Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Biały ekran po kliknięciu "zagraj"


SzczureQ1946

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sterowniki najnowsze , wszystkie programy takie jak directx , net framework i flash player zainstalowane . Niestety niewiem jakie sterowniki miałem przed formatem .

Opublikowano

Myślę że kompa mam dobrego ,a poza tym przed formatem wot mi ładnie działał na najwyższych ustawieniach .

Płytki niemam ,a może wiesz jakie sterowniki były by najlepsze ?

Opublikowano

Do folderu roaming wrzuciłem plik worgaming.net który miałem z drugiego kompa i teraz tak jakby włącza się jest już czarny ekran i nagle się wyłącza .

Opublikowano

Wersja którą miałem zainstalowaną to wersja 13.1 teraz ściągam 12.2 .

 

 

Zainstalowałem wersje 12.2 i nadal nie działa , dzieje się dokładnie to samo :/

Macie jeszcze jakieś pomysły ?

  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Temat do zamknięcia , chodziło o to że miałem programy na wersję 32 bitową :D

Mam to samo . Jestem totalna noga jesli chodzi o komputery itp. Jak zmienic te programy na wersje 64 bitowa .??

Opublikowano

Mam to samo . Jestem totalna noga jesli chodzi o komputery itp. Jak zmienic te programy na wersje 64 bitowa .??

 

Zainstalować na 64 bit :)

 

zamykam na prośbę autora, która była zanim napisałem w tym dziale swój 1 post o0

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...