Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z Can't reach server! - problem z serverem.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem z serverem hamachi. Otóż, gdy ja zrobię server to ja mogę grać, a inni nie, wyświetla im się Can't reach server. Gdy oni założą server to mi się wyświetla Can't reach server. O co chodzi? Gdy ja założę to tylko ja mogę grać, gdy inni to ja nie mogę grać. Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi i spróbować mi pomóc? nikt nie wie o co chodzi z moich znajomych aż w końcu skusiłem się na zapytanie na owym forum.. I jeszcze chciałbym was poprosić o dokładny tutek dla zielonych, ponieważ coś mi ciągle nie wychodzi i chciałbym jeszcze byście podali mi co zmienić w properties. Z góry dziękuję i proszę o obfite odpowiedzi! :)

 

Dodam jeszcze, że mam windows 7 ultimate. Szukałem coś na forum co do tego problemu to coś mi wyszło że to mogą być jakieś blokady, ale nie wiem :unsure:

Opublikowano

Wyłącz zapore systemu Windows. :)

Siemka !

Szukam : Budowniczego/Sponsora Pisać na Skype o szczegóły. Skype: badi5661

 

Jeśli Ci Pomogłem Daj Lubię To ! ;)

Opublikowano

Możesz zrobić kilka rzeczy:

  • Wyłączyć zaporę w Windowsie (lub innym programie jeśli taki posiadasz)
  • Poprawnie ustawić adres IP podany w Hamachi - w server.properties. Taki plik znajdziesz tam gdzie masz serwer, edytuj go programem notepad++ i znajdź taką linijkę:

 

server-ip=!!!TUTAJ WSTAW IP!!!

W miejscu !!!Tutaj Wstaw IP!!! wpisz to IP z Hamachi.

  • Sprawdź czy twoi koledzy na pewno mają włączone w tym samym czasie Hamachi.
  • Sprawdź czy jesteście w tej samej sieci na Hamachi
  • Niech twoi koledzy też wyłączą firewall
  • Sprawdź czy w consoli (to czarne coś co wyskakuje jak włączysz serwer) nie ma żadnych błędów , tzn. czy nie ma czegoś takiego jak:

 

[ERROR]java.cośtamfdfdfsd.fdfdfdsfds.plugin.permissionex
                      .plugin.permissionex.1223........

Pomogłem? Nie zapomnij dać plusa plus.png i oznaczyć jako najlepsza odpowiedź


Opublikowano

 

Możesz zrobić kilka rzeczy:

  • Wyłączyć zaporę w Windowsie (lub innym programie jeśli taki posiadasz)
  • Poprawnie ustawić adres IP podany w Hamachi - w server.properties. Taki plik znajdziesz tam gdzie masz serwer, edytuj go programem notepad++ i znajdź taką linijkę:

 

server-ip=!!!TUTAJ WSTAW IP!!!

W miejscu !!!Tutaj Wstaw IP!!! wpisz to IP z Hamachi.

  • Sprawdź czy twoi koledzy na pewno mają włączone w tym samym czasie Hamachi.
  • Sprawdź czy jesteście w tej samej sieci na Hamachi
  • Niech twoi koledzy też wyłączą firewall
  • Sprawdź czy w consoli (to czarne coś co wyskakuje jak włączysz serwer) nie ma żadnych błędów , tzn. czy nie ma czegoś takiego jak:

 

[ERROR]java.cośtamfdfdfsd.fdfdfdsfds.plugin.permissionex
                      .plugin.permissionex.1223........

Okej, zaraz all wypróbuję i zaraz odpowiem czy działa.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Mam problem nie moge wejsc na zaden serwer bo mi pokazuje Can't reach server prosze o pomoc mam premium a nie moge grac zapore systemu windows mam wylonczonom! :(

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Mam problem nie moge wejsc na zaden serwer bo mi pokazuje Can't reach server prosze o pomoc mam premium a nie moge grac zapore systemu windows mam wylonczonom! :(

 

Pokaż server properties.

  • 1 rok później...
Opublikowano

mam ten sam problem z moim serverem co mam zrobic wasze posty ktore piszecie nie dzialaja

moje server.propertis to Minecraft server properties
#Sat Sep 19 18:42:08 CEST 2015
generator-settings=
op-permission-level=4
resource-pack-hash=
allow-nether=true
level-name=world
enable-query=false
allow-flight=false
announce-player-achievements=true
server-port=25566
max-world-size=29999984
level-type=DEFAULT
enable-rcon=false
force-gamemode=false
level-seed=
server-ip=25.114.18.177
network-compression-threshold=256
max-build-height=256
spawn-npcs=true
white-list=false
spawn-animals=true
snooper-enabled=true
hardcore=false
online-mode=true
resource-pack=
pvp=true
difficulty=1
enable-command-block=false
player-idle-timeout=0
gamemode=0
max-players=20
max-tick-time=600000
spawn-monsters=true
view-distance=10
generate-structures=true
motd=Minecraft Server 1.8.8
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...