Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[FRAKCJE+SURVIVAL][50 SLOT][NO-WL][NO-PREMIUM][EXP ZE STONE][DROP ZE STONE] RoyalCraft.pl !


konrad132

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A ja nie polecam.,

 

Reklama zrobiona na Odwal sie pan...

Jedynym dobrym rozwiazaniem jest EXP Z STONE. Ale robione pod pomysl SKKF

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

A ja nie polecam.,

 

Reklama zrobiona na Odwal sie pan...

Jedynym dobrym rozwiazaniem jest EXP Z STONE. Ale robione pod pomysl SKKF

Reklama na odwal się? Grafik wykonał kawał dobrej roboty.
Opublikowano

Polecam serwer, naprawdę fantastycznie się gra.

Jeżeli szukacie jakiegoś serwera Survival+Factions to naprawdę zagrajcie na tym.

Mili admini zawsze pomocni.

 

Jeszcze raz POLECAM !

Opublikowano

Dam diri diri dam, bóg ich opuścił - pieniądz to ich pan.

Serwer zrobiony pod szpan, i ciągnięcie kasy z lam

Bam bam diriri dam, hajs się nie zgadza

 

A tak serio, to znam administracje, słowa złego ine mogę powiedzieć. Serwer też dobry, dopracowany.

Sądze, że będzie więcej slotów jak ściągniecie kase z graczy.

Potrzebujesz strony internetowej? Pisz śmiało, jestem do waszej dyspozycji. (Jedyna możliwość zapłaty to pieniądze (przelew, SMS, doładowanie), innej nie przyjmuje i nawet nie masz co pisać).

Opublikowano

Administracja mogła by parę rzeczy zmienić

1. Jak creepery wychudnął na terenie gildi to nie będą niszczyć

2. Dodać NPC handlarzy i questerów

3. Claimi można zrobić 1 chunk(16x16) albo 10 kratek od innej gildi

Opublikowano

Administracja mogła by parę rzeczy zmienić

1. Jak creepery wychudnął na terenie gildi to nie będą niszczyć

2. Dodać NPC handlarzy i questerów

3. Claimi można zrobić 1 chunk(16x16) albo 10 kratek od innej gildi

1. Creepery będą niszczyć, na tym polegają wolny żeby się ubezpieczać od takiego czegoś.

2. Jeżeli znajdziemy rozwiązanie dla ekonomii, to dlaczego nie.

3. Claim zajmuje 1 chunk (16x16)

Opublikowano

1. Creepery będą niszczyć, na tym polegają wolny żeby się ubezpieczać od takiego czegoś.

2. Jeżeli znajdziemy rozwiązanie dla ekonomii, to dlaczego nie.

3. Claim zajmuje 1 chunk (16x16)

1. Pomniejszcie spawnowanie się creeperów

3. Chodzi tu o to ze jak mam swój claim to inny gracz nie może zrobić na chaunku który jest koło mojej gildi tylko 1 chunk dalej

Opublikowano

1. Pomniejszcie spawnowanie się creeperów

3. Chodzi tu o to ze jak mam swój claim to inny gracz nie może zrobić na chaunku który jest koło mojej gildi tylko 1 chunk dalej

1. Jest standardowo.

3. Nie jestem pewien czy tak się da.

Opublikowano

Mi nie działa wchodzę przez RoyalCraft.pl

Co sie dzieje z tym serwerem lagi jak ch@j przez te lagi stracilem 3 syacki diaxow i dobre eq

Opublikowano

Mi nie działa wchodzę przez RoyalCraft.pl

Co sie dzieje z tym serwerem lagi jak ch@j przez te lagi stracilem 3 syacki diaxow i dobre eq

Skad niby miales 3 stacki? Nie ma juz lagów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...