Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Podłączanie xboxa do monitora.


dandzio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Jest jakaś przejściówka może taka do monitora płaskiego tylko ze ma wlasnie tylko te stare wejście a bardzo bym chciał na nim grać bo stałby obok laptopa a pc i tak na razie nie uzywam. Do tv mi trochę szkoda ze nie bede mógł oglądać a jestem juz przyzwyczajony do tego.

Opublikowano

Tv bd mogł ogladac ..Podłącz kabel composite , ktory powinieneś dostac wraz z xboxem.

 

Mogłbys mi pokazac te wejscie ?

 

 

 

 

 

Opublikowano

na obrazku masz ładnie opisane wszystko, kabelek z czerwoną oraz białą "nasadką" odpowiada za dźwięk, podłączasz je do jakiegoś sprzętu np. wieża stereo czy głośniki komputerowe

819531478353821175209.gif

Opublikowano

Ok. Ale kupiłem jednak ps3 i do niego to pewnie inny ten kabel musi byc?

jeśli ma być podpięty pod ten monitor to kable VGA Box musisz kupić

819531478353821175209.gif

Opublikowano

nie musi kupić

to wytłumacz wszystkim jak ma podłączyć hdmi pod d-sub?

nie podłączy konsoli bezpośrednio kablem hdmi ani to avi pod wejście d-sub!

819531478353821175209.gif

Opublikowano

Jeżeli posiada np. kino domowe ( tak jak ja ) to przeciąga hdmi pod kino domowe ( ewentualnie wieże ) i z pod kina domowego / wieży pod telewizor.

W kinie domowym wybierasz jeden z paneli hdmi - ja mam od 1 -4 i mam go na 2

Dajesz na pilocie hdmi 2 włączasz xboxa i masz :D

 

Nie konieczny także jest kabel hdmi jak masz kino czy coś innego :D wystarczy zwykły.

Licze na Like !

 

Masz jakieś pytanie? Napisz mi na PW.

 

Opublikowano

obraz z wieży stereo? dobre sobie... co najwyżej dźwięk

nawet jeśli ma jakieś kino domowe to musi ono posiadać wejście d-sub bo tylko takie wejście ma autor w monitorze

819531478353821175209.gif

Opublikowano

W monitorze czy telewizorze.

Nie możliwe żeby miał tylko takie :)

Napewno znajdziesz gdzieś wejście na kabel HDMI

 

Ale nadal nie wiem czy mam opisać to jak na wierzy czy samo z pod konsoli pod monitor/telewizor ?

Licze na Like !

 

Masz jakieś pytanie? Napisz mi na PW.

 

Opublikowano

W monitorze czy telewizorze.

Nie możliwe żeby miał tylko takie :)

Napewno znajdziesz gdzieś wejście na kabel HDMI

 

Ale nadal nie wiem czy mam opisać to jak na wierzy czy samo z pod konsoli pod monitor/telewizor ?

przecież sam autor napisał post http://www.mpcforum.pl/topic/913049-pytanie-podczanie-xboxa-do-monitora/?p=6939536

musi kupić specjalne kable VGA Box żeby podłączyć PS3 do monitora z tym wejściem

819531478353821175209.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...