Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Wyżyna [LogBlock] [WL] [1.5.1] Profesjonalny hosting ! 0 lagów !


NarcoticTrust

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek:14lat

Nick-melon090

Ogar 1/10:8

Budowanie 1/10:8

Kanał yt:Mam i bede grał

Czy będziesz nagrywal z serwera:TAA

A możesz dodać kolege bo on ma problem bo nie wczytuje mu sie strona

Wiek:14lat

Nick-damian_lug

Ogar 1/10:7

Budowanie 1/10:7

Kanał yt:Ma i bedziemy nagrywac

Czy będziesz nagrywal z serwera:TAA



KentTaczDys aka Hejter

Opublikowano

Serwer oczywiście nie polecam ;)

 

Na serwerze jest właściciel "SheVer" Noi on daje fory kolegą ... Więc jego koledzy mają lepiej, pozatym cała mapa tak naje... że masakra

 

Była taka sytuacja że za pyskowanie według właściciela np. "I tak masz już bana" Dostajemy bana [Perma]

 

Liczba graczy sama na to wskazuje... Gra tam może 4-5 osób bo po prostu serwer jest do dupy..

 

Mam nadzieję że was ostrzegłem przed tym gównianym serwerkiem :)

Opublikowano

Ban mówisz, Nie będę sie tu kłócił Gdyż moge dostać bana na MPC, ale ty ogarnij się. ! Dlaczego każda osoba którą zbanuje z Miażdżącymi DOWODAMI. Wyzywaj mnie na Mpc, jak i na skype . Dlaczego?

Opublikowano

Bo taki "Nie powiem jaki" Własciciel, nic się na tym serwerze nie robi i ban :)

 

Dobra rozumiem za pyskowanie na 1h bana, bo to normalne , ale PERM ? ? ?

 

PATOLOGIA !

Opublikowano

@up Polecam ci usunąć z WhiteListy gracza: Revision342

Dlaczego?: To jest po prostu griefer (pogra 1-2dni) później zacznie all griefować (dzisiaj na moim serwerze prawie każdemu dom zgriefował) :)

Opublikowano

Nick: Bumek662


Wiek: 13


Ogar 1/10: 9 - czasem klne ;x


Budowanie 1/10: 8


Kanał yt:


Czy będziesz nagrywal z serwera:

Moje tutki:

"Bad Video Card Drivers" - Błąd w mc? Zobacz do mnie aby dowiedzieć się jak to naprawić!

Chcesz wyciągnąć maksymalną ilość fps w minecraft? Kliknij

tu!

Opublikowano

Nick: Galaxy_PL

Wiek: 14

Ogar 1/10: 10

Budowanie 1/10: 10

Kanał yt: www.youtube.com/user/THEgalaxyPL

Czy będziesz nagrywal z serwera: Jak mi sie spodoba to nie bedzie problemu.

Opublikowano

Nick: ForeverLife17


Wiek: 14


Ogar 1/10: 9


Budowanie 1/10: 7


Kanał yt: Tak


Czy będziesz nagrywal z serwera: No jasne

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...