Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zintegrowana karta graficzna ;/


x Lee

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cze.

Mam problem, otóż mam płyte głowną z zintegrowaną karta graficzną, tylko ta karta jest bardzo słaba i chciałbym podłączyc starą.

Jest taka możliwośc? Jeśli tak prosze o jakiegos tuta czy cos takiego ;p

 

 

Dobra, podłączyłem karte ATI raedon 1560X, zainstalowałem sterowniki, ale wydaje mi sie (i chyba mam racje), że komputer dalej korzysta z karty intela która jest zintegrowana, jak ustawic teraz aby komputer korzystał z karty Raedon?

Opublikowano

Jaka płyta i jaka grafika ta stara ?

Raedon X1650 a płyta nie mam pojęcia bo komputer nie jest mój.

Opublikowano

no to my tez nie mamy pojęcia co kupić ale co nie kupisz będzie działało lepiej niz to co masz

 

do wybory karty na AGP albo PCI-E

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

no to my tez nie mamy pojęcia co kupić ale co nie kupisz będzie działało lepiej niz to co masz

 

do wybory karty na AGP albo PCI-E

Ja nie mam zamiaru niczego kupowac.

Chce po prostu podłączyc inną karte graficzną zamiast tej zintegrowanej...

Opublikowano

no to jak nie chce kupować to POSZUKA, DOSTANIE NA GWIAZDKĘ, WYŻERA OD RODZICÓW ITP PIERDOŁY

 

jak ty sobie wyobrażasz wymianę karty zintegrowanej ? pstrykasz palcami i gotowe ?

 

wkładasz nową i jest zrobione !

 

powiedziano ci wcześniej , nie wiadomo co to za sprzęt to nie wiadomo co kupić. zresztą ma allegro poleć mu niech sobie zobaczy i wybierze to na co go stać

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

BOŻE LUDZIE-,-

Ja sie was TYLKO pytam czy moge podłączyc inna karte a mianowicie Raedon X1650 a wy mi cu piszecie o jakimś kupnie. Wait wut?...

Opublikowano

to sobie podłączaj jak będzie pasowała karta do płyty

 

jak nie to trzeba inną

 

 

 

TUTORIAL : otwierasz kompa, bierzesz kartę w łapki, wciskasz w slot PCIE albo AGP ( zależy jaki masz ) , zakręcasz śrubkę i GOTOWE !

ciężka i żmudna praca wykonana w czasie od 30 do 60 s, w nagrodę po zrobieniu można iść na piwko albo soczek

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

to sobie podłączaj jak będzie pasowała karta do płyty

 

jak nie to trzeba inną

 

 

 

TUTORIAL : otwierasz kompa, bierzesz kartę w łapki, wciskasz w slot PCIE albo AGP ( zależy jaki masz ) , zakręcasz śrubkę i GOTOWE !

ciężka i żmudna praca wykonana w czasie od 30 do 60 s, w nagrodę po zrobieniu można iść na piwko albo soczek

Tak, to wiem tylko jak ustawic to żeby ona pracowała, a nie ta stara?

 

@ObmaR tylko powiedz jak to sprawdzic.

Opublikowano

nijak ustawić, podłączasz monitor i działa

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

nijak ustawić, podłączasz monitor i działa

Jesteś pewien? bo jak patrzałem na innych forach, ludzie pisali coś o zmianach w biosie, ustawic która karta ma pracowac.

Opublikowano

Najprościej będzie jak sam ją włożysz i zobaczysz jak jest

To mam zamiar zrobic tylko sie pytam czy muszę grzebac w biosie czy coś takiego.

Opublikowano

Podłącz to zobaczysz czy będziesz musiał grzebać w biosie.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

jeżu człowieku

 

WŁÓŻ, PODEPNIJ KABEL MONITORA TO SAMO SIĘ USTAWI !

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

jaki kurwa ref?

 

podlaczyles czy czekasz az ktos to zrobi?

Potrafisz czytac? jesli tak to zobacz co napisałem jako 1 post, a raczej opcje edytuj ;_;.

Opublikowano

jak to Ci sie wydaje? slaba gpu to roznicy nie ma

przy tej karcie którą podłączyłem, i przy mniejszej ilości gb ram, mniejszej ilosci GHz w lolu miałem ok.25-30 fps a , przy tej zintegrowanej ok.5 teraz włączyłem gre i dalej 5 fps.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...