Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.1]Kwadratowa Masakra [Już wystartował] [Miła Administracja] [Zapraszamy] !


GoonZ6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

Wiek:14

 

Nick:mieczos

 

Imię:Michał

 

Grief[TAK/NIE]:nie

 

Coś o sobie:jestem michał lubie mc i loa

 

Dlaczego mamy cię dodać ?: bo jestem kreatywny

 

Budowanie[0/10]:9

 

Kultura[TAK/NIE]:tak

 

Ogarnięty [TAK/NIE]?:tak

76561198046924593.png
  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czemu nie mogę wejść na serwer ? Pisze ,że nie jestem na WL ,a na str jestem -,-. Zależy mi na tym serwie zobacz co sie tam da zrobić :P nick : PijakPL

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Wiek: 15


Nick: Grzywa_3


Imię: Damian


Grief[TAK/NIE]: No pewnie że..nie


Coś o sobie: A więc tak, mam na imię Damian, jak napisałem wyżej mam 15 lat, obecnie mieszkam za granicą, jestem kulturalną osobą która nie wdziera się w nie potrzebne bójki, w Minecrafta gram może pół roku. Można zawsze zemną pogadać na TS/Skype lub nawet na Mumblu. Jeżeli ktoś jest ciekawy to gram jeszcze w Saint Row, Skyrim i LoL.


Dlaczego mamy cię dodać ?: Napisałem wyżej, nie będę sobie pochlebiał.


Budowanie[0/10]: 8/10 Interesuje się głównie stylem Japońskim jak i Modern House.


Kultura[TAK/NIE]: Tak, już chyba pisałem.


Ogarnięty [TAK/NIE]? Tak.


Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować pisz na Skype: OMGitsDamDam

Opublikowano

Wiek: 15

Nick: Graihia

Imię: Maciek

Grief[TAK/NIE]: Grief to gówno. Ja nie griefuje.

Coś o sobie: Lubie grać dużo w Minecrafta. :D to tyle

Dlaczego mamy cię dodać ?: Ponieważ byłem w 1 sezonie

Budowanie[0/10]:Chyba 10. A jak nie 10 to 5. Nie wiem :D

Kultura[TAK/NIE]:TAK

Ogarnięty [TAK/NIE]?:TAK

Opublikowano

Czemu nie mogę wejść na serwer ? Pisze ,że nie jestem na WL ,a na str jestem -,-. Zależy mi na tym serwie zobacz co sie tam da zrobić :P nick : PijakPL

To samo mam

I3QiiEX.png

 

And if you're not down with that, we got 2 words 4 ya

FxMQtFh.jpg Essential

 

Opublikowano

Wiek:13


Nick:robiron


Imię: Patryk


Grief[TAK/NIE]: NIE


Coś o sobie: Jestem Patryk.Moim hobby jest piłka nożna


Dlaczego mamy cię dodać ?: Ponieważ nie griefuje oraz jestem przyjazny


Budowanie[0/10]: 8/10


Kultura[TAK/NIE]:TAK


Ogarnięty [TAK/NIE]?:TAK


I'm happy :)

Opublikowano

Wiek:13


Nick:Relogic


Imię:Natan


Grief[TAK/NIE]:NIe..


Coś o sobie:Mam na imię Natan mam 13 lat . Lubię grac w siatę nożną , Lubię też grac w minecraft mam duży zapał do budowania jestem pomocny nie jestem chamski zasze w czymś pomoge porzycze.


Dlaczego mamy cię dodać ?: Bo nie jestem tacy jak ini (chamscy) umiem się dzielic lubię się pośmiac i chce stworzyc miła atmoswere


Budowanie[0/10]: 8/10


Kultura[TAK/NIE]: TAk.


Ogarnięty [TAK/NIE]?: tak


Opublikowano

Wiek: 15


Nick: 1krzys1

Imię: Krzysiek


Grief[TAK/NIE]: NIE


Coś o sobie: Jestem miłym i uprzejmym graczem,prowadzę swój mały kanał na youtube ;)


Dlaczego mamy cię dodać ?: Ponieważ jestem ogarnięty i miły,zawsze jak komuś będzie czegoś brakowało mógłbym mu dać :)


Budowanie[0/10]: 8/10

Kultura[TAK/NIE]: TAK


Ogarnięty [TAK/NIE]?: TAK

KckC7.jpg

Opublikowano

Wiek: 16


Nick: Gadzpi


Imię: Kacper


Grief[TAK/NIE]: Zdecydowane raczej nie xD


Coś o sobie: szukam ogarniętego serwera na którym można poznać nowych ludzi


Dlaczego mamy cię dodać ?: ponieważ szukam ogarniętą ekpię do gry


Budowanie[0/10]: bez owijania w bawełnę 7


Kultura[TAK/NIE]: Tak


Ogarnięty [TAK/NIE]?: Tak

Opublikowano


Wiek: 13


Nick: TheGamePOLSKA


Imię: Kubuś <3


Grief[TAK/NIE]: Nie :)


Coś o sobie: Jestem Kuba.Mieszkam w Lublinie.Interesuje się piłka nożna i koszykówką.Lubie trollować ale nie griefować. Uwielbiam gry FPS,MMORPG jak i wszelkiej maści sandboxy :)


Dlaczego mamy cię dodać ?: Ponieważ nie popełniam błędów ortograficznych,jestem ogarnięty.Szybko się zaprzyjaźniam :)


Budowanie[0/10]: 9 :)


Kultura[TAK/NIE]: Tak, na wysokim poziomie :D ( Skromny ja jestem skromy :D)



Pozdrawiam :)


Ogarnięty [TAK/NIE]?:


Opublikowano

Wiek:13


Nick:NoupPL


Imię:Krzysiek


Grief[TAK/NIE]:NIE


Coś o sobie:Cześć , jestem Krzychu jestem w 6klasie ;D

Dlaczego mamy cię dodać ?:Ponieważ jestem ogarem ?


Budowanie[0/10]:6/10


Kultura[TAK/NIE]:Tak


Ogarnięty [TAK/NIE]?:Tak

Opublikowano

Dodani (pisze za autora ponieważ poprosił mnie o to bo niemoże nic pisać niewie czemu (on) Pozdroo )

Opublikowano

Wiek:13


Nick:mag29


Imię:Radek


Grief[TAK/NIE]:nie


Coś o sobie:Jestem Radek :) reszte o mnie dowicie sie w trakcie gry :)


Dlaczego mamy cię dodać ?:a czemu nie


Budowanie[0/10]:8


Kultura[TAK/NIE]:tak


Ogarnięty [TAK/NIE]?:tak

Opublikowano

Wiek: 16

Nick: Myster02

Imię: Adam

Grief[TAK/NIE]: NIE

Coś o sobie: Mam na imię Adam lubię grać w MC

Dlaczego mamy cię dodać ?: Długo gram w MC, nie griefuje, nie wyzywam :)

Budowanie[0/10]: 7,5

Kultura[TAK/NIE]: Tak

Ogarnięty [TAK/NIE]? Oczywiście, że T4K

 

 

 

Friend:

 



Wiek: 14

Nick: elljocik

Imię: Szymon


Grief[TAK/NIE]: Nie

Coś o sobie: Posiadam tylko jedną informację: lubi placki :)

Dlaczego mamy cię dodać ?: Gra dość długo

Budowanie[0/10]: 8,5

Kultura[TAK/NIE]: Tak

Ogarnięty [TAK/NIE]? Tak

Moje Tuty

 

Cs 1.6:

Opublikowano

Do admina ktoś mi spalił cały dom proszę o odnalezienie winowajcy i zbanowanie go oprócz mojego domku zostały spalone także inne

Cześć...

Opublikowano

Wiek: 13


Nick: IslandIcedZ


Imię: Wojtek.


Grief[TAK/NIE]: NIE


Coś o sobie: Mam na imię Wojtek, interesuje się Grafiką, siatkówką, piłką nożną, Minecraftem i WWE.


Dlaczego mamy cię dodać ?: Dlatego że jestem ogarnięty i kulturalny, nie robię awantur o byle co i piszę poprawnie po Polsku, jestem także miły, pomocny i mam poczucie humoru ;3


Budowanie[0/10]: 8.5/10


Kultura[TAK/NIE]: TAK


Ogarnięty [TAK/NIE]?: TAK

Opublikowano

Przydałoby się więcej osób które dbałyby o porządek.

Mój dom został częściowo zniszczony i opróżniono moją skrzynie [zabezpieczyłem ją dirtem więc są logi i z 3 osoby ją otwierały] po za tym całe moje pole zostało zniszczone [też są logi] sąsiadów też nie szczędzili ich domy spłonęły :(

Opublikowano

Bardzo proszę o zatrudnienie nowych Adminów, Moderatorów itp ponieważ dziś po odbudowaniu spalonego domku ktoś zniszczył mi most prowadzący do domku a teraz także w środku domu jest demolka na tym serwerze nie da się grać ponieważ Administracja jest bardzo rzadko I póki to się nie poprawi

 

Oficjalnie nie polecam Serwera

 

Dołączam Screeny Z logami

 

 

 

 

 

Logi

 

Ndn4QBL.png

 

 

 

 

Serwer Porażka Admini wchodzą 0 razy na dobę

nikt nie każe grifterów

Odwale robotę za Adminów zbanujcie Pimpussa

ludzie nie piszcie nawet podań bo szkoda waszego czasu

 

Screeny i logi

 

 

 

2cGceKC.png

 

fUkLa3J.png

 

L3djdw8.png

 

PZqYDr3.png

vaXff94.png

 

 

Jy5RE0d.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ponad to serwer zaraz padnie bo cieszy się ZEROWYM zainteresowaniem Adminów

Cześć...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...