Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK] Serwer w stylu kwadratowej masakry [WL][10s] [Plugin anti-grief]


Ataczi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolonia

informacje-g1.png

Nazwa:
Kolonia

Adres:
sp1.owncraft.pl:25583

Wersja:
1.5.1

typ:
Dedyk

wl:
Tak

sloty:
10

moby:
Tak

potwory:
Tak

pvp:
Tak

pluginy-g1.png

pluginy:
Potrzebne :>

administracja-g1.png

ekipa:
Hefajstos

dodatkowe-g1.png

info:
DziÄki CoreProtect nie musisz siÄ juĹź baÄ grieferĂłw:)


Generated by mcsentence.pl


Wyjątkowy plugin anty-grief COREPROTECT który pozwala na przywrócenie stanu mapy przed atakiem :>


Aby dostać się na WL musisz napisać podanie :


Ile masz lat?

Nick?

Skala Twojej ortografii (1-10)

Dlaczego ten serwer?

Coś o sobie (przynajmniej te 3-4 zdania)

Czy masz mumble, które jest potrzebne do autoryzacji wieku?

Staż w Minecrafcie?


Serwer mumble: Chwilowe problemy z sewerem, dlatego podam dane na publiczny serwer :)
Opublikowano

Ja

 

Ile masz lat? 13
Nick? Domi2533
Skala Twojej ortografii (1-10) 9
Dlaczego ten serwer? Lubię takie serwery!
Coś o sobie (przynajmniej te 3-4 zdania) Jestem aktywny. Lubię grać z innymi. I inne xD
Czy masz mumble, które jest potrzebne do autoryzacji wieku?
Nie mam!
Staż w Minecrafcie? 1,5 roku!
1 Kolega
Ile masz lat? 15
Nick? MrLucioo80
Skala Twojej ortografii (1-10) 10
Dlaczego ten serwer? Chcem pograć z innymi ;)
Coś o sobie (przynajmniej te 3-4 zdania) Lubię sport! Tak dalej! Tak dalej!
Czy masz mumble, które jest potrzebne do autoryzacji wieku? Nie
Staż w Minecrafcie? 2,5 roku!
2 kolega! UFFFFFFFFFFFFFFFF!!!! xD
Ile masz lat? 14
Nick? PolskiYeti
Skala Twojej ortografii (1-10) 9,5 xD
Dlaczego ten serwer? Lubię serwery minecraft xD!
Coś o sobie (przynajmniej te 3-4 zdania) Lubie takie serwery! itp. itp.
Czy masz mumble, które jest potrzebne do autoryzacji wieku? Nie mam
Staż w Minecrafcie? 1,3 roku!

 

Opublikowano

Ile masz lat? 15
Nick? PLFerbuson
Skala Twojej ortografii (1-10) 6/10 nikt nie jest doskonały
Dlaczego ten serwer? Bo będzie na pewno dobra zabawa
Coś o sobie (przynajmniej te 3-4 zdania) Mam na imię tomek lubię piłkię nożna , Czasem popykać w Mc i pograć ze fajnymi ludźmi
Czy masz mumble, które jest potrzebne do autoryzacji wieku? Jesli Trzeba to mogę potwierdzić
Staż w Minecrafcie? od 1.4 beta

Opublikowano
Ile masz lat? 15

Nick? KevN

Skala Twojej ortografii (1-10) 8

Dlaczego ten serwer? Gdyż iż ponieważ TEN to właśnie TEN serwer na którym CHCĘ pograć.

Coś o sobie (przynajmniej te 3-4 zdania) Kamil. Piętnaście. List odpadł

Czy masz mumble, które jest potrzebne do autoryzacji wieku? Oczywiście

Staż w Minecrafcie? 5/6 lat
Opublikowano
Ile masz lat? 14

Nick? DykCiu

Skala Twojej ortografii (1-10) 9

Dlaczego ten serwer? Lubię serwery tego typu ,.

Coś o sobie (przynajmniej te 3-4 zdania) - Jestem Wesoły ,lubię grać w gry ;d . lubię piłkę nożną , dziewczyny ;p.

Czy masz mumble, które jest potrzebne do autoryzacji wieku? Tak

Staż w Minecrafcie? 2 lata
Opublikowano

Ile masz lat? - 15

Nick? - JestemJakub (premium jest)

Skala Twojej ortografii (1-10) - 9,5

Dlaczego ten serwer? Ponieważ widzę,że jest fajny(lol2)

Coś o sobie (przynajmniej te 3-4 zdania)-Mam na imię Kuba,uczęszczam do klasy III gimnazjum.Uwielbiam piłkę nożna i lubię grać w minecrafta :P. Lubię też Grać na swoim Playu w fifę. :)

Czy masz mumble, które jest potrzebne do autoryzacji wieku? - Nie mam i nie mam zamiaru ściągać :(

Staż w Minecrafcie? - od Beta 1.5_01

Opublikowano
Ile masz lat?-14
Nick?-Baxio

Skala Twojej ortografii (1-10)-6 mieszkam w angli od 2,5 lat.

Dlaczego ten serwer?-Poniewaz takie servery lubie i dawno nie gralem na takim :)
Coś o sobie (przynajmniej te 3-4 zdania)-Nazywam si Eryk mieszkam w Angli lubie grac w gry mmorpg :)

Czy masz mumble, które jest potrzebne do autoryzacji wieku? Nie mam ale moge miec :)
Staż w Minecrafcie?-2 lata
mca.png
Opublikowano
Ile masz lat? 15

Nick? MisterCrack

Skala Twojej ortografii (1-10) 10

Dlaczego ten serwer? Lubie kwadratową

Coś o sobie (przynajmniej te 3-4 zdania) Witam, nazywam się Patryk mam 15 lat. W minecrafta gram od 2 lat, ogarniam pluginy,mody. Ostatnio bawię się w php/mysql .

Czy masz mumble, które jest potrzebne do autoryzacji wieku? MAM

Staż w Minecrafcie? 2 lata

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...