Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Wklejanie broni w art money


Kaka356

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Sorki ale tamten temat zostal zamkniety to napisze tu kaka napisales

Gdy zmienisz broń musisz kolejny raz wybrać K2. Tak jak wybierasz ak i inne bronie.

 

a jakbys uwaznie czytal zauwazyl bys to!!!

 

Następnie wychodzę z servera, wchodzę znowu a na slocie nie ma zadnej broni, nawet k2

 

Ja tez mam taki problem wie ktos jak to zrobic?

100 Postów [+]
200 Postów [+]
300 Postów [+]
400 Postów [+]
500 Postów [-]
600 Postów [-]
700 Postów [-]
800 Postów [-]
900 Postów [-]
1000
Postów [-]

 
Opublikowano
Sorki ale tamten temat zostal zamkniety to napisze tu kaka napisales

 

a jakbys uwaznie czytal zauwazyl bys to!!!

Ja tez mam taki problem wie ktos jak to zrobic?

Kaka ten topic olewa i co ?

 

//Kaka

Ja wiem lepiej, czy olewam czy nie. Ostrzegam cię, że nie podoba mi się twoje zachowanie w stosunku do mnie i do reszty.

<- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - ->

www.mpcforum.pl - Najlepsze forum o cheatach do gier online i nie tylko :)

<- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - ->

warrockplayerym9.png15221.gif

.........................................d033441ba9246e5d.gif

Linkinparkfan.jpgmetallicafan.jpg

------------------------------------------------------------THE BEST-------------------------------------------------------

.............................................18706.png

kieebef.png

Opublikowano

to jest forum o czitach a nie o wklejaniu wiec prosze wrzucac cheaty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A jak ktos mnie wyzywac bedzie to go wysmieje

//Kaka

To też podchodzi pod cheaterstwo

cheat - oszustwo

I proszę nie grozić użytkownikom. Nie ty ustalasz na tym forum zasady.

Opublikowano
A jak ktos mnie wyzywac bedzie mial po kompie

 

 

 

Wiesz co smieszny jestes.

Ale wklejanie tez jest zwiazane z cheaterstwem ;]

100 Postów [+]
200 Postów [+]
300 Postów [+]
400 Postów [+]
500 Postów [-]
600 Postów [-]
700 Postów [-]
800 Postów [-]
900 Postów [-]
1000
Postów [-]

 
Opublikowano

Ja takich problemów nie miałem. Nie wiem co jest grane. Przestudiuje jeszcze raz poradnik, może coś źle napisałem.

bez gif.

Opublikowano

Mam pytanie czy trzeba potem to all zapisywac ?? a bo tak sa dwie strzalki czerwona i zielona aha i ctr nie da sie zaznaczac

100 Postów [+]
200 Postów [+]
300 Postów [+]
400 Postów [+]
500 Postów [-]
600 Postów [-]
700 Postów [-]
800 Postów [-]
900 Postów [-]
1000
Postów [-]

 
Opublikowano

Zapisywać? Po prostu zmień value we wszystkim, reekwipuj i wyłącz warrocka, a następnie art money.

 

@down

tak

bez gif.

Opublikowano

Nie moge reekwipowac bo jak wybieram 3 slot to tam zadnej broni nie ma .. a kody takie same sa jak w ce?

 

100 Postów [+]
200 Postów [+]
300 Postów [+]
400 Postów [+]
500 Postów [-]
600 Postów [-]
700 Postów [-]
800 Postów [-]
900 Postów [-]
1000
Postów [-]

 
Opublikowano

kaka wielki moderatorze czy mogłbys podac kody do broni ktore trzeba wpisac w value bo jak dałem na psg z wyzej wymienionych to zadnych adresow mi nie znalazł ;/ pomoz chodz troche....

Robie Avatary i Sygna
Opublikowano

Ale ty szybki -,- ale nie dziala to ;]

100 Postów [+]
200 Postów [+]
300 Postów [+]
400 Postów [+]
500 Postów [-]
600 Postów [-]
700 Postów [-]
800 Postów [-]
900 Postów [-]
1000
Postów [-]

 
Opublikowano

kurde nie wiem co robie zle daje to search zmieniam integer na na text w value wklejam to--->DG01 DG_PSG_1

daje ok szuka szuka i potem nic nie znajduje found-0 co roie zle?

Robie Avatary i Sygna
Opublikowano

ok fajnie znalazło mi jakims cudem adressy a mianowicie nie rozumiem punktu 5 gdzie mam nacisnac na k2?

Robie Avatary i Sygna
Opublikowano

W trzecim slocie ;]

100 Postów [+]
200 Postów [+]
300 Postów [+]
400 Postów [+]
500 Postów [-]
600 Postów [-]
700 Postów [-]
800 Postów [-]
900 Postów [-]
1000
Postów [-]

 
Opublikowano

Masz np. w łapach na 3 slocie podstawową broń dla assulta jest to K2,Medyk MP5, Sniper M24,Eng MP5 po już wszystkiego w ArtMoney zaznaczasz na kody gdzie jest taki Kwadracik jest on po lewej stronie kodu. I wtedy znowu na tą broń którą masz w łapie i wychodzisz z Warrocka i wyłączasz ArtMoney wchodzisz do Item Shop'u i twoje oczy widzą np. l85a1

1d1e19a4ff1604edc845217dcf0e20ad6.1.gif
Opublikowano

heh dzieki a jeszcze 5 punkt w value ma byc tylko to--->np DG01 ?

Robie Avatary i Sygna
Opublikowano

To napisz turotial jak to robisz prosze bo ja nie moge a w ce robiilem ;/

100 Postów [+]
200 Postów [+]
300 Postów [+]
400 Postów [+]
500 Postów [-]
600 Postów [-]
700 Postów [-]
800 Postów [-]
900 Postów [-]
1000
Postów [-]

 
Opublikowano

3po3 mogłbys powiedziec czy mam w tych wszystkich tamtych procesach zaznaczyc ten mały kwadracik i czy w kolumnie value ma byc tylko DG01 ?????

Robie Avatary i Sygna
Opublikowano

pwau14@ tak np. DG01 to jest kod broni tyle ze lamerom zamiast dac kody broni i ich nazwy to wzieli skopiowali inne listy i wkleili. Kody są na 4 alfa-numeryczne znaki ,3po3 tez ma racje wystarczy zmienic wartosci zaczynajace sie na 0. Jakies jeszcze pytanie ,oprocz tego o 5slot bo to bez hacka bedzie od razu wykrywalne.

98% młodzieży słucha hip-hopu, techno, rap'u, jeśli jesteś wśród tych 98%, którzy są normalni, a nie w tych 2% odmieńców wstaw to do swojej sygnaturki.[ by prokiller00
Opublikowano

Nigdy nie zaznaczajcie save. Never Never Never. Już dokładniejszego poradnika niż napisał kaka się chyba nie dało napisać <reszta wymaga inwencji twórczej>.

98% młodzieży słucha hip-hopu, techno, rap'u, jeśli jesteś wśród tych 98%, którzy są normalni, a nie w tych 2% odmieńców wstaw to do swojej sygnaturki.[ by prokiller00

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...