Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SquaredEndOfTheWorld] MineFearNasty [Jedyny Taki] [100 Slotów] [Zapowiedz]


goes173

Zagracie?  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagracie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziękujemy, Gracz Pro_kiki_Junior został Dodany do listy Testerów Beta!


Gratulujemy, oraz myślimy, iż zagrasz od pierwszy chwil.


Nieregulaminowa sygnatura

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:Zibro

Dlaczego Ty : Ponieważ grałem na takim podobnym serwerze kiedys i bardzo ale to bardzo mi sie to podobało i dlatego chce się dołaczyć do tego serwera by wypróbować go i zobaczyć czy będę miał tą samą radość gry co na tamtym :)

Opublikowano

Dziękujemy, Gracz Zibro został Dodany do listy Testerów Beta!


Gratulujemy, oraz myślimy, iż zagrasz od pierwszy chwil.

Oraz mam pytanie, gdzie widziałeś taki serwer?

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Znalazłem go tutaj na mpc i był on na podstawie Fallout ale było ze w nocy mobów bardzo dużo były frakcje a w dzien jak sie wyszło na światło dzienne mozna było sie spalic ale po twojej prezentacji to widze że to cos właśnie w tym stylu :)



ahh A co do klasy premium to mam jedną która ma Maske Witchera ochrona 4 i cała kolczugowa zbroje ochrona 3 i mieczyk zaklety ogien 1 i ostrosc 3 i nazwa mozna powiedzieć to np Koszmar lub Cien takie mi tylko do głowy przyszły :3

Opublikowano

Wydaje mi się, że za mocna by była ta klasa.


Gracza na hita by wtedy był.


Serwer podobny z twojego opisu, ale trochę różniący się.


Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Prawdopodobnie zostanie tylko jedna Klasa Premium czyli MAG.


Być może kiedyś coś dodamy.


Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

(sorry za 2h)



Arena zakończona w 90%, Spawn w budowie.


Co chcielibyście, aby znajdowało się na Spawnie?


Parkour, tor wyścigowy, a może coś innego?


Piszcie w komentarzach!



Pytanie do Was.


Czy chcecie serwer ma wersje 1.5.x czy po wydaniu stabilnej wersji bukkita 1.6?


Planowany czas jak wspominaliśmy to Początek Maja, ale wyjdą nowe zwierzęta,


które będziemy chcieli umieścić w rozgrywce.



Proszę Odpowiadać w komentarzach, Dziękuje!



Pozdrawiamy oraz Dziękujemy, Ekipa Serwera MineFearnasty


Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Hmmm... Zobaczymy jak to będzie z tą wersją 1.6, puki co robimy na 1.5.x.


Jednak gdyby wersja 1.6 ukazałaby się wcześniej niż wyjście serwera na wersji 1.5.x


to od razu przenosimy się na wersje 1.6 i zmieniamy rozgrywke,


lub poprostu blokujemy konie.



Jakie macie zastosowanie dla koni, czy każdy na starcie ma je dostawać?


Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Nick: Konik50


Dlaczego Ty: Poświęcam grze w minecrafta wiele czasu i gram w niego od samego początku. Lubie bardzo budować.


Aktualnie pomagam w budowie servera jail w minecrafcie.

825b42588f9928146b66da847103a9a2.jpg

Opublikowano

Gratulujemy, gracz Konik50 został przyjęty jako Beta Tester.


Myślimy, iż zostaniesz z Nami na dużej!




Pozdrawiamy Ekipa Serwera


Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Z racji, iż jest to już 50 odpowiedz na tym Forum Ogłaszam Konkurs.


Pierwsze 5 osób piszących podanie na Beta Testerów otrzyma na starcie serwera VIP'a oraz Klasę Premium.





Pozdrawiamy Ekipa Serwera


Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Nick: BialyPL


Wiek: 15


Dlaczego ja?: Lubie pomagać ludziom oraz budować nie kwadratowe domki. Chętnie zostanę beta testerem serwera :) Akutalnie gram na wersji minecraft'a 1.2.5 na gpack'u v5.


4455415860.png


lenovo


 


2.4GHz / 710M / 4GB / 1TB

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...