Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SquaredEndOfTheWorld] MineFearNasty [Jedyny Taki] [100 Slotów] [Zapowiedz]


goes173

Zagracie?  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagracie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MineFearNasty

Serwer oparty o zgromadzone informacje o wyglądzie "Końca Świata".

Podobno za niedługi okres czasu Ziemie pochłonąć ma Wielka Fala Meteoroidów.

Ziemia spustoszeje, ludzkość zniknie wraz z wszystkimi ciałami żyjącymi.

"Koniec Już Blisko..."

Historia

" Dzień zaraz po końcu świata okazał się szczęśliwy dla kilku rozbitków.

Przeżyli oni Fale Meteoroidów na Planetę Ziemia.

Okazało się, że schroniło się kilka zwierząt, chowających się w jaskiniach.

Wychodząc zauważyli ogień oraz lawę, która przemierzała niegdyś miasta i wioski. Nie dalej niż mógł zobaczyć człowiek widać było mały lasy

oraz jezioro.

W drodze do napoju wodnego, czekało na nich wiele pułapek, jednakże ludzie nie poddali się i ruszyli po nią.

Wkrótce jednak doszli, napełnili buteleczki wodą, powalili parę drzew i obawiali się o nadchodzącą noc.

Myśleli o powrocie do Schronu, lecz i do niego wdarła się magma i powrót nie był możliwy.

Jeden z rozbitków zrobił prowizoryczny kilof i łopatę, wykopał w skale małą jaskinię gdzie zgromadzili się wszyscy, którzy przeżyli.

Prowadzili różnorakie konwersacje na temat życia w danych czasach, oraz co zrobić aby gatunki żywe takie jak ludzie, czy zwierzęta przeżyły.

Jeden z ocalałych, wiedział co zrobić gdyż czytał Przeklęte Księgi, które przekazały mu przepowiednię: "Świąt zostanie pogrążony w chaosie.."

Zaczęli kopać skałę w poszukiwaniu surowców z których mogliby wykonać pancerz, w razie spotkania z przeróżnymi mutantami.

Gdy tylko zebrali odpowiednią ilość surowców, próbowali wykuć zbroje i miecze,

gdyż zaobserwowali oni dziwne monstra nazywając ich ZOMBIE z niewiadomych przyczyn.

Zaczęli słabnąć z powodu braku jedzenia i wody, jeden człowiek, który z braku pożywienia wyruszył na hordę potworów,

wrócił kilka godzin później, z dziwnie błyszczącym mięsem..

Niestety gdy zjedli mięso mutanta, zatruli się..

Postanowili więc, poczekać na wzejście słońca, licząc iż, gdy nadejdzie pogromca nocy(czyt. słońce) potwory uciekną.

Dzień nie nastawał, ludzie byli przerażeni i zaczęli zabijać samych siebie,

aby zaspokoić swoje pragnienie wody i jedzenia.


Gdy zostali tylko nie pokalana kobieta i mężczyzna nastał dzień w którym narodziło się wiele dzieci.."

 

Rozgrywka

Początkowe 5min. jest na zwiedzenie areny i oczekiwanie na start oraz wybranie KLASY.

Po tym czasie wszystcy zostają teleportowani do 'Schronu" skąd muszą wyjść i uzbroić się .

Następne 5min. jest na zbieranie surowców ,drewna, jedzenia oraz wody.

Po tym czasie zapada noc, PVP ON, Zombie spawni się jak szalone .

Powoli odczujecie pragnienie jedzenia , picia co zmusi do opuszczenia kryjówki i wędrowania .

Natkniecie się na graczy jak i potwory , niebędzie łatwo znaleźć cokolwiek.

Team

HeadAdmin: Jeronii

Zastępca:------------

Admin:--------

Moderator:piotrek5402

KidMod:Estez, B4RTU5

Start

Start planujemy na koniec maja a początek czerwca.

Lecz już teraz możecie składać podania na Dodanie na Beta testy.

Nie wymagamy żadnych sms'ów, tylko prosimy o wykorzystywanie wzoru:

Nick:

Dlaczego Ty:

Partnerzy:

-TahukiPlay( http://www.youtube.com/user/TahukiPlay )


Aktualizacje

[08.04.2013 r.]

1.Podjęte zostały prace na Pluginami i Arenami, szacowany czas przygotowywania wynosi 3 tygodnie.

-Mapa(60/100)

-Pluginy(20/100)

2.Poszukujemy Ekipy na Serwer:

-5Budowniczych(0/5)

-3KidModernatorów(2/3)

-2Moderatorów (1/2)[piotrek5402]

-3Adminów(0/3)

Podania wysyłamy na PW:

Nick:

Wiek:

Dlaczego ty:

TS:

Staż:

Kontakt:

[13.04.2013 r.]

1.Mapa w połowie skończona, parę zdjęć z budowy:

Spawn(Już na Arenie)

20130412214506.png

Spawn(Wygląd Zewnętrzny)

20130412214443.png

Meteoryt


20130412214420.png

Meteoryt

20130412214417.png

Centrum Areny na Beta testy

20130412214355.png



Lista Graczy Testów Beta:

-Estez(01)

-B4RTU5(02)

-Miner(03)

-Evocatus1337(04)

-piotrek5402(05)

-Pro_kiki_Junior(06)

-Zibro(07)

-Konik50(08)

-Red(09)

-BialyPL(VIP)

-CaTheRoN(10)

-TwistedPL(VIP)

-Drwal(VIP)

-Kacpi51(11)

Pozdrawiamy Ekipa Serwera

Nieregulaminowa sygnatura

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bardzo dziękuje za opinie, lecz jeśli coś Wam się nie podoba prosze zgłaszać to tu. A jeśli wszytko Wam się podoba to prosze zagłosowac w ankiecie i napisanie co Wam się najbardziej podoba.

 

 

Pozdrawiam Jeronii

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Planujemy zrobić z 3-4 klasy z tego jedną VIP.

Jeśli macie jakieś pomysły napiszcie. My Planujemy zrobić 4 klasy:

Łucznik-64 strzały, łuk

Wojownik-Miecz, zbroja

Górnik- Kilof, Łopata, siekiera

[VIP]Mag- Mikstury

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Hmmm... Ale myśle, że można by zrobić enchantowany blaze rod np. na knockback, fireaspect.

 

Zapraszam do składania podań na Beta testy!

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Jako, iż jesteś pierwszy to przyjmuje, ale na następny raz odrzucam z góry. Minimum 3 zdania.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

na początku będzie ok.5 aren lecz jedna mapka, później będzie do każdej inna albo ta sama jeszcze sie zastanowimy :P

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Nick:Evocatus1337


Dlaczego Ty:Bardzo zachęciliście mnie zapowiedzią tego serwera



Super pomysł , nigdy takiego nie widziałem , graczy będzie mnóstwo. Bardzo , ale to bardzo oryginalny pomysł.

asaprocky_gif-1422823049.gif
XDDD

banner1.png
| PostWriter | ExKidMod Mc | exKidMod CoD | exAdministrator CoD4 Mpcforum | ExMentor |
 

Opublikowano

Dziękuje, Evocatus1337 został dopisany do Listy Graczy Testów Beta.



Uwaga!




Dla Beta Testerów przygotowujemy nagrody na otwarcie serwera.


Dzień przed otwarciem zostaną rozlosowane VIP'y.


Tuż po starcie serwera już po Beta Testach też zostanie rozdanie nagród(Dla Wszystkich Beta Testerów)


Nie ujawnimy jaka to nagroda, będzie to niespodzianka.




Pozdrawiamy Ekipa Serwera


Nieregulaminowa sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...