesz miał działo z penrtracją 170 na T8, jeżeli napierw zrobisz T25 AT będziesz miał 200 penetry i obrażenia większe. To jeżeli myślisz rozwojowo. Jeżeli inaczej, to T28 Prot, bo możesz ominąć (najlepszy) TD T7.

Opublikowano

Idź w Prototypa, bo dzięki temu będziesz miał dwie linie zaliczone za jednym zamachem i trochę zaoszczędzisz czasu i kasy.

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Ja jednak polecam zrobić T25 AT i dopiero potem kupić T25/2 i odblokować Prota. Jeżeli tak nie zrobisz, będziesz miał działo z penrtracją 170 na T8, jeżeli napierw zrobisz T25 AT będziesz miał 200 penetry i obrażenia większe. To jeżeli myślisz rozwojowo. Jeżeli inaczej, to T28 Prot, bo możesz ominąć (najlepszy) TD T7.

Dobrze mówisz.

 

T110e3 jest lepszy od T110e4 którego sprzedałem :P

SigCustom.png

Opublikowano

Dzięki. T25 AT już mam odblokowanego, T25/2 to samo i teraz będę zbierał na prota. Temat do zamknięcia, wszystkim like.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...