Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić, żeby bot działał przy wyłączonym kompie?


wojtrix123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nwm. może jest jakiś program ?

 

czyli, żeby było tak:

 

-Włączam komputer

-wł. Ibota/Pbdo-bota

-startuje

-Włączam program, czy tam coś xD

-Wyłączam kompa i mi lata przy wył. komputerze

 

Dam like!!!!!!!!!!!!!!!!11

Opublikowano

Nie da się, kup VPSa jeżeli chcesz używać bota cały czas.

Opublikowano

Oooo albo tego bot serwera, czy jak to tam



A można jakoś zrobić tego serwera darmowego? no, bo po co mam płacić +10zł jak już 120zł na pbdo zapłaciłem -.-

Opublikowano

Oooo albo tego bot serwera, czy jak to tam

 

 

A można jakoś zrobić tego serwera darmowego? no, bo po co mam płacić +10zł jak już 120zł na pbdo zapłaciłem -.-

Za 10 zł nie dostaniesz nigdzie, a darmowe tylko słabe z linuksem.
Opublikowano

Za 10 zł to możesz się z kimś złożyć, popytaj kto ma, lub sam poszukaj ludzi, złóżcie się i kupcie, powinno wyjść po jakieś 11 zł na 4 osoby.

Mowa o tym najsłabszym z Windows na exone. Oczywiście płatność przelewem.

obraz24.png


Opublikowano

Za 10 zł to możesz się z kimś złożyć, popytaj kto ma, lub sam poszukaj ludzi, złóżcie się i kupcie, powinno wyjść po jakieś 11 zł na 4 osoby.

Mowa o tym najsłabszym z Windows na exone. Oczywiście płatność przelewem.

 

jeśli ma pbdo to wątpię aby mu ten bocik za 40 zł na exone pochodził

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

jeśli ma pbdo to wątpię aby mu ten bocik za 40 zł na exone pochodził

 

Mi chodził bez problemów. Przewiduję jednak, że żaden użytkownik nie odpali więcej niż jednego bota.

Procesor na pewno wystarczy, lepiej więcej RAM dodać - więcej osób, wtedy więcej RAM'u wyjdzie zakupić.

 

Przelew o wiele taniej od SMS wychodzi.

obraz24.png


Opublikowano

Mi chodził bez problemów. Przewiduję jednak, że żaden użytkownik nie odpali więcej niż jednego bota.

Procesor na pewno wystarczy, lepiej więcej RAM dodać - więcej osób, wtedy więcej RAM'u wyjdzie zakupić.

 

na moim vps'ie można puścić max 4 pbdo , trzeba dokupić ram'u bo z 5'tym będzie ciężko ....a jeśli chodzi o puszczanie bota to zawsze można się do mnie na PW zgłosić i obgadać co i jak;)

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...