Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK] Chillout [WL][10s] [Plugin anti-grief][styl Kwadratowej Masakry]


Ataczi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nazwa:Kolonia Chillout
Adres:sp1.owncraft.pl:25583
Wersja:1.5.1
typ:Dedyk
wl:Tak
sloty:10
moby:Tak
potwory:Tak
pvp:Tak
pluginy-g1.png
pluginy:Potrzebne :>
administracja-g1.png
ekipa:Hefajstos
dodatkowe-g1.png
info:Dzięki CoreProtect nie musisz się bać grieferów

 

Generated by mcsentence.pl
Wyjątkowy plugin anty-grief COREPROTECT który pozwala na przywrócenie stanu mapy przed atakiem :>
Aby dostać się na WL musisz napisać podanie :
Ile masz lat?
Nick?
Skala Twojej ortografii (1-10)
Dlaczego ten serwer?
Coś o sobie (przynajmniej te 3-4 zdania)
Czy masz mumble, które jest potrzebne do autoryzacji wieku?
Staż w Minecrafcie?
Serwer mumble: Chwilowe problemy z sewerem, dlatego podam dane na publiczny serwer :)
Opublikowano
Ile masz lat? : 18

Nick? : tirowiec51

Skala Twojej ortografii (1-10) : 10/10

Dlaczego ten serwer? : Szukam serwer na którym grają ogarnięci ludzie.

Coś o sobie (przynajmniej te 3-4 zdania) : Lubie grać z innymi, umiem współpracować jestem ogarnięty i znam ortografię.

Czy masz mumble, które jest potrzebne do autoryzacji wieku? : Nie nie mam mumble mam skypa.

Staż w Minecrafcie? : 6 lat
Opublikowano
Ile masz lat? Trochę więcej niż średnia grających w mc :)

Nick? Asik

Skala Twojej ortografii (1-10) 9.5/10

Dlaczego ten serwer? Bo chcę gdzieś pograć na fajnym servie

Coś o sobie (przynajmniej te 3-4 zdania) Interesuje się kultura Japońską oraz językiem. W MC gram już dość długo oraz mam długi staż w administracji :P

Czy masz mumble, które jest potrzebne do autoryzacji wieku? MM nie mam akurat ale ts/skype owszem :)

Staż w Minecrafcie? od bety 1.6 :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...