Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Bradas

Solar / Ravia / Balantia- kilka pytań

Metin2   25 użytkowników zagłosowało

1. 1. Na którym serwerze warto zagra??

• Ravia.eu
      11
    • Balantia.pl
      3
    • s26 Solar
      11

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zagłosować w ankiecie.

23 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

/Proszę nie odsyłać mnie do tematu nie wiesz gdzie grać? zapytaj tutaj\

Witam.

Mam parę pytań dotyczących serwerów

• Metin2.pl Solar
  • Ravia.eu
  • Balantia.pl

Tak więc kompletnie nie wiem na którym z nich zagrać. Zależy mi na tym, aby serwer

• był bardzo stabilny
  • miał ciekawe questy
  • miał zaufaną administracje
  • nie wiał nudą
  • był uzbrojony w eventy
  • było najmniej cheaterów, a oni banowani

Proszę mi napisać, który serwer okaże się lepszy, i dlaczego.

Zastanawiałem się nad Ravią, ale sam nwm :P

Jak możecie to powiedzcie jeszcze ile graczy jest na Balanti i ile na Ravii w godzinach szczytu.

Pozdrawiam, posypią się lajki.

Edytowano przez Asprime
1 osoba lubi to

Wybrałeś samą najlepszą czołówkę hardów.

Ja polecam Ravię oraz Balantię.

Na obu serwerach masz znakomite teamy + organizowane eventy.

IsAmU potrafi zorganizować dobry event,jest kreatywny i każdą sytuacje odbiera na swój sposób dlatego Ravia jest taka ciekawa i oblężona. Polecam Ravie lub Balantie. Osobiście zagrałbym na Ravii.

1 osoba lubi to

Od kiedy balantia to hard? Wymien balmore to ok :)

Balmore skreślam na starcie.

Dzięki za odpowiedzi, chyba wybiorę Ravie

Ravia ogar kazdy, co do solara to tam jestz 600 botow ktore ida na 1 metka 5lvl.polecam ravie
1 osoba lubi to

Wg mnie lepsza by była Balantia. Nie ma na niej aż tyle botow co na Ravi. Wchodząc do m1 na każdym spocie siedzi jakiś gość i dropi hematy. I teraz pytanie, ma pelerynki, czy kamermoda?
1 osoba lubi to

Troche o Ravii.
Na 86lvl Jest nudno.. Tylko wyzyna, wyzyna i nic.
Boty? Ostatnio latało ich pełno w m1 ale w weekend duzoooo zbanowali, i widac gołym okiem ze jest mało botow (na ta chwile). Za boty tylko Nymfa i Zenith banuja wszystkie powiazane konta, isamu czasami, benq sie opierdala
eventy? Katastrofa, no moze jedynie ten ostatni im wyszedł, chociaz i tak w pizdu mało metinow... Z zuo problemow nie ma,jest raz na miesiac.
OX Kolejna katastrofa. W tym roku odbyły sie 2 takie eventy i okazały sie klapa. Ciagle logało 2/3 osob z mapy OX a benq idiota tłumaczył to ze wina naszych komputerow. Po spamie graczy ponoc odwołali OX do odwołania.
Zeby sie dogadac z administracja trzeba byc cierpliwy.
Czasami czekasz 10min na ts
czasami 7h dziennie przez 3 dni.
Na forum nie ma co na nich liczyc. Server nie jest stabilny. Czesto wywala ch mimo iz maja najlepsza maszyne...
Ice Run mieli wprowadzic pod koniec lutego, a jest kwiecien i nic...
Jest tylko jeden technik z ktorym idzie sie dogadac ale on ma zawsze mało czasu...

Ilosc graczy dochodzi do 1,5k ale Ona spada i bedzie spadac.
Duzo high lvl sella eq i konczy gre...

Denerwuje mnie jedno... Tak jezdza po Chujmorce, ale sami nie sa lepsi..

Z reszta sam sie przekonasz ze kolorowo na ravii nie jest jak to isamu mowi...
1 osoba lubi to

Najlepiej sam zagraj i sprawdź ;) Od siebie polecę Balantie. Eventy są, administracja miała swoje wzloty i upadki ;).  Ravie też w sumie mógłbym polecić ale wybrałbym Balantie.

1 osoba lubi to

Troche o Ravii.
Na 86lvl Jest nudno.. Tylko wyzyna, wyzyna i nic.
Boty? Ostatnio latało ich pełno w m1 ale w weekend duzoooo zbanowali, i widac gołym okiem ze jest mało botow (na ta chwile). Za boty tylko Nymfa i Zenith banuja wszystkie powiazane konta, isamu czasami, benq sie opierdala
eventy? Katastrofa, no moze jedynie ten ostatni im wyszedł, chociaz i tak w pizdu mało metinow... Z zuo problemow nie ma,jest raz na miesiac.
OX Kolejna katastrofa. W tym roku odbyły sie 2 takie eventy i okazały sie klapa. Ciagle logało 2/3 osob z mapy OX a benq idiota tłumaczył to ze wina naszych komputerow. Po spamie graczy ponoc odwołali OX do odwołania.
Zeby sie dogadac z administracja trzeba byc cierpliwy.
Czasami czekasz 10min na ts
czasami 7h dziennie przez 3 dni.
Na forum nie ma co na nich liczyc. Server nie jest stabilny. Czesto wywala ch mimo iz maja najlepsza maszyne...
Ice Run mieli wprowadzic pod koniec lutego, a jest kwiecien i nic...
Jest tylko jeden technik z ktorym idzie sie dogadac ale on ma zawsze mało czasu...

Ilosc graczy dochodzi do 1,5k ale Ona spada i bedzie spadac.
Duzo high lvl sella eq i konczy gre...

Denerwuje mnie jedno... Tak jezdza po Chujmorce, ale sami nie sa lepsi..

Z reszta sam sie przekonasz ze kolorowo na ravii nie jest jak to isamu mowi...

No właśnie do Balanti nie jestem przekonany po akcji z hikarim.

Na Solarze też nie chce mi się grać

Tylko pytanie czy ravia to ten serwer na dłużej?

Mentalem dobrze by mi się grało? Czy lepiej WP?

Wp wiecej frajdy gram mentalem 80lvl i nudno jest jak ... na poczatku tak do 35 lvl jest spoko ale potem to juz sie ciagnie monotonne bicie 1 potowra 2h
1 osoba lubi to

Raczej na dluzej.
Isamu ma kase to zrobi wszystko aby server stał.

Wp graj. Wbij ten 54lvl.
Zrob skile ostrze i strach G
Dobij 75lv
Dobij skile P ostrze strach.
W kolejny tydzien zarobisz na eq do groty i w max 3dni wbijesz 83lvl
Na 83lvl masz misje ktora daje ci 86lvl.
I wtedy albo kupujesz buffa 86lvl lub go podexpiasz i idziesz na wyzyne zarabiac/expic
I tak monotonnie zarabiasz aby wykoksic wp lub robisz mentala i wbijasz mu 75lvl

wp nie jest zła postacia w pvp.
Troche szycia i duzo na hity składa takie pionki jak body

P.s nie polecam postacii magicznych tj bm smok leczenie
1 osoba lubi to

Raczej na dluzej.
Isamu ma kase to zrobi wszystko aby server stał.

Wp graj. Wbij ten 54lvl.
Zrob skile ostrze i strach G
Dobij 75lv
Dobij skile P ostrze strach.
W kolejny tydzien zarobisz na eq do groty i w max 3dni wbijesz 83lvl
Na 83lvl masz misje ktora daje ci 86lvl.
I wtedy albo kupujesz buffa 86lvl lub go podexpiasz i idziesz na wyzyne zarabiac/expic
I tak monotonnie zarabiasz aby wykoksic wp lub robisz mentala i wbijasz mu 75lvl

wp nie jest zła postacia w pvp.
Troche szycia i duzo na hity składa takie pionki jak body

P.s nie polecam postacii magicznych tj bm smok leczenie

Właśnie się zastanawiam nad tymi dwoma postaciami, a body dobry jest na tym serwerze? chciałbym zagrać mentalem ale boje się, że na początku wszystko będzie takie wole (będę długo bił potwory)

Body. Grałem nim, tylko jedna wada..
Gdy masz wojne gildii lub zadyme to jak padnie aura przez rozpro lub jak dedniesz na wojnie to bez aury z wirka lub szarzy słabo bijesz... To mocno demotywowało ale przyzwyczaic sie mozna..

A ja polecam Ci solara Masz duzo + 

+ nigdy nie padnie

+0 lagów

+stalki +9/bojowe/itemy 5b na tobolach 

+Bardzo duza ilosc graczy a eq nie musisz szukac kilka dni 

+boty ( fish boty ) raczej sie na lowieniu nie wzbogacą bo perla 1.5kk a to nie jest  tak wiele

+ Na plu nie ma mowy o zadnym navi czy tez dawaniu swoim kolegom rzeczy z IS za darmo 

A na balanti nie polecam grac , jak wiadomo byly bugi z kamolami , skrzynami ucznia a najgorzej z Zmiana hasla  . Tam teraz juz perly nie maja swoich wartosc itp 

A na ravi to samo zmudne granie . Wbijesz 30lv musisz robic dropa na hematy aby zrobic fmsa i tak w kolko : Hematy,runy,hematy,runy zanim nie  wbijesz 86lv z dobrym eq Ciagle ten sam etap gry A od 86 do 99 to juz ciagle wyzyna tak samo jak juz dodają grafike clienta I ice run od paru miesiecy 

Podsumowując polecam Ci solara;)

Edytowano przez szymon10152
1 osoba lubi to

A ja polecam Ci solara Masz duzo + 

+ nigdy nie padnie

+0 lagów

+stalki +9/bojowe/itemy 5b na tobolach 

+Bardzo duza ilosc graczy a eq nie musisz szukac kilka dni 

+boty ( fish boty ) raczej sie na lowieniu nie wzbogacą bo perla 1.5kk a to nie jest  tak wiele

+ Na plu nie ma mowy o zadnym navi czy tez dawaniu swoim kolegom rzeczy z IS za darmo 

A na balanti nie polecam grac , jak wiadomo byly bugi z kamolami , skrzynami ucznia a najgorzej z Zmiana hasla  . Tam teraz juz perly nie maja swoich wartosc itp 

A na ravi to samo zmudne granie . Wbijesz 30lv musisz robic dropa na hematy aby zrobic fmsa i tak w kolko : Hematy,runy,hematy,runy zanim nie  wbijesz 86lv z dobrym eq Ciagle ten sam etap gry A od 86 do 99 to juz ciagle wyzyna tak samo jak juz dodają grafike clienta I ice run od paru miesiecy 

Podsumowując polecam Ci solara;)

A powiedz mi za 60kk dam rade się jakoś wyrobić w miarę bez botów?

Co za to kupie? A raczej co polecasz za to kupić?

A powiedz mi za 60kk dam rade się jakoś wyrobić w miarę bez botów?

Co za to kupie? A raczej co polecasz za to kupić?

hmm kupisz za to to nawet stalke +9 jak dobrze poszukasz , ale za 60kk juz zrobisz spoko eq fms +9 jakis na poczatek to 25kk do mixu a masz zmianki z skrzyn na 20lv wiec sr 30 + lajtowo wbijesz ^^  ,  i bym na Twoim miejscu odrazu ku dla postaci tez kupil aby czytac codziennie i nie byc w tyle , na poczatek Ci wystarczy fms potem juz sam se dostosujesz :P 

Nie polecam ci solara w m3 w chunjo biega codziennie 10 botów dropią riby i fms . Jak ty taki dropniesz to nic na nim nie zarobisz. Następną wadą jest ten event z perłami każdy ma te jajka perły itp nawet jak otworzysz małż to nic ci nie da . Pozatym na początku nic nie zarobisz( Miałem 4 aury po 1.5 kk nikt nie kupił wszyscy już mają skille na  g/p ) trzeba mieć przynajmniej troche eq i pomysłu.

Nie polecam ci solara w m3 w chunjo biega codziennie 10 botów dropią riby i fms . Jak ty taki dropniesz to nic na nim nie zarobisz. Następną wadą jest ten event z perłami każdy ma te jajka perły itp nawet jak otworzysz małż to nic ci nie da . Pozatym na początku nic nie zarobisz( Miałem 4 aury po 1.5 kk nikt nie kupił wszyscy już mają skille na  g/p ) trzeba mieć przynajmniej troche eq i pomysłu.

Aura po 1,5kk? Ładne ceny, chyba jednak zagram na solarze. Tylko trzeba będzie wydać kase na IS :#

niieee solar

Graj na ravii w 100% jak poprzednicy pisali isamu zrobi wszystko zeby serwer stal:)

Gralem na Ravii, obecnie gram na Balanti
Polecam bardziej Balantie, dlaczego?
mniej osob(na Ravii jest zdecydowanie za duzo), mila atmosfera, ogarnieci ludzie, no i ogolnie Ravia jest troche przereklamowana

Wbijaj na Balantie! :D

Ravia w koncu kiedys upadnie  bo nie jest plem :) Isamu moze dostać w kazdej chwili hejt nie mowie ze dzis jutro ale moze i za rok a wtedy co Isamu = hejt = Upadek serwera , bo prawda jest taka ze wiekszosc tam gra dlatego ze tam jest isamu Ga ;) Balantia juz upadla ^^ A PL ciagle sie rozwija wiec tylko i wylacznie solar tak jak wczoraj pisalem

Ravia w koncu kiedys upadnie  bo nie jest plem :) Isamu moze dostać w kazdej chwili hejt nie mowie ze dzis jutro ale moze i za rok a wtedy co Isamu = hejt = Upadek serwera , bo prawda jest taka ze wiekszosc tam gra dlatego ze tam jest isamu Ga ;) Balantia juz upadla ^^ A PL ciagle sie rozwija wiec tylko i wylacznie solar tak jak wczoraj pisalem

Zdecydowałem się na balantie. Dzięki wszystkim za odp!

Zamykam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0